Keystone logo
HELLENIC OPEN UNIVERSITY

HELLENIC OPEN UNIVERSITY

HELLENIC OPEN UNIVERSITY

Įvadas

HELLENIC OPEN UNIVERSITY ( HOU ) yra autonominis ir savivaldos viešasis universitetas, teikiantis nuotolinį bakalauro ir magistrantūros studijas kurdamas ir naudodamas atitinkamą mokomąją medžiagą bei mokymo metodus. Jo veikimas nustatytas įstatymo 2552/97 straipsnyje ir yra 19-asis Graikijos universitetas. Jai vadovauja valdymo komitetas, kurį daugiausia sudaro akademinis personalas.

Išskyrus nuotolinį mokymą, HOU skatina mokslinius tyrimus, taip pat technologijų ir metodologijos plėtrą žinių perdavimo nuotoliniu būdu srityje. Konkrečiau, HOU yra padalinta į keturias (4) mokyklas (Humanitarinių mokslų mokyklą, Mokslo ir technologijų mokyklą, Socialinių mokslų mokyklą ir Taikomosios dailės ir tvaraus dizaino mokyklą), kuriose kiekviena turi kelias studijų programas (bakalauro ir magistrantūros studijų programas). ), taip pat doktorantūros studijas.

HOU siūlo metines ir pusmetines studijų programas taikant nuotolinį mokymą ir mokymo metodus. Visiems studentams suteikiama atitinkama specializuota mokomoji medžiaga ir nurodytas studijų grafikas, taip pat padedant, globojant ir vadovaujant nurodytas akademinis personalas.

Studentai, nesvarbu, ar jie yra bakalauro, ar antrosios pakopos studijų pakopos, stoja į semestro ar termino trukmės TU (teminį padalinį), priklausantį HOU studijų programoms (SP), ir abu privalo jas pilnai lankyti iki maksimalaus akademinių kreditų skaičiaus (ECTS). yra pasiekiama ir (arba) privaloma dalyvauti TU egzaminuose, kuriuose jie turi teisę dalyvauti. Kiekviena TU gali apimti tokias suskirstytas edukacines veiklas: rašto darbus, testus, dalyvavimą laboratorijoje, pristatymus ir kt. .

Mokomoji veikla teikiama tik per VDU elektroninę platformą, išskyrus dalyvavimą laboratorijose, pristatymus ir kitą specializuotą veiklą. Mokomojoje platformoje gali būti skelbiama bet kokia kita pasirenkama (nepažymėta) edukacinė veikla (pvz., viktorina ir pan.), jei taip nusprendžia TU dėstytojai. Studentai gali nedalyvauti TU baigiamajame egzamine, jeigu jie pirmą kartą (α) nėra surinkę ne mažiau kaip 50 % balų iš visų įvertintų veiklų ir (b) pateikia daugiau nei pusę mokymo veiklų skaičiaus.

Be to, HOU pasirašė bendradarbiavimo protokolus su kitais Graikijos universitetais, tokiais kaip Atėnų žemės ūkio universitetas, Jonijos universitetas, Vakarų Makedonijos universitetas, Tesalijos universitetas, Atėnų akademija (per Atmosferos fizikos ir klimatologijos tyrimų centrą), kaip taip pat užsienio universitetai (Kipro atvirasis universitetas, Nikosijos universitetas ir Frederiko universitetas).

Galiausiai, HOU administracinis personalas visada pasiruošęs padėti ir suteikti papildomų administracinių patarimų bei informacijos visiems studentams ir dėstytojams.

Universiteto ypatybės

  Priėmimai

  • Diplomas (sertifikatas) – vertimas į graikų kalbą, jei reikia.
  • Nuorašas – jei reikia, vertimas į graikų kalbą.
  • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas), taip pat leidimo gyventi kopiją, jei yra (jei reikia, notaro patvirtintas vertimas į graikų kalbą).
  • Skaitmeninė 3×4 dydžio nuotrauka;
  • Kalbos pažymėjimas, jei yra (neprivaloma)
  • Medicininė pažyma, jei to reikalauja universitetas

  Stipendijos ir finansavimas

  Universitetas skiria dviejų tipų stipendijas: A) akademinės kompetencijos stipendijas ir B) kriterijais pagrįstas stipendijas:

  Α) Akademinės kompetencijos stipendijų skyrimas

  Kiekvieną akademinį laikotarpį HELLENIC OPEN UNIVERSITY skiria akademinės kompetencijos stipendijas bakalauro ir antrosios pakopos studijų padaliniams, priklausantiems jo studijų programoms. Akademinio meistriškumo stipendijos skiriamos aktyvių studentų, įtrauktų į kiekvieną studijų programą, procentui per akademinį semestrą. Procentą kiekvienai studijų programai nustato HOU valdymo komitetas kiekvieną akademinį semestrą.

  Β) Stipendijų pagal kriterijus skyrimas

  HOU skiria stipendijas studentams iš dalies arba visiškai atleidžiant nuo mokesčio už mokslą už akademinį laikotarpį, kurį jie kreipiasi dėl stipendijos. Stipendijos skiriamos remiantis finansinių, socialinių ir akademinių kriterijų deriniu:

  1. Finansiniai kriterijai

  2. Socialiniai kriterijai

  3. Akademiniai kriterijai

  Reitingai

  HELLENIC OPEN UNIVERSITY užėmė 1501 vietą pasaulio universitetų reitinge pagal Times Higher Education

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Patras

   Aristotelous 18, Patra, 263 35, Patras

  Klausimai