Keystone logo
Hartpury University

Hartpury University

Hartpury University

Įvadas

Hartpury University yra specializuotas švietimo paslaugų teikėjas Glosteršyre, siūlantis žemės ūkio, gyvūnų, arklių, sporto ir veterinarijos slaugos bakalauro ir magistro laipsnius. Pasaulyje pirmaujančios patalpos ir patirtis pritraukia darbuotojus ir studentus iš daugiau nei 60 šalių.

Studentai gaus naudos į karjerą orientuotą mokymosi patirtį, kurią patvirtina naujausi pramonės tyrimai, kurių didžioji dalis atliekama Hartpuryje. Hartpury studentai taip pat turi galimybę kartu su studijomis treniruotis kaip sportininkas, dalyvaudamas vienoje iš 10 savo sporto akademijų.

Universiteto 150 milijonų svarų sterlingų miestelyje įsikūrusios moderniausios mokymosi patalpos, iš kurių daugelis taip pat yra komercinės įmonės ir siūlo darbo patirties kartu su kursu arba jo dalimi.

Tai apima komercinį ūkį su nauju žemės ūkio technologijų centru, kinologų ir arklių terapijos centrais, tarptautiniais renginiais, sporto traumų klinikomis ir profesionalių sportininkų treniruotėmis vietoje. Universiteto gyvūnų kolekcijoje taip pat yra tarptautinių arenų, naujausių technologijų ir daugiau nei 70 rūšių. Studentai turės viską, ko reikia, kad teorija būtų pritaikyta praktikoje.

Kviečiame visus studentus tapti Hartpury šeimos nariais , remiantis mūsų, kaip vietinio, regioninio, nacionalinio ir tarptautinio aukštos kokybės mokymo ir švietimo teikėjo, reputacija.

Vietos

  • Gloucester

    Hartpury University Hartpury House, GL193BE, Gloucester

    Klausimai