Keystone logo
Howard University

Howard University

Howard University

Įvadas

Howard University verslo mokykla nuo pat įkūrimo 1970 m. Buvo aukštojo mokslo modelis.

" Howard University verslo mokykla, kuriai priklauso dinamiški akademiniai padaliniai, naujoviški kompetencijos centrai, gerbiami dėstytojai, apdovanojimai ir daugiau kaip 8000 absolventų visame pasaulyje, vis dar yra viena iš svarbiausių šalies verslo programų.

Studentai ir fakultetai pasirenka Howard University verslo mokyklą, nes ji teikia išsamią klasių mokymą, realaus pasaulio patirtį, profesionalius kalbėjusius iš įvairių sričių, galimybę susipažinti su pasaulio pramonės lyderiais ir pasiryžimą atlikti mokslinius tyrimus bei publikacijas.

76845_testimonial.PNG

Departamentai

Apskaita

Howard University Apskaitos departamentas baigė daugiau Afrikos amerikiečių patvirtintų viešųjų buhalterių nei bet kuri kita kolegija ar universitetas.

Finansai, draudimas ir tarptautinis verslas

Finansų, draudimo ir tarptautinio verslo departamentas, didžiausias verslo mokyklos skyrius, siūlo kursus trims didžiosioms mokykloms (finansai, tarptautinis verslas ir draudimas).

Informacinės sistemos

Informacinių sistemų ir tiekimo grandinės valdymo departamentas remia pagrindinę verslo administravimo studijų programą ir siūlo dviejų laipsnių programas bakalauro ir magistro laipsnį (kompiuterių informacinės sistemos ir tiekimo grandinės valdymas).

Valdymas

Valdymo specialistai bus įtraukti į mokymo programą, orientuotą į lyderystės, sprendimų priėmimo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir verslumo įgūdžių ugdymą.

Rinkodara

Rinkodaros katedra siūlo mokymo programą, skirtą parengti savo bakalauro studentus pradinio lygio pozicijas rinkodaros ir jos absolventų vidutinio ir aukštesnio lygio pareigybes valdant rinkodaros funkciją organizacijoje.

Akademiniai centrai

  • Karjeros kompetencijos centras

  • Apskaitos mokymo centras

  • Kompetencijos centras tiekimo grandinės valdyme

  • Finansinių paslaugų centras

  • Pasaulinio verslo studijų centras

  • Draudimo švietimo centras

  • Kembridžo saugumo švietimo centras

Geriausias klasėje

"The Princeton Review" jau 12 metų iš eilės užėmė " Howard University verslo mokyklą Nr. 1 mažumų studentų galimybėms

76844_banner.PNG

Priėmimo į programą reikalavimai

Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

Vietos

  • Washington

    2600 6th St NW, 20059, Washington

Klausimai