Keystone logo
Golden Gate University

Golden Gate University

Golden Gate University

Įvadas

Antrus metus iš eilės Vašingtono kas mėnesį Graikijos Golden Gate University Amerikos # 1 suaugusiesiems besimokančiųjų mokykloje kasmet rengia koledžo gidą ir reitingus.

Profesionalas švietimo srityje nuo 1901 m

Ne pelno siekiantis „ Golden Gate University (GGU) daugiau nei 110 metų padėjo studentams pasiekti savo profesinius tikslus, suteikdamas apskaitos, teisės, mokesčių, verslo ir susijusiose srityse bakalauro ir magistro laipsnį.

GGU yra ketvirtasis Kalifornijos seniausias privatus ne pelno siekiantis universitetas, kuriame dirba 3000 studentų ir atstovauja daugiau nei 68 000 absolventų. Universiteto miestelis yra įsikūręs San Fransisko mieste. Be vakarinių ir savaitgalių klasių, dauguma kursų ir laipsnių siūlomi tik internete.

Misija

Golden Gate University paruošia asmenis vadovauti ir tarnauti teikiant aukštos kokybės praktikos švietimo programas apskaitos, teisės, mokesčių, verslo ir susijusiose profesijose - kaip ne pelno įstaigą - naujoviškoje ir sudėtingoje mokymosi aplinkoje, apimančioje profesionalius asmenis. etika ir įvairovė.

Istorija

Golden Gate University išplaukia iš vakarų paskaitų serijos, kurią pradėjo San Francisko YMCA per Kalifornijos aukso skubėjimą, 1850-ųjų pradžioje. Net ir tada paskaitos buvo sutelktos į praktinius dienos klausimus, tokius kaip aukso tyrimas ir anglų kalba. 1901 m. Pradėta universiteto pirmoji laipsnio suteikimo programa, sukūrusi pirmąją Kalifornijos vakarų teisės mokyklą. "Golden Gate", pasiūlęs pamokas naktį, pateikė teisėtą studiją bendram asmeniui. Keturi studentai sudarė pirmąją teisės mokyklos baigimo klasę. Šiandien " Golden Gate University ir toliau yra suaugusiųjų švietimo verslo ir vadybos, apskaitos, mokesčių ir teisės srities pionierius. Kaip visada, GGU pabrėžia praktinį mokymą, kurį moko šioje srityje dirbantiems specialistams.

English Language Requirements

Patvirtinkite savo anglų kalbos žinias atlikdami „Duolingo“ anglų kalbos testą! DET yra patogus, greitas ir prieinamas internetinis anglų kalbos testas, priimtas daugiau nei 4000 universitetų (tokių kaip šis) visame pasaulyje.

Vietos

Vietos
 • San Francisco

  536 Mission Street San Francisco, CA 94105, 94105-2968, San Francisco

  • twitter
  • facebook
  • linkedin
  • youtube

Klausimai