Keystone logo
© Carrianna Field
HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

HTL - International School Of Hospitality Tourism & Languages

Įvadas

Verslas, turizmas ir svetingumas yra didžiausias užimtumo generatorius, tačiau jie taip pat reikalauja kokybiškos darbo jėgos. Turint tai omenyje, HTL tarptautinė viešbučių, turizmo ir kalbų mokykla siūlo studijų programas verslo, turizmo ir svetingumo industrijoje.

Tarp mokyklos tikslų yra:

 • Kurti aukštos kokybės mokslinius tyrimus, akcentuojant tiek visuomenės, tiek pramonės poreikius.
 • Plėtoti ir pasiūlyti aukštąjį išsilavinimą, bakalauro laipsnį, diplomą ir pažymėjimo programas savarankiškai ir bendradarbiaujant su nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis / organizacijomis / pramone.
 • Siūlyti gebėjimų ugdymo programas, mokymo programas darbo vietoje, verslo plėtros programas ir valdymo lygio plėtros programas įvairiems lygmenims, savarankiškai ir bendradarbiaujant su nacionalinėmis ir tarptautinėmis institucijomis / organizacijomis / pramone.

Visos jų programos buvo parengtos konsultuojantis su turizmo pramonės, pramonės asociacijų ir akademikų ekspertais. Visi fakulteto mokyklos nariai yra visiškai kvalifikuoti ir patyrę keliose verslo, rinkodaros ir turizmo srityse, tokiose kaip verslo administravimas, skaitmeninė rinkodara, viešbučių valdymas, F

"HTL" siekia sukurti puikų žinių, praktinės patirties ir aktualumo derinį, kad aprūpintų savo studentus pasitikėjimu ir įgūdžiais, kurių reikia norint įveikti darbo pasaulį. Į kiekvieną kursą įtraukiami ne tik įdarbinimo įgūdžiai, bet ir sektorius, apibrėžiantys būsimą karjerą ir įdarbinimo tarnyba, teikia pagalbą ir patarimus, kursus ir darbo patirties galimybes, kad padėtų studentų gyvenimo aprašymams išsiskirti iš paketo.

PASLAUGOS

Mokykloje yra du miesteliai: vienas iš jų yra Barselonos miesto centre, kitas - Valensijos centre.

AKREDITACIJOS / PARTNERYSTĖS

HTL Tarptautinė viešbučių, turizmo ir kalbų mokykla yra Barselonos ir Lloret de Mar miesto tarybų akredituota privati ​​mokymo įstaiga. Jie glaudžiai bendradarbiauja su Žironos universitetu, Europos universitetu Miguel de Cervantes, Artesis Plantijn Antverpeno mokykla. Tai yra bendradarbiaujanti švietimo įstaiga, kurioje yra viešbučių Lloret de Mar, Blanes, Tossa gildijos.

Mokyklą akreditavo Instituto Cervantes, valstybinė ispanų kalbos institucija užsieniečiams kaip egzaminų centras SIELE. Jų studijų planuose yra ispanų kalbos rengimo modulis, skirtas DELE, SIELE egzaminas iš bet kurio iš 5 siūlomų lygių nuo A1 iki C1.

69114_Accreditations.jpg

MOKYTOJAI

HTL mokytojai, instruktoriai, specialistai ir padėjėjai seka savo institucijos pagrindines vertybes.

Mokymasis: jie remia studentų sėkmę, prieigą prie švietimo, tinkamą technologijų naudojimą, raštingumo ugdymą, bendravimą ir idėjų mainus visose disciplinose ir vietose, naujų minčių tyrimą ir taikymą bei visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

"Discovery": vykdydami nemokamą tyrimą, jie skatina ilgalaikę mokymosi bendruomenę.

Įsitraukimas: jie vertina nuolatinį bendradarbiavimą su švietimo partneriais, bendruomenėmis savo regione ir su kolegomis visame pasaulyje.

Pasiekimas: jie tiki savo besimokančiųjų potencialą ir yra pasiryžę skatinti studentų, dėstytojų, personalo ir absolventų kompetenciją ir sėkmę.

Įvairovė: jie vertina žmogaus įvairovę visais savo aspektais ir yra įsipareigoję išlaikyti mokymosi ir darbo aplinką, kuri būtų teisinga, įvairi ir įtraukta.

Šventė: jie švenčia savo studentų, dėstytojų, personalo, absolventų ir bendruomenių, kuriuose jie dirba, pasiekimus.

Tvarumas: jie remia sveiką ir tvarią aplinką, pasitelkdama progresyvią veiklos praktiką ir propaguodama aplinkosauginį informuotumą.

69151_CitiesInSpain.jpg

BARCELONOS MOKYKLOS ĮRANGA

Barselonos miestas išsiskiria puikiu stiliumi ir yra puiki vieta mokytis. Turėdamas išskirtinę vietą tarp Viduržemio jūros pakrantės ir snieguotų kalnų bei neprilygstamų turizmo, sporto ir lauko renginių, tai nenuostabu, kad daugelis studentų nusprendė persikelti į Barseloną. Būdamas įsikūręs miesto centre, "HTL" tarptautinė mokykla siūlo platų puikių galimybių, kad būtų sukurtas mokymasis, orientuotas į individualų profesinį mokymąsi.

HTL tarptautinėje mokykloje jie turi du puikius miestelius: Barseloną ir Valenciją. Mokykloje studentai gali mėgautis didelėmis universitetų klasėmis, nemokamu internetu, internetinėmis mokymosi priemonėmis, kompiuterių laboratorijomis egzaminų praktikai, bibliotekoms ir bendravimo įgūdžių kambariui. Be to, Barselonos mokyklą supa daugybė lankytinų vietų, restoranų, sporto objektų, transporto tinklų, miesto paplūdimių, muziejų, teatrų ir prekybos gatvių.


VALENCIJOS MOKYKLOS ĮMONĖS

Valensija verta gyventi ne tik dėl paella. Tai yra trečias didelis Ispanijos miestas ir pagrindinis kultūros ir laisvalaikio turizmo tikslas. Mūsų universitetas įsikūręs paprastame miesto centre, todėl galite sujungti visas turizmo rūšis su savo studijomis.

HTL tarptautinėje mokykloje turime du puikius miestelius: Barseloną ir Valensiją. Mokykloje studentai gali mėgautis didelėmis klasėmis, nemokamu internetu, mokymosi internetu priemonėmis, kompiuterių laboratorijomis egzaminų praktikai, bibliotekoms ir bendravimo įgūdžių kambariui. Dėl savo vietos Valensijos universitetas gali suteikti jums daug galimybių. Nuo kultūros vertybių iki tingų dienų paplūdimyje, kurį galima pasiekti tiesioginiu autobusu iš mokyklos.

Vietos

 • Barcelona

  Carrer Diputación 282, 08009, Barcelona

 • Valencia

  Calle Cotanda 1, 46002, Valencia

  • Madrid

   Calle Santa Brígida 23, 28004, Madrid

   Klausimai