Keystone logo
Holy Family University School of Arts & Sciences

Holy Family University School of Arts & Sciences

Holy Family University School of Arts & Sciences

Įvadas

Šventosios šeimos universitetas yra visiškai akredituotas katalikų, privatus, bendrojo lavinimo universitetas, siūlantis bakalauro, absolvento ir greito laipsnio programas. Pagrindinis universiteto miestelis yra Filadelfijos šiaurės rytuose, papildomoje vietoje Naujamiestyje, Pensilvanijoje. Šventosios Šeimos universitetas, įkurtas 1954 m., Buvo privati, ne pelno siekianti, tikėjimo įkvėpta bendruomenė, šventosios Nazareto šeimos seserys. Šventosios šeimos universitetas skatina absolventus gyventi į tikslus orientuotą, į vertybes orientuotą gyvenimą per puikias akademines programas, lanksčias pristatymo galimybes, įvairios patirtinio mokymosi galimybės, palanki karjeros plėtra ir gilūs asmeniniai ryšiai.

Nepaisant studentų skaičiaus augimo, geografinės plėtros iš Filadelfijos į aplinkines apskritis, apsigyvenimo galimybių ir alternatyvių pedagoginio pristatymo strategijų priėmimo, universiteto tikslas iš esmės nepakito - pasiūlyti aukštos kokybės, prieinamą, individualizuotą, ir į vertybes orientuotas švietimas pagal tvirtą katalikiško aukštojo mokslo tradiciją. Be to, Šventosios šeimos universitetas yra dinamiška institucija, kuri šiandien reaguoja siekdama patenkinti rytojaus poreikius, visada turėdama omenyje praktinius profesinius rezultatus, kurie yra svarbūs jo studentams.

Iš mūsų turtingos tradicijos teikti laisvųjų menų išsilavinimą, subalansuojantį menus ir mokslus, siekiant sukurti tikslingus pasaulio piliečius, siūlome įdomų laipsnių ir studijų galimybių spektrą. Tiesą sakant, Šventosios šeimos universitetas siūlo 13 menų bakalauro studijų programų, vieną mokslų bakalauro laipsnį ir keturis tarpdisciplininius laipsnius. Priklausomai nuo jūsų specialybės, užsiėmimus organizuojame Filadelfijos miestelyje ir Niutauno netoliese esančioje Buckso apygardoje. Abiem mūsų palaikomasis fakultetas padės jums įgyvendinti jūsų svajones.

Vietos

Vietos
  • Philadelphia

    Frankford Avenue,9801, 19114, Philadelphia

    Klausimai