Keystone logo
Hamburg University of Technology

Hamburg University of Technology

Hamburg University of Technology

Įvadas

Sveiki atvykę į Hamburg University of Technology (TUHH)

"Technologijos žmonijai yra pagrindinis Hamburg University of Technology šūkis. Taip mes mokome jaunus žmones būti atsidavę inžinieriais, kartu galvodami apie technologijas ir tvarumą. Štai kodėl mūsų mokslininkai tyrinėja pagrindus ir taikomąsias programas kartu su kitais kolegomis. su verslu ir pramone.

„Technology for Humanity“ yra tai, ką mes, TU Hamburge, kasdien patiriame savo kompetencijos srityse ir tarpdisciplininiuose tyrimuose. Žaliosios technologijos, gyvosios gamtos mokslų technologijos ir aviacijos bei jūrų sistemos apibrėžia TU Hamburgo profilį. Skaitmeninimas, medžiagų mokslai ir inžinerijos metodai yra mūsų kasdieniai įrankiai ir kartu svarbiausios mokslinių tyrimų temos, nes siekiame, kad technologija kiekvieną dieną taptų šiek tiek žmogiškesnė.

Kartu su savo verslo ir pramonės partneriais kasdien dirbame su „Technologija žmonijai“. Tyrimų perkėlimas į taikymą yra pagrindinė Hamburgo TU stiprybė. Bendradarbiaudami su TU Hamburgo dukterine įmone Tutech GmbH mūsų mokslininkai ir studentai perkelia savo patirtį į regioną ir dažnai įgyja naujų įžvalgų apie kitas pagrindines mokslinių tyrimų temas.

Kiekvieną dieną mūsų studentai šiek tiek priartėja prie technologijos žmonijai. Pagrindinėse paskaitose ir stažuotėse ar pasirenkamuose dalykuose jų žvilgsnis visada yra tvirtai nukreiptas į tai, kad Hamburgas, regionas ir pasaulis būtų šiek tiek geresni, naudojant inžinerines žinias ir metodus.

Naudodami „Technology for Humanity“ sukuriame gyvybingą darbo vietą maždaug 1500 darbuotojų iš daugelio šalių. Ar tai būtų technikai, administratoriai, studentų padėjėjai ar pastatų valdymo kolegos, jie visi prisideda prie to, kad TU Hamburge būtų galima dėstyti ir atlikti mokslinius tyrimus.

Kviečiu apsižvalgyti – tiek skaitmeniniu, tiek vietoje – ir patiems atrasti TU Hamburgą ir jo žmones. Pamatykite jaunus studentus ir patyrusius mokslininkus, kurie kasdien tyrinėja naujus horizontus Hamburge ir tolimesniuose regionuose. Galų gale: techniškai tai įmanoma!

Nuoširdžiai tavo,

Andreasas Timmas-Gielis
Prezidentas

Misija

TUHH steigimo principai yra unikalūs Vokietijoje. Moksliniai tyrimai, tarpdisciplininis požiūris, inovacijos, regionalizmas ir internacionalizmas yra privalomi mūsų veiklos pagrindai. Moksliniai tyrimai, mokymas ir technologijų perdavimas yra orientuoti į pagrindinę temą, skirtą žmonėms kurti technologijas.

Misija:

TUHH yra konkurencingas verslumo universitetas, orientuotas į aukšto lygio veiklą ir aukštus standartus. TUHH skirtas Humboldto (mokslinių tyrimų ir švietimo vienybei) principams. TUHH turi stiprią tarptautinę orientaciją, taip pat sutelkia dėmesį į vietos aplinką. Tai padeda prisidėti prie visuomenės technologinės ir mokslinės kompetencijos plėtojimo. Siekdama aukščiausios kompetencijos nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu savo strateginių tyrimų srityse. Jaunųjų inžinierių ir akademikų ugdymas reikalaujančiose programose, naudojant pažangius mokymo metodus.

Vietos

Vietos
 • Hamburg

  Am Schwarzenberg-Campus,1, 21073, Hamburg

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • instagram

Klausimai