Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Gratz College

Gratz College

Gratz College

Įvadas

Internete ir asmeniškai

"Gratz" koledžas, kuriame dėmesys skiriamas naujovėms ir lankstumui, siūlo internetines studijų ir sertifikatų programas. Užsirašykite kursus, kurie paskatins jūsų mąstymą, išsiugdys jūsų karjerą ir palaikys jūsų vertybes. Vasaros institutas kviečia pasimėgauti greitesniais kursais universitete ir klasėje.

"Gratz College" suteikia jums unikalią mokymosi patirtį, pritaikytą jūsų poreikiams ir interesams. Mėgaukitės pritaikytu mokymo programa, lanksčiomis mokymosi galimybėmis ir palaikoma, besimokančiųjų bendruomene.

"Gratz College" jau daugiau nei amžiuje rengia studentus tapti lyderiais savo profesijose ir bendruomenėse. "Gratz" dirba žinomame fakultete iš viso pasaulio, kad suinteresuoti moksleiviai griežtai, manydami provokuojantį studiją.

GRATZ - Adina1 iš SNPictures "Vimeo".

Istorija ir misija

"Gratz" koledže yra pastatų žydų šeimos vardas, kurio turtinga istorija yra susipynusi su Filadelfijos ir iš tikrųjų visomis Jungtinėmis Valstijomis. Gratzo vardo reikšmė išsiplėtė už kolegijos sienų, atgal į Amerikos revoliucijos laiką. "Gratzo" šeimos istorija yra vienas iš patriotizmo, ekonominės sėkmės, filantropijos ir paramos žydų švietimui.

Rebecca Gratz (1781-1869) buvo bene labiausiai žinomas ir įkvepiantis šeimos narys. 1838 m. Rebecca įkūrė Filharmonijos Filharmonijoje įsteigtą Hebrajų sekmadieninės mokyklos draugiją, kuri tapo visų žydų bendruomenės švietimo Šiaurės Amerikoje paleidimo aikštele. Ji taip pat buvo labai susirūpinusi dėl savo dienos socialinių klausimų. Rebecca padėjo kurti Moteriškąją Hebrajų palankią visuomenę, žydų globos namus, kuro draugiją, siuvimo draugiją ir dar daugiau. Su daugybe jos vardo pasiekimų sunkiai suprantama, kodėl Rebecca Gratzas, kaip rimta, yra modelis Rebecca, heroinas sero Walteris Scott'o Ivanhoe.

Neabejotinai įkvėptas Rebecca, jos brolis Hymanas prisijungė prie Hebrajų švietimo draugijos Filadelfijoje, kad finansuotų mokytojų žydų švietimo koledžą. Formaliai įkurta 1895 m. Kaip pirmasis nepriklausomas žydų studijų centras Šiaurės Amerikoje, "Gratz College" šiandien tęsia "Gratz" šeimos misiją, įsipareigodamas už kokybišką švietimą ir žydų bendruomenę.

Misija

"Gratz College" teikia pliuralistinį išsilavinimą ir įtraukia studentus į aktyvų profesinio augimo ir asmeninio praturtėjimo studijas. "Gratz" siūlo aukštąjį išsilavinimą ir bakalauro laipsnį bei pažymėjimų programas, taip pat mokymosi galimybes suaugusiesiems ir paaugliams. Kuriant partnerystes, Koledžas taip pat siekia išlaikyti ir plėsti institucinius ir akademinius santykius Filadelfijoje, Šiaurės Amerikoje ir visame pasaulyje.

Daugelis "Gratzo" programų atspindi istorinę kolegijos dėmesį į žydų studijas ir švietimą. Kolegija, plačiai įsitraukdama į skirtingų rinkimų apygardų intelektualųjį ir profesinį augimą, sukuria galimybę studentams visur tapti lyderiais savo profesijose ir bendruomenėse.

Vizija

"Gratz College" yra tarptautiniu mastu pripažintas lyderiu kuriant veiksmingus pedagogus, specialistus, lyderius ir mokslininkus tiek žydų bendruomenėje, tiek už jos ribų; įkvepianti visą gyvenimą besimokantieji; ir padėti kurti sąmoningas ir stiprias bendruomenes švietimo, pagrįsto žydų vertybėmis.

Pagrindinės vertybės

1. Žydų bendruomenės švietimo ir kitų profesinių išteklių išsaugojimas ir plėtra

2. Skatinti mokymąsi visą gyvenimą ir meilę žinioms

3. Įkvepianti studija ir akademinė kompetencija

4. Kritiško mąstymo ugdymas

5. Vientisumo ir etikos išsaugojimas kaip institucijos, jos personalo ir švietimo proceso eigos pagrindas

6. Profesinio ugdymo ir stipendijos tobulinimas

7. Skatinti įvairovę ir pagarbą asmeniui

8. Besimokančiųjų bendruomenių kūrimas bendradarbiaujant

9. Žydų perspektyvos įtraukimas į idėjų rinką.

Vietos

  • Philadelphia

    7605 Old York Rd. Melrose Park, 19027, Philadelphia

    Klausimai