Keystone logo
HFT Stuttgart

HFT Stuttgart

HFT Stuttgart

Įvadas

Tradicija ir naujovės - svarbiausios Štutgarto "HFT" charakteristikos. Šiandien HFT Štutgartas, įkurtas 1832 m. Kaip "Žiemos mokyklos statybininkų amatams", siūlo platų akredituotų bakalauro ir magistro programų spektrą.

Mūsų trys fakultetai siūlo iš viso 14 bakalauro ir 18 magistro programų. Mūsų universitetas įsikūręs tiesiai Štutgarto centre, Pietvakarių Vokietijos verslo centre.

HFT studentai

"HFT Stuttgart" specializuojasi mažų grupių praktinių įgūdžių mokymo srityje. 4000 studentų moko apie 125 profesorių, kuriuos remia daugiau nei 400 neakivaizdinių dėstytojų.

Mokoma ne tik techninių žinių, bet ir tarpasmeninių įgūdžių, tokių kaip komandos formavimas ir gebėjimas dirbti tarpdisciplininių projektų metu. Integruotas į savo studijų programą, taip pat galite rasti praktinių studijų projektų firmose ir biuruose arba, galbūt, studijų semestrą vienoje iš 70 mūsų partnerių institucijų visame pasaulyje.

HFT Štutgarto bakalaurų ir magistro laipsnių sistema suteikia jums tinkamą mokymo programą ir geriausias galimybes savo būsimos karjeros.

Štutgartas kaip studijų, darbo ir gyvenimo vieta

Valstybinė sostinė Štutgarte, kurioje gyvena beveik 600 000 žmonių, turi daug ką pasiūlyti. Tai yra ekonominis Pietvakarių Vokietijos centras ir žinomas visame pasaulyje už savo patirtį automobilių srityje. Tai miestas, garsus inžinerijos, architektūros ir kultūros, apsuptas vynuogynų. Gottlieb Daimler ir Wilhelm Maybach sukūrė pirmąjį benzininį variklį savo sodo sklypu 1882 m., Tuo būdu įkūręs miesto automobilių pramonę. Porsche vėliau sekė kaip sporto automobilių gamintojas, taip pat daugybė tiekėjų, tokių kaip "Bosch" ir "Mahle".

HFT studentai ir dėstytojai

Štutgarto regionas yra viena iš pirmaujančių pasaulio ekonomikos sričių. Tai yra daugybė pasaulinių prekių ženklų, tokių kaip "IBM" ir "Hewlett-Packard" būstinė, čia yra jų Europos būstinė, taip pat keli tūkstančiai labai novatoriškų mažų ir vidutinių įmonių.

Verta aplankyti yra daug įvairių muziejų, dinamiškas teatro kraštovaizdis, operos rūmai, pilys, parkai, miesto miškai ir Vilhelmas zoologijos botanikos sodas.

Akreditacijos

Akredituota „EFMD Equis“Akredituota AMBAAkredituota AACSB

Vietos

  • Stuttgart

    Hochschule für Technik Stuttgart University of Applied Sciences Schellingstr. 24,, 70174, Stuttgart

Klausimai