Keystone logo
Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]

Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]

Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]

Įvadas

Dun Laoghaire meno institutas, dizainas ir technologijos (IADT) buvo įsteigta kaip savarankiška aukštojo mokslo įstaiga, kaip technologijų sektoriaus institutai balandžio 1 1997 metais. Tą dieną, Dun Laoghaire kolegijos dailės ir dizaino, su 450 studentais, buvo įtrauktas į naujojo instituto ir sukūrė, nes kaip mūsų mokyklos kūrybinės veiklos. Dvi mokyklos buvo įsteigtos AB-initio. Kūrybinių technologijų ir verslo ir Humanitarinių mokslų mokyklos mokykla dalyvavo savo pirmuosius mokinius 1998 m. 2012 metais trys akademinės mokyklos buvo amgimated į du fakultetus fakultetas Įmonių ir Humanitarinių mokslų fakulteto ir kino, meno ir kūrybos technologija. Šiandien IADT turi 2300 dieninio studentai, 800 neakivaizdinių studijų studentų ir išaugs iki 3000 + dieninių vietose. IADT sukūrė tarptautinę reputaciją kūrybinių, kultūrinių ir skaitmeninės medijos sektoriuje ir taip pat vertinami švietimo ir verslo partneris Dun Laoghaire / Rathdown ir platesnis Dublino ir East Coast regione.

IADT - ištakos

Iš Dun Laoghaire kolegijos dailės ir dizaino ištakos gali būti atsekti iki, kas tada buvo tituluotas Dun Laoghaire profesinio švietimo komiteto miestelio (vec) į vietinį poreikį mokyklos nebaigusių asmenų portfelį žinoma parengti įvažiavimo į kolegijas atsakas meno ir dizaino. Nuo šios kuklios pradžios kolegija išaugo reputaciją tapti viena iš pirmaujančių meno, dizaino ir kino mokyklų šalyje. Vienerių metų pasirengimo diplomas Žinoma meno ir dizaino įkurta technikos instituto Dun Laoghaire į 1960-ųjų pabaigoje ir buvo sukurtas, siekiant tapti pirmąja meno pamatas Žinoma Airijoje.

Per 1970-1971 Dun Laoghaire Bendradarbiaukite su mumis suteiktas leidimas tolesniam trejų metų studijos, suteikiančios meno ir dizaino diplomas.

1979 rugpjūčio mėn Švietimo ministras sutiko sukurti "Dun Laoghaire meno koledže ir dizainas" [DLCAD] kaip atskiras subjektas nuo 1 rugsėjis 1979. Rugpjūčio 1 1980 Švietimo ministras priėmė nutartį, nurodantis "Dun Laoghaire kolegijos dailės ir dizaino" kaip NCEA pripažinta įstaiga. Bendradarbiaukite su mumis įsipareigojo plėtros planas pagerinti numatytų lengvatų studentams mokyklos ir papildomu pastato York Road tapo prieinama nuo 1981 m. Nuo 1 spalis 1981, vyriausioji buvo paskirtas į mokyklą.

Atskirame plėtros, Švietimo departamentas įsigijo broliai krikščionys "seminarija Carriglea parkas 1982, mokymuisi krikščionių brolių ketinimą parduoti turtą ir stiprins savo veiklą Marino. Įdomu pažymėti, kad supirkimo kaina 1982 m miesteliu buvo £ 2 mln! Švietimo ministerija svarsto galimybę sukurti "Regioniniai technikos kolegija" svetainėje galimybė - dėl daugelio priežasčių, tai netapo realybe iki 1997 metų. Tačiau su žeme ir laisvų švietimo pastatus Carriglea, atsirado galimybė spręsti svarbias apgyvendinimo poreikius DLCAD ir tvarka buvo atlikti su Vancouver leisti kolegijoje rasti nuo Dun Laoghaire miesto į Carriglea miesteliu.

Akademinės sesijos 1983-1984 pamačiau didelę atnaujinimą miesteliu pastatų rengiantis meno ir dizaino koledžo kelyje. Ši galimybė buvo entuziastingai paimta darbuotojų konsultuojantis su projekto komanda ir gerai suprojektuoti, funkcionalus ir tinkamai įrengta kolegijos įgavo nuo miesteliu, įskaitant studijų, seminarų ir biuruose. Naujos trečiojo lygio kursus nacionalinio liudijimo, National Diploma ir studijų lygių buvo sukurtas įteisintas NCEA, ir įgyvendinti. Nors studentų skaičius palaipsniui didėjo tai buvo ne iki 1 rugsėjis 1988, kad personalo struktūra kolegijoje sustiprintas siekiant atspindėti trečio lygio statusą darbuotojų. Kolegija augo palaipsniui ir 1997 buvo 450 studentai.

IADT - įsisteigti technologijų sektoriaus institutai 1997

Į Dun Laoghaire dailės instituto įsteigimas, Dizainas ir technologijos pagal RTC aktų dėl 1 Bal 1997 suprato seniai vyksta siekį Dun Laoghaire Vancouver, į DLCAD darbuotojų ir platesnės bendruomenės sukurti visavertę trečio lygio kolegija, įsikūrusi Dun Laoghaire. Darbo grupė baigė planuoti ir nustatyti IADT su vizija, kad nauja kolegija būtų padidinti nustatytą pagrindą ir reputaciją dailės, dizaino ir žiniasklaidos per naujų disciplinų, apimantis humanitariniai mokslai, technologijos ir verslo. Tai buvo papildomai pripažįstama unikali įvardijimo kolegijos ir meno, dizaino ir technologijų integravimo į pavadinimą ir misiją.

Campus žymiai išaugo laikotarpiu nuo 1997, su Atrium pastatas [1998], Carriglea pastatas [2002], Mediacube [Digital Media inkubacija centras] 2007, Backlot [2012] ir Nacionalinės kino mokyklos pastato [to 2013]. Studentų skaičius išaugo nuo 450 iki 2300 su tolesnio augimo 3000 + studentams ir toliau stiprinti programą planuota.

Vietos

  • Dublin

    Kill Avenue Dun Laoghaire South County Dublin, NL3-07-WK7, Dublin

    Klausimai