Keystone logo
Global College Malta

Global College Malta

Global College Malta

Įvadas

Nuoširdžiai sveikiname Global College Malta. Sveiki!

Global College Malta yra viena prestižiškiausių ir į ateitį žiūrinčių privačių įstaigų Viduržemio jūros regione, įsikūrusi Maltoje. Mes žinome, kad siūlome išskirtinius, aukštos kokybės bakalauro ir magistrantūros kursus. Mūsų holistinis pasaulinio lygio švietimas ir tarpdisciplininės mokymo programos yra skirtos paruošti studentus pasitenkinimą teikiančiai ir labai naudingai karjerai.

Visi mūsų kursai yra aktualūs ir susiję su pramone ir aktyviai skatina kūrybiškumą, problemų sprendimą, kritinį mąstymą ir teigiamą naujausių tendencijų bei technologijų, reikalingų kintančios pasaulinės aplinkos ir rinkų poreikiams patenkinti, atspindį.

Global College Malta mūsų kursai yra skirti įsidarbinimui gerinti, todėl mes išdidžiai siūlome specialiai sukurtus aukštos kokybės verslo ir vadybos kursus. Unikalią mūsų institucijos jėgą lemia pripažinta mūsų gerbiamų akademikų iš viso pasaulio patirtis ir mokymo įgūdžiai, suteikiantys didelę ir pažangiausią mokymo, verslo ir pramonės patirtį. Labai didžiuojamės galėdami pasveikinti jus, kaip naujos kartos pramonės lyderius, bendradarbiauti su mumis per unikalią mokymosi patirtį ir padėti kurti jūsų sėkmingą ateitį. Mūsų tikslas – suteikti jums įgūdžių ir žinių, padėsiančių jums sėkmingai veikti globaliai konkurencingoje aplinkoje. Kad ir kurį kursą pasirinktumėte, linkime visokeriopos sėkmės ir nepaprastai malonaus bei naudingo mokymosi patirties.

Apie studijų pasaulį Global College Malta

„Study World“ Global College Malta yra sėkmingo tarptautinio tolesnio ir aukštojo mokslo teikėjo, turinčio institucijas visame pasaulyje, dalis. Todėl prisijungiate prie labai sėkmingo visuotinio mokymosi tinklo. Global College Malta užmezgė tvirtus partnerystės ryšius su daugeliu prestižinių Didžiosios Britanijos universitetų ir ši patirtis bei žinios bus panaudotos jūsų studijų kursuose. Šie tarptautiniai ryšiai leidžia mūsų studentams pasinaudoti galimybe studijuoti Maltoje ir įgyti pasaulinio garso Didžiosios Britanijos universitetų suteiktus laipsnius.

Seniai įsikūrė Maltoje

Turėdama beveik dešimtmetį patirtį Maltoje, Global College Malta užsitarnavo aukštos kokybės reputaciją ir palaiko tvirtus bei glaudžius ryšius su vietine pramone. Daugelis mūsų studentų sėkmingai darė karjerą Maltos ir tarptautinėse organizacijose, liudydami apie aukštą visų mūsų kursų kokybę ir įgūdžių tobulinimo potencialą. Per pastarąjį dešimtmetį Kolegija baigė daug studentų, kurie turi labai ieškomų akademinių ir praktinių įgūdžių, kurių dabar reikia XXI amžiaus darbo aplinkoje. Mūsų studentai turi pripažintus įgūdžius lyderystės, inovacijų valdymo, kūrybinio mąstymo ir bendravimo srityse. Mūsų studentų bendruomenę daugiausia sudaro profesionalai, kurie siekia arba patobulinti savo profesinę patirtį turėdami akredituotą akademinę kvalifikaciją, arba tobulėti profesionaliai studijuodami toliau. Įvairi mūsų studentų ir dėstytojų patirtis padeda sukurti labai turtingą, gyvybingą ir skatinančią mokymosi aplinką, kurioje žmonės aktyviai skatinami dalytis savo nuomonėmis ir žiniomis, kad būtų naudinga visai klasei. Studijos kolegijoje visada yra įdomios ir naujoviškos!

Akredituoti kursai

Vadovavimas ir valdymas, rinkodara, žmogiškieji ištekliai, strateginis mąstymas ir finansai – tai kai kurios sritys, kuriose mūsų studentai gali specializuotis, užsiregistravę į vieną iš kursų, siūlomų Global College Malta. Visi mūsų kursai yra oficialiai patvirtinti ir akredituoti Maltos tolesnio ir aukštojo mokslo institucijos ir gali būti studijuojami įvairiais akademiniais Maltos kvalifikacijų sandaros lygiais.

Mokytojas, paskirtas Global College Malta turi tikrai puikių įgūdžių ir patirties visame kame, kas susiję su šiuolaikiniu verslu ir vadyba, todėl mūsų studentams suteikiama fantastiška praktinė bazė visose mūsų dėstomose disciplinose.

Global College Malta visada laikosi savo devizo – ugdyti žmones iki jų tikrojo potencialo – nuolat teikdamas akademinę kompetenciją ir teikdamas aukštos kokybės paramą bei pagalbą visiems mūsų studentams.

Kursai dirbantiems profesionalams

Global College Malta aktyviai tenkina užimto dirbančio specialisto poreikius – ar tai būtų dirbantis tėvas, užimtos organizacijos generalinis direktorius, darbuotojas, siekiantis paaukštinimo, ar asmuo, norintis praplėsti savo žinias ir patirtį įgydamas akademinę kvalifikaciją ir pan. įjungta. Mes rūpinamės šiais užimtais žmonėmis įvairiais, palaikančiais ir įdomiais būdais:

 • Mūsų tvarkaraščiai yra specialiai sukurti tiems žmonėms, kurie dirba visą darbo dieną. Mokymas visuose mūsų kursuose paprastai vyksta vakarais du ar tris kartus per savaitę.
 • Mūsų patyrę studentų pagalbos vadovai. Kiekvienoje mūsų studijų programoje dirba atsidavęs darbuotojas, kurio darbas yra tiesiog užtikrinti sklandų ryšį tarp Kolegijos, mūsų dėstytojų ir visų mūsų studentų, teikiant naudingą pagalbą per visą mūsų studentų akademinę kelionę.
 • Mes siūlome modulinius kursus, kurie yra specialiai sukurti užimtiems specialistams, kuriems gali tekti dirbti nereguliariai ir kurie gali neturėti pastovaus darbo grafiko. Turėdami modulinę struktūrą, galite lengvai tęsti savo mokymąsi, kaip reikalauja jūsų individualios aplinkybės.
 • Mes ypač rūpinamės tiems, kurie ilgą laiką nesimokė arba kuriems galbūt trūksta pasitikėjimo, vedame palaikomąsias sesijas, kurios greitai pagreitina, kad jie tikrai galėtų mėgautis ir sėkmingai baigti kursą.

Aktyviai sveikiname studentus iš visų socialinių sluoksnių ir padarysime viską, ką galime, kad jų mokymosi patirtis Kolegijoje būtų kuo malonesnė ir visavertiškesnė. Mes visada pasiruošę teikti paramą ir pagalbą, stengiamės pažinti kiekvieną savo studentą, kad galėtume geriau suprasti, kaip padėti jiems išnaudoti tikrąjį potencialą. Labai didžiuojamės, kad mūsų studentų atsiliepimai yra tikrai geri!

Universiteto ypatybės

Kodėl verta rinktis Global College Malta kaip tarptautinį studentą?

Global College Malta siūlo tarptautiniu mastu pripažintus ir aukštos kokybės verslo ir vadybos kursus. Mūsų kursai yra Europoje akredituoti ir patvirtinti Maltos tolesnio ir aukštojo mokslo institucijos įvairiais Maltos kvalifikacijų sandaros lygiais, leidžiančiais studijuoti bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros lygmenimis. Sėkmingai baigę mūsų kursus suteiksite daug darbo ir (arba) tolesnių studijų galimybių Maltoje ir užsienyje.

„ Global College Malta “ stengiamės pažinti kiekvieną studentą vardu, kad galėtume suteikti jums aukštos kokybės ir asmeninę mokymosi patirtį bei pagalbą studentams. Kolegijoje studijuojantys studentai patiria atvirų durų politiką ir jiems paskiriamas asmeninis dėstytojas, kuris padės jums mokytis. Šis aukšto lygio asmeninės paramos lygis padeda padidinti mūsų studentų sėkmės rodiklį. Nuo Kolegijos įkūrimo sėkmingai baigėme daugiau nei 300 studentų, kurie vėliau padarė ilgalaikį ir teigiamą poveikį pasirinktose darbo srityse. Sėkmingai kursą baigę tarptautiniai studentai galės susirasti darbą Maltoje, pasinaudoję 6 mėnesių vyriausybės „stovyk atgal“ programa. Ši vyriausybės programa leidžia tarptautiniams studentams dirbti Maltoje, susiradus darbą, susijusį su kolegijoje baigtu kursu. Be to, dirbantys specialistai, Maltoje dirbantys visą darbo dieną, gali pasinaudoti programa „Get Qualified“, kuri suteikia teisę studentams susigrąžinti 70 % jų studijų mokesčių grąžinant mokesčius, kai sėkmingai baigia studijas. kursą.

Why Study in Malta?

Anglų kalba yra oficiali kalba Maltoje, todėl tarptautiniams studentams lengviau gyventi ir įsilieti į vietos bendruomenę. Be to, Malta yra maža sala Viduržemio jūros viduryje, kuri mėgaujasi nuostabiu kraštovaizdžiu, apsupta jūros su įvairia ir turtinga kraštovaizdžiu, kuriame yra daug nuostabių istorinių vietų.

Malta garsėja nuostabiu klimatu, o studentai gali mėgautis daugiau nei 300 dienų per metus saulėje ir geru oru. Maltoje yra aktyvi ir energinga pramogų ir laisvalaikio erdvė, o studentai niekada neturės nieko gero! Užsienio studentai gali mėgautis turtinga ir įvairia istorija, įdomiu lauko sporto užsiėmimų asortimentu, turtingais kulinariniais malonumais, istorinėmis tradicijomis ir kultūra, pop ir klasikos koncertais, festivaliais ir daugybe kitų veiklų, kurios reguliariai pritraukia tūkstančius tarptautinių lankytojų į salą. Malta yra gyvybinga vieta mokytis!

Malta yra Europos Sąjungos narė ir turi stiprią ekonomiką bei visus privalumus, susijusius su didelio Europos tinklo ir ekonomikos dalimi. Kolegijos studentai dažnai naudojasi galimybe dirbti ne visą darbo dieną, o studijuoti visą darbo dieną. Malta turi puikias sveikatos priežiūros paslaugas ir yra laikoma viena saugiausių šalių pasaulyje. Transporto sistema Maltoje taip pat yra pigi ir efektyvi, o studentai gali ja pasinaudoti ne tik atvykdami į kolegiją, nes ji yra tik 2 minutės nuo artimiausios autobusų stotelės, bet ir keliauti per salą, kad patirtų jos grožį, kultūrą ir veiklą. .

Kaip tarptautinis kandidatas į Kolegiją, turėsite pateikti ankstesnės akademinės kvalifikacijos įrodymus ir naujausio gyvenimo aprašymo kopiją. Paprastai kolegijos Tarptautinio priėmimo ir įdarbinimo skyrius susisieks su jumis, kad surengtų trumpą interviu internetu.

  Vietos

  • Il-Kalkara

   Global College Malta, Smart City Malta SCM 01, Ricasoli, SCM 1001, Il-Kalkara

  • Buona Vista area

   SmartCity Malta SCM01, , Buona Vista area

  Klausimai