Keystone logo
University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

Įvadas

Graduate Management Admission Test arba University of Applied Sciences Ludwigsburg specializuojasi valdymo švietimo viešąjį administravimą. maždaug 2500 studentai Universiteto dėsto profesorių ir dėstytojų skaičiaus. Du fakultetai,

Valdymas ir teisė Mokesčių ir verslo teisė

pasiūlyti keturi Bakalauras laipsniai ir du meistras laipsnių. Per 98% visų iš pradžių dalyvaujantiems studentams baigti savo pasirinktą studijų programą.

Absolventai baigiamosios savo bakalauro studijas galės taikyti įgytas žinias ir įgūdžius profesinėje aplinkoje. Didaktinio koncepcija skatina mokslinį darbą ir yra sukurta siekiant suteikti absolventams, už kurią atsakinga laisvos demokratinės ir socialinės teisinės valstybės kontekste jausmą. Programos leidžia studentams plėtoti savo akademinius, asmeninių, socialinių, komandos formavimo ir verslo įgūdžių.

Skiriamasis bruožas bakalauro programų yra akademinio darbo ir praktinės patirties stažuotės formą viešojo administravimo valstybės ir savivaldybių lygmeniu derinys. Nedidelės apimties tyrimo grupės užtikrina puikią paramą gali būti skiriamas atskiriems mokiniams profesoriai ir dėstytojai. Pareiškėjai bakalauro programų turi turėti galiojantį aukštojo mokslo stojamąjį kvalifikaciją (pvz lygius).

Graduate Management Admission Test arba UNIVERSITETAS siūlo dvi magistrantūros programos: Dieninis Magistro programa Europos viešojo administravimo rengia absolventus į vyresniųjų tarnautojų pareigas karjerą. Meistras Viešojo valdymo yra visą darbo laiką programa su ypatingą dėmesį skiriant vadovavimo ir yra skirtas viešojo administravimo darbuotojų ieškantiems vyresniosios vadovybės pozicijos.

Vietos

  • Ludwigsburg

    Hochschule für öffentliche Verwaltung und Finanzen Ludwigsburg, Postfach 0489

    Klausimai