Keystone logo
HFT Stuttgart Magistro programinės įrangos technologija
HFT Stuttgart

Magistro programinės įrangos technologija

Stuttgart, Vokietija

3 Semesters

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Mar 2024

EUR 1 500 / per semester *

Stovykloje

* Registracijos mokestis yra 178,60 eurų už kiekvieną semestrą. Studentams, studijuojantiems ne ES šalyse, mokama 1500 EUR už semestrą.

Įvadas

Šis tris semestras, tarptautiniu mastu orientuotas studijų kursas skirtas patenkinti pramonės poreikius labai motyvuotiems, į komandą orientuotiems programinės įrangos specialistams.

Studentai mokosi ir taiko state-of-the-art technologijas ir standartus programinės įrangos kūrimo, informacijos valdymo, kompiuterių tinklų ir elektroninės komercijos srityse. Naujausi teorijos, metodai ir standartai programinės įrangos kūrimo, duomenų valdymo ir kompiuterių tinklų srityse moksleiviams suteikiami. Studentai iš Europos Sąjungos taip pat gali mokytis ne visą darbo dieną. Ne visą darbo dieną dirba penki semestrai.

Programinės įrangos technologijų studentai 1

Karjeros galimybės

Programinės įrangos technologijos magistro programa rengia vadovavimo ir plėtros užduotis. Sėkmingai baigus, yra labai daug karjeros galimybių IT ir telekomunikacijų bendrovėse, pramoninių ir komercinių įmonių mokslinių tyrimų ir plėtros skyriuose, taip pat programinės įrangos namuose ir konsultacijose. Šis laipsnis atitinka galimą reklamą.

Profilis

Pirmasis ir antras semestras apima pažangias teorijas, metodus ir technologijas programinės įrangos kūrimo, duomenų valdymo, projektų valdymo ir kompiuterinių tinklų srityje.

Be kita ko, tai apima paskaitas "Advanced Topics" programinės įrangos inžinerijos, duomenų bazių ir programinės įrangos projektų valdymo klausimais, taip pat paskaitas "System Design" ir "Middleware Technology". Kiekvieno semestro pasirenkamasis modulis leidžia gilinti žinias formuotais metodais, pvz., "Kriptografiniai algoritmai" ir naujausiais technologiniais klausimais, pvz., "Business Intelligence".

Didelis programinės įrangos projektas, apimantis visą antrąjį semestrą, suteikia praktinį pagrindą trečios semestro "Masterthesis" teorijoms ir metodams. Magistro baigiamasis darbas paprastai atliekamas pramonėje ir daugiausia dėmesio skiriama moksliniams metodams pritaikyti realiame gyvenime.

Magistro baigiamasis darbas

Disertacija paprastai yra parašyta bendradarbiaujant su vietinėmis kompanijomis ir apima tam tikrų programinės įrangos komponentų, susijusių su moduliais, kurie mokomi kursuose, analizę, projektavimą, įgyvendinimą ir bandymą.

Programinės įrangos technologijų studentai

Priėmimo prielaidos

Magistrantūros programos "Programinės įrangos technologijos" kandidatai privalo turėti universitetinį laipsnį, kurio kvalifikacija yra žymiai aukštesnė nei vidutinė, arba kompiuterio mokslo srityje, kuriam reikia bent 3 metų universitetinės studijos arba lygiavertės žinių laipsnio su žiniomis duomenų bazių sistemose, duomenų struktūrose ir algoritmuose, objektų programose Inžinerija, programinės įrangos projektų valdymas ir paskirstytos sistemos.

Be to, visi pareiškėjai, išskyrus gimtąją kalbėtoją, turi įjungti anglų kalbos testų rezultatus TOEFL ar IELTS, kad pademonstruotų jų gebėjimą aktyviai dalyvauti anglų kalbos pamokose ir parašyti magistro darbus.

Akreditacijos

Apie Mokyklą

Klausimai