Keystone logo
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Įvadas

Kas mes esame

GW Kolumbijos menų ir mokslų koledže klesti moksliniai tyrimai, endeminis kritinis mąstymas, nuolatinis bendradarbiavimas, o realaus pasaulio mokymai vyksta kartu su mokymu. Dėl pavydėtinos kolegijos vietos šalies sostinės širdyje aktyvus užsiėmimas prasideda klasėje ir tęsiasi vyriausybės salėse, muziejų galerijose, NIH, NASA ir DOE laboratorijose, tarptautinių diplomatų ambasadose ir Smithsonian ir kitų garbingų institucijų užnugaryje.

Kolegija yra intelektuali ir kūrybinė universiteto atrama, vieta, kurioje menai, humanitariniai, socialiniai ir gamtos mokslai susilieja ir sudaro idėjų bei galimybių ryšį. Kadangi naujoviškos programos, akcentuojančios perspektyvas, analizę ir komunikaciją, yra tarp tautos laisvųjų menų institucijų lyderės, antrosios pakopos studentams suteikiamos kompetencijos, reikalingos norint būti veiksmingiems ir atsakingiems XXI amžiaus piliečiams. Profesinio ir doktorantūros studijų pakopos studentai bendradarbiauja su mokslininkų fakultetu, į kurį įeina Fulbright'o gavėjai, apdovanojimus pelnę choreografai, paskelbti tyrėjai ir kritikų pripažinti autoriai, siekiant išplėsti tyrimų spektrą tokiomis temomis, kaip šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimo kontrolė ir panardinimas į autizmą. priežastys, paplitimas ir gydymas.

Sveiki atvykę į Kolumbijos kolegijos magistrantūros studijas

GW Kolumbijos menų ir mokslo koledžo absolventų programos yra geriausių mokslininkų magnetas ir katalizatorius mokymuisi ir atradimams įvairiuose meno, humanitarinių mokslų, socialinių ir sunkiųjų mokslų srityse. Mūsų laipsniai ir pažymėjimai apima aukščiausio lygio išsilavinimą, pradedant pasaulinio garso programomis tokiose srityse kaip istorija, politikos mokslai ir viešoji politika, iki mūsų novatoriško darbo meno terapijos, teismo ekspertizės ir LGBT sveikatos politikos ir praktikos srityse. Aukštasis laipsnis iš vienos iš GW 82 menų ir mokslų programų yra nepanašus į jokią kitą aukštojo mokslo patirtį.

Mes ne tik žengiame nuo įtakingiausių institucijų Vašingtone, bet ir mūsų fakultetų bei absolventų tinkluose yra nepaprastai daug tarptautiniu mastu pripažintų lyderių. Kolumbijos koledže jums bus suteiktos priemonės klestėti tiek intelektualiai, tiek profesionaliai.

Statistika

Konkurencinga. Prisijungta. Išsamus.

 • 2800 magistrantų
 • 49 magistro laipsniai
 • 24 daktaro laipsniai
 • 15 magistro pažymėjimų
 • 534 Dieninis fakultetas
 • Daugiau nei 80 000 Kolumbijos koledžo absolventų (gyvena visose 50 valstijų ir daugiau nei 120 šalių)

  Priėmimai

  Kolumbijos koledžo doktorantūros, magistro ir magistro pažymėjimų programos siūlo transformacinę patirtį, sujungiančią studentus su įtakingiausiais lyderiais ir institucijomis, bendradarbiaujant su valstybinėmis ir privačiomis organizacijomis šalies sostinėje ir visame pasaulyje.

  Mūsų magistrantai yra pasirengę akademiniam ir profesiniam tobulėjimui per išsilavinimą, kuriame gausu griežtų stipendijų ir praktinio pritaikymo.

  Stipendijos ir finansavimas

  Mes žinome, kad aukštosios mokyklos lankymas gali būti didelis sprendimas, ypač kai reikia finansuoti mokslą. Kolumbijos koledžas siūlo įvairias finansavimo galimybes, įskaitant programos lygio stipendijas ir nuopelnus. Keletas GW biurų taip pat yra skirti teikti pagalbą teikiant finansinę pagalbą, stipendijas ir dotacijas.

  Studijos ir mokesčiai GW yra palyginami su šalies privačių universitetų vidurkiu. Šios išlaidos, kurias nustato GW patikėtinių taryba, kiekvienais metais paprastai didėja ir gali skirtis priklausomai nuo programos ir vietos.

  Pasaulinė lyderių stipendija

  „GW“ vertina įvairovę ir jos pagrindą, suteikiantį turtingą ugdymo patirtį tiek klasėje, tiek už jos ribų. Mūsų vis labiau globalėjančioje visuomenėje daugiakultūris sklandumas ir patirtis yra būtini norint patenkinti XXI amžiaus reikalavimus. Kai skirtingų religijų, kultūrų ir istorijų žmonės mokosi ir mokosi kartu, mes įgauname platesnį supančio pasaulio vaizdą.

  Studentai gali gauti stipendiją iki 10 000 USD per mokslo metus. Jei norite sužinoti daugiau, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą.

  Finansavimo rūšys

  Mokymas

  Mokestis už mokslą yra apdovanojimas, kuris apima tik mokslą ir yra tiesiogiai taikomas jūsų studento sąskaitai. Studijų apdovanojimai skiriasi nuo maždaug 1 studijų kreditų iki visiško doktorantūros studijų. Mokestis už mokslą nelaikomas apmokestinamomis pajamomis

  Stipendija

  Stipendija yra pragyvenimo pašalpa, mokama studentams, norintiems paremti savo studijas. Stipendijoms nereikia jokio kito darbo, išskyrus paties studento akademinį darbą. Stipendijos yra apmokestinamos pajamos ir apie jas pranešama IRS. Tačiau stipendijos nėra uždirbtos pajamos, todėl GW neapmokestina pajamų mokesčio iš stipendijų. Stipendijos mokamos kas mėnesį mėnesio pradžioje.

  Atlyginimas (asistentas)

  Atlyginimas yra mėnesinė įmoka, mokama už suteiktas paslaugas, tokias kaip magistrantės asistentas ar magistrantūros asistentas. Jie skiriasi dydžiu ir priklauso nuo dirbtų valandų. Tai yra apmokestinamos studento uždirbtos pajamos, kurioms taikomas federalinis, valstijos ir FICA mokesčių išskaičiavimas, kaip ir bet kokio apmokamo darbo atveju. Nauji tarptautiniai studentai, kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba, turi turėti TOEFL balą 100 (IELTS 7,0), kad galėtų būti GA.

  Alumnų statistika

  Reitingai

  „USA Today“ kolegijų reitingai

  • 7 -oji geriausia JAV politinių mokslų kolegija

  2018 Pasaulio universitetų akademinis reitingas

  • 76–100 geriausių socialinių mokslų mokyklų pasaulyje

  JAV naujienų ir pasaulio ataskaita

  • Istorija, 59 -oji geriausia JAV
  • Ekonomika, 63 -oji geriausia JAV
  • Anglų kalba, 67 -oji geriausia JAV

  Klausimai