Keystone logo
International Business School the Hague

International Business School the Hague

International Business School the Hague

Įvadas

International Business School the Hague ( IBSH ) yra visiškai nauja novatoriška verslo ir vadybos mokykla, įkurta Nyderlanduose ir įsikūrusi Hagos mieste. Tai teisiškai įsteigta aukštoji mokykla, siūlanti verslo ir tarptautinių santykių bei diplomatijos bakalauro ir magistro laipsnius.

Be studijų programų, IBSH siūlo keletą trumpų ir diplominių kursų, kurie pagerins jūsų žinias ir įgūdžius konkrečiose, labai paklausiose srityse.

Mūsų programos yra orientuotos į profesionalų ir praktinį dėmesį, paruošiančios jus sėkmingai karjeros pradžiai. Mūsų dėstytojai turi didelę patirtį verslo pasaulyje, kuria pasidalins su jumis.

Vizija

IBSHVizija „Dinaminių lyderių kūrimas“ – tai mokinių švietimas apie sudėtingumą, su kuriuo artimiausioje ir tolimoje ateityje susidurs pasaulio verslas. IBSH tiki, kad tvirtai suvokdamas ateities tendencijas ir naujas iniciatyvas, jis galės teikti studentams prasmingo turinio, kuris geriausiai paruoš juos vadovaujantiems vaidmenims atitinkamose srityse. Dinamiškas lyderis yra žmogus, kuris gali suprasti holistinį vaizdą ir gali priimti pagrįstus sprendimus labai sudėtingais laikais.

Misija

IBSH„Siekti viršyti lūkesčius“ kalba apie mūsų siekį nuolat viršyti studentų, dėstytojų ir suinteresuotųjų šalių lūkesčius. Tai reiškia, kad IBSH turi palaikyti nuolatinį grįžtamąjį ryšį su visomis suinteresuotosiomis šalimis, kad objektyviai įvertintų našumą ir lūkesčius. Taip pat turime nuolat vertinti ir koreguoti savo veiklą, kad viršytume tarptautinius standartus.

Vietos

Vietos
  • The Hague

    Rijswijkseweg 60, 2516 EH, , The Hague

    • facebook
  • Rijswijk

    Lange Kleiweg,12, 2288 GK, Rijswijk

    Klausimai