Keystone logo
IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

IADES / Argentine Institute Of Secondary Education

Įvadas

„Superior“, IADES, buvo įkurta 1956 m., Įsipareigojus teikti kokybišką mokymą, kad visi galėtų pasiekti puikių mokymų. Tai skatina aukštą akademinį lygį kartu su asmenine palyda, kuri yra būtina integraliam kiekvieno studento vystymuisi.

Tai pasaulietinis švietimo centras, gerbiantis visus religinius įsitikinimus ir atviras bendruomenei, be jokios diskriminacijos, kuriame skatinama kiekvienos asmenybės vertė siekiant geriau prisitaikyti ir integruotis, palengvinant kiekvieno studento potencialo panaudojimą. priklauso.

Etika ir disciplina yra vertybės, propaguojamos įstaigoje, kad erdvėje vyrautų pagarbos ir tvarkos klimatas, skatinantis laisvus ir atsakingus veiksmus visiems švietimo bendruomenės nariams.

Iš pradžių buvo sukurtas vidurinis lygis, o 1976 m. - aukštasis aukštasis lygmuo, kuriame ji mokosi būti kompiuterių sistemų analitike ir kalbos bei literatūros mokytoja. Visi laipsniai yra oficialūs, kuriuos išduoda Argentinos Respublikos nacionalinio švietimo ministerija, ir jie galioja visoje Mercosur.

Nuo 2019 m. IADES aukštojo mokslo karjerą galima susieti su šiais nacionaliniais universitetais: Nacionaliniu Lanús universitetu, Lomas de Zamora nacionaliniu universitetu, La Matanza nacionaliniu universitetu. Tokiu būdu šiuose aukštuose studijų namuose sistemų analizės absolventai gali būti gaunami iš sistemų inžinierių ir kalbos bei literatūros mokytojų, kalbų ir literatūros absolventų.

Vietos

  • Buenos Aires

    Montevideo,467, C1019, Buenos Aires

    Klausimai