Keystone logo
Hohai University

Hohai University

Hohai University

Įvadas

Tarp svarbiausių nacionalinių universitetų Hohai University buvo vienas iš pirmųjų, organizavusių ekonomikos ir vadybos kursus, nes Hohai University verslo mokykla buvo įkurta 1983 m. žinių ir tapimas verslo elitu “. Mokykla kartu su dėstytojais ir studentais skyrė augimą ir naujoves, priimdama plėtros modelį, apimančią švietimą, mokslinius tyrimus, konsultacijas ir mokymą. Geros naujovės kartu su studentais ir mokytojais kartu sukūrė mokyklą, kuri specializuojasi finansų, pramonės ir verslo, vadybos mokslų ir projektų valdymo srityse. Mokykla turi daugybę doktorantūros, magistro (įskaitant MBA ir inžinerijos magistro) ir bakalauro laipsnius.

Siekdama prisitaikyti prie Kinijos visuomenės ir jos ekonominių tendencijų, mokykla, taikydama disciplinas ir organizacijas, pritaikė standartinę tarptautinę normą. Ji toliau sekė talentų mokymu ir moksliniais tyrimais bei sustiprino kursų taikymą ir studentų įgūdžius realiame pasaulyje. Taigi mokykla pateko tarp geriausių šalies mokyklų pagal mokyklos valdymą ir visapusišką jėgą.

„Į bendruomenę orientuoti ir plečiantys kontaktai“ yra svarbus mokyklos principas. Dėl šios priežasties mokykla užmezgė bendradarbiavimą ir keitėsi ryšiais su Pasaulio banku ir daugeliu akademinių organizacijų bei įmonių JAV, Japonijoje, Australijoje, Europoje, Honkonge ir Taivane. Be to, mokykla ilgą laiką bendradarbiavo su šimtais žemyno įmonių.

Istorija progresuoja, visuomenė vystosi. Žvelgiant atgal, mūsų širdys yra kupinos pasididžiavimo. Žvelgiant į ateitį, mes vis dar turime atlikti didelę užduotį ir dar daug ką nuveikti. Žmonių visuomenė įžengė į XXI amžių, kur egzistuoja galimybės ir iššūkiai. Siekdami pažangos kartu su bendruomenės priežiūra ir parama, mes tvirtai tikime, kad Hohai University verslo mokykla tikrai žengs tvirtą žingsnį geresnės ateities link.

Vietos

  • Nanjing

    Xi Kang Lu,1, , Nanjing

    Programos

      Klausimai