Keystone logo
Heritage Christian University

Heritage Christian University

Heritage Christian University

Įvadas

Daugumai ministerijos absolventų tenka tūkstančiai skolų. Mes siūlome įperkamus ir efektyvius Biblijos studijų laipsnius, kad mūsų absolventai galėtų klestėti savo tarnystėje.

Heritage Christian University yra skirtas Kristaus bažnyčių pažangai, aprūpinant tarnautojus per bakalauro ir magistro programas bei tęstinį mokymąsi. Heritage Christian University sukuria veiksmingus komunikatorius, pamokslininkus, mokytojus ir misionierius realiai tarnystei, daugiausia dėmesio skiriant evangelizacijai ir atsidavimui šventraščiams.

Heritage Christian University siekia 1871 m., Kai TB Larimore atidarė Marso kalvos akademiją žemėje, kurią paveldėjo jo žmona Esther Gresham Larimore. Netoli Florencijos, Alabamos esančiame Cox Creek mieste, Marso Hill akademija ministrus ir kitus krikščionių lyderius aprūpino tarnyba Kristaus bažnyčiose. Marso kalne treniruoti studentai įkūrė šimtus kongregacijų Florencijoje ir aplinkinėse bendruomenėse Šiaurės Alabamoje ir pietiniame Tenesyje. Iš pradžių įsikūrusi Larimore namuose, akademija buvo uždaryta 1887 m., Kad Larimore visapusiškai atsiduotų evangelizacijai. 12 kambarių namas buvo restauruotas 1971 m. Ir 1974 m. Įtrauktas į Nacionalinį istorinių vietų registrą. Tarp tų, kuriuos Larimore'as mokė Marso kalvoje, buvo žymių restauravimo pamokslininkų FD Srygley ir JC McQuiddy.

Vietos

Vietos
  • Florence

    Helton Drive,3625, 35630, Florence

    Klausimai