Keystone logo
ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

Įvadas

ICHEC Brussels Management School yra universiteto lygio valdymo mokykla, vadovaujanti pirmaujančioms verslo mokykloms. Jis siūlo vadybos mokymus tiek dienos, tiek vakaro programose, kaip pradinį mokymą ir kaip tęstinį mokymą.

Po pavadinimu ICHEC rasite ne tik vadybos mokyklą, bet ir komandą, kurioje kiekvienas narys yra pasiryžęs stiprinti mokyklos reputaciją ir išlaikyti aukštą kokybės lygį, su kuriuo ji visada buvo siejama.

Tarptautinis
ICHEC vadybos mokykla , įsikūrusi Briuselio, Europos sostinės, centre, išsiskiria savo tarptautiniu pašaukimu - viena iš esminių strateginių galimybių - taip ICHEC studentams suteikia daugybę galimybių.

ICHEC vadybos mokykla nusprendė pabrėžti tarptautinį valdymą kaip vieną iš pagrindinių akademinių ramsčių, būtent skatindama studentus įgyti kitų kultūrų, kitų kalbų ir kitų mokymosi būdų patirties, nes turtingas ir tankus užsienio institucijų tinklas ji sudarė bendradarbiavimo susitarimus.

Kaip tarptautinis studentas, galite:

  • studijuoti ICHEC kaip mainų studentas vieną ar dvi sesijas, likęs registruotas savo gimtajame universitete, kad galėčiau baigti visą studijų programą.
  • studijuoti ICHEC pagal vasaros programas
  • studijuoti ICHEC , kad gautumėte įprastą studijų programą (bakalauro ar magistro)

ICHEC siūlomi laipsniai organizuojami taip:

  • magistro laipsnis (1 ar 2 metai).

Tyrimai ICHEC
ICHEC visada aktyviai dalyvavo valdymo pasaulyje, klausydamasi jo problemų ir poreikių. ICHEC moksliniai tyrimai iš esmės susideda iš taikomųjų tyrimų. Ji skirta geriau suprasti socialinę ir ekonominę tikrovę, kurti teorijas, kurios įkvėpė ir patvirtino reali patirtis.
ICHEC mokslinių tyrimų sritys apima organizacijų valdymą ir švietimą, visų pirma:

  • tarpkultūrinis valdymas, regioninė makroekonomika, elektroninis verslas, finansai, MVĮ valdymas
  • mokymasis visą gyvenimą ir el

Akreditacijos

Akredituota AACSB

Vietos

  • Brussels

    ICHEC Brussels Management School rue au Bois 365 a , 1150, Brussels

Klausimai