Keystone logo
H-FARM College

H-FARM College

H-FARM College

Įvadas

Mes tikime jaunimu ir ateities galimybėmis

Esame viena pirmaujanti platforma, kurioje naujovės, verslumas ir švietimas gyvena ir auga

Mes esame inovacijų platforma, palaikanti naujų verslo modelių kūrimą ir jaunimo bei įmonių pertvarkymą ir ugdymą naudojant skaitmeninį požiūrį. Įkurta 2005 m., Mes pirmieji pasaulyje priėmėme modelį, kuris sujungia investicijas, verslo konsultacijas ir skaitmeniniu būdu papildytas švietimo programas į vieną vietą. Dabar mes esame svarbiausias inovacijų centras Europoje.

Mūsų misija yra vadovauti skaitmeninei įmonių transformacijai ir kurti kultūrą naudojant naujus verslo ir švietimo modelius.

H mūsų vardu reiškia žmogų, nes žmonėms svarbiausia yra visa, ką mes darome: paslaugos, santykiai, sąveika. Tai žmonės daro įtaką. Ateitis, apie kurią svajojome, yra tik pradžioje, ją pastatėme kartu su mumis.

130284_stud.jpg

Pasaulis keičiasi, jį skatina technologinės naujovės, kurios keičia visus visuomenės aspektus

Mes tikime, kad studentams reikia įkvėpimo ir kūrybiškumo, kad būtų galima išsiugdyti įgūdžius, reikalingus rytojaus iššūkiams .

„H-FARM“ edukacinis projektas pasižymi novatorišku požiūriu, kuris iš esmės keičia mokymą ir mokymąsi, padeda studentams plėtoti savo galimybes įgyvendinant dinamiškas programas , plėtojant daugiadisciplininius įgūdžius ir naudojant naujas švietimo priemones.

Visi mūsų kursai yra pagrįsti daugiadisciplininiu, bendradarbiavimo, patirtiniu ir konkrečiu požiūriu.

Orientuotas į komandą

Bendradarbiavimas, įtraukimas ir skaidrumas yra labai svarbūs valdant sudėtingus projektus. Komandinio darbo metodai, savimonės ugdymas ir minkšti įgūdžiai yra mūsų požiūrio pagrindas.

Interaktyvus požiūris

Mes bendradarbiaujame su kviestiniais mokytojais, patarėjais ekspertais ir novatoriais, kurie naudojasi savo patirtimi iš pirmų rankų, kad studentams pateiktų naujausią informaciją.

Atvira naujovė

Mes visada esame informuoti apie naujausias tendencijas ir technologines naujoves, kurios reaguoja į šiandienos iššūkius. Mes naudojamės galimybėmis, kurias suteikia permainos.

Praktinės patirties

Įkvėpimą paverčiame realybe. Mes mokomės eksperimentuodami iš pirmų rankų.

Mokymasis visą gyvenimą

Mokymasis yra visą gyvenimą trunkantis procesas tiek profesiniam, tiek asmeniniam augimui.

130285_people-2557396_1920.jpg

Vietos

Vietos
 • Roncade

  Tenuta Ca’ Tron, Via Sile 41 31056 Roncade (TV), 31056, Roncade

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • instagram
  • youtube

Klausimai