Keystone logo
© BIMM University
The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

The Institute Of Contemporary Music Performance

Įvadas

Tuo ICMP, mes visada orientuota į poreikius ir potencialą atskiriems mokiniams, užtikrinant, kad švietimo mes teikiame yra pritaikyta ir asmeniniams, ir suteikti jums geriausią galimybę sėkmingai labai konkurencingoje ir sudėtingoje aplinkoje ir muzikos pramonėje.

Originalas

Mes labai didžiuojamės savo istorija ir paveldu, nepralenkiamas muzikos švietimo sektoriuje. Per 30 metų mes buvome mokyti, mes uždirbo reputaciją kokybės, meistriškumo ir sėkmės, ir, kaip rezultatas, tūkstančiai studentų pasirinko studijuoti pas mus, todėl ICMP išeities taškas savo karjerą muzikos. ICMP buvo įkurta 1986 metais kaip Guitar instituto ir Basstech, ir buvo pirmoji institucija pateikia atitinkamą, praktišką ir profesinį mokymą šiuolaikinių muzikantų. Vis dėlto, nors pavadinimas ir tapatybė ICMP natūraliai Laikui bėgant, pagrindinis dėmesys į studentų poreikius niekada pasikeitė. Kaip rezultatas, ICMP absolventai dabar galima rasti priėmimo sėkmingą karjerą visame pasaulyje - Žaidžia, atliekant ir kuriant ar mokyti muzikos, tiek savo namų bendrijų ir kai kurių didžiausių pasaulio scenų.

Šiemet į ICMP, mes švenčiame mūsų 30-metus kuriant ir teikiant tinka, aukštos kokybės kursus muzikos studentams. Mes pradininkas mokymo metodus, mokymo struktūrą ir filosofija, kad dabar tapo šiuolaikinio muzikinio ugdymo etalonas. Mūsų dėstytojai, mūsų didžiausias turtas, visada buvo nepralenkiamas Jungtinėje Karalystėje, ir iš tikrųjų niekur kitur pasaulyje. Mūsų Londonas vieta yra svarbiausias mūsų gebėjimas suteikti studentams su neįtikėtinai daug galimybių pademonstruoti savo talentą ir sukurti savo tinklus, ir mūsų įkvepiantis mokymosi aplinka suteikia jums puikią galimybę tobulinti savo įgūdžius ir žinias rengiant sėkmingą karjerą muzika.

Naujoviškas

ICMP buvo pirmasis pasiūlyti dienines programas studentams šiuolaikinės muzikos, ir mes toliau diegti naujoves ir kurti mūsų nuostata. Tai nepralenkiama patirtis reiškia, kad mūsų studentai įgytų metodus išreikšti save, įrankiai išgyventi pramonės ir gebėjimas atlikti pelningą karjerą kaip žaidėjų, atlikėjų, mokytojų, pramonės vadovai, verslininkai ir kt.







Nepriklausomas

ICMP yra nepriklausoma tiekėja muzikinio ugdymo. Skirtingai nuo kitų mokyklų, mes nesame klausydamas investuotojams, kurie turi trumpalaikių verslo tikslų pasiekti. Mūsų tikslas yra ne tik atverti daugiau ir daugiau centrus ir stoti daugiau ir daugiau studentų. Kaip rezultatas, mes galime imtis labai ilgalaikį požiūrį į kuriant ir tobulinant mūsų nuostatą ir tobulumo standartus remti karjeros plėtrą platų trokštantis muzikantai, menininkai ir muzikos verslininkams. Tuo ICMP, galite būti tikri, kad mokykla visada turi savo interesus prie širdies. Daugelyje vietų pabandykite nukopijuoti mūsų formulę, bet, žinoma, yra tik vienas ICMP - originalus, novatoriškas, nepriklausomi ir individualūs.

KODĖL VERTA RINKTIS ICMP

Mes suprantame, kad kaip trokštantis muzikantas, dainų autorius ir muzikos verslo verslininkas turite kokių nors sudėtingus sprendimus, kad, kaip jūs pradėsite savo karjerą. Mūsų misija yra įkvėpti, paskatinti ir suteikti mūsų studentams sėkmingai pateikdami atitinkamą ir novatorišką švietimą aukščiausios kokybės. Ir mes turime daugiau nei 30 metų patirtį teikiant žinias ir įgūdžius ir dalintis savo patirtimi su tūkstančiais studentų.

Asmeninį požiūrį į mokymo ir mokymosi

Čia ne ICMP, kiekvienas studentas vadovaujasi, remiamas ir vertinami. Mes dirbame kartu su jumis į jūsų asmeninių tikslų. Norėdami tai padaryti, mes turime įvairių paramos elementus vietoje, įskaitant individualius mokymosi planus, pradinio diagnostinio įvertinimo, į tikslą nustatymą ir patarimus ir rekomendacijas dėl modulių pasirinkimą. Norėdami padidinti mokymosi patirtį, mes siūlome individualiai paramai, įskaitant mažos klasės dydžių; asmens dėstytojai; lašas posėdžiuose; Asmeninės įsidarbinti ir pramonės patarimų; neribotas Nemokamas WiFi interneto ryšys; internetinė prieiga prie kurso medžiagos per skirtąjį studento portalo; tiesiogiai patekti į veiklos ir įsidarbinimo galimybes; mokymosi paramą iš Gerovės komandoje; galimybės prisijungti su studentų atstovais; ir repeticijų kambariai, kad galite užsisakyti nemokamai.

Prijungta prie Londono energingas muzikos sceną

Kai jūs pradedate karjerą muzikoje, neginčytina, kad Londonas yra vieta būti. Taip pat yra vienas iš įdomiausių ir energingas pasaulio miestų, Londonas yra pasaulinės muzikos pramonės širdį. Tai nuolat sakas muzikos, apibrėžiant populiariąją kultūrą visame pasaulyje ir siūlo neprilygstamą galimybes priimti teisingus ryšius. ICMP Londono vieta yra realus turtas, nes tai reiškia, kad mūsų studentai yra geriausia vieta pradėti išjungti ir klestėti savo muzikos karjerą.

Prijungtas prie muzikos industrijos

Mes turime neprilygstamą tinklo muzikos industrijos jungtys, ir mes labai didžiuojamės sėkmės, kad ICMP absolventai pasiekti. Mes prijungtas prie visų pagrindinių įrašų kompanijų, leidėjų, organizatoriams ir valdymo įmonių, veikiančių Londone, ir mes pasirūpinsime, tie kontaktai prieinama visiems mūsų studentams. Tiesiai iš pirmos dienos, mes teikiame platų paramos ir galimybes mūsų studentams ir absolventams, suteikiant Jums geriausią įmanomą bazę, iš kurios pasiekti savo tikslus.






Kūrybingi ir įkvepiantis mokymosi aplinka

Mes esame įsipareigoję investuoti į geriausią įmanomą mokymo ir mokymosi aplinką, mūsų studentams, su naujausia įranga visuomet prieinama. Nepriklausomai Žinoma, jūs nuspręsite sekti, rasite patalpas ir įrangą, jums reikia pasiekti savo tikslus, kartu įkvepiantis mokslą ir asmeninį požiūrį į savo gyvenimą. Svarbu, kad visi ICMP studentai gali panaudoti savo patalpas asmeniniam praktiškai nemokamai, už kalendorinius valandas, ir mes atidaryti septynias dienas per savaitę.



Patyrę mokytojai ir pramonės specialistai

Labai svarbu, kad mums, kad mūsų studentai yra mokytis iš tų, kurie gali jiems pasiūlyti patarimų, remiantis realaus gyvenimo patirtį. Mes žinome, už tai, kad studentai yra labiau tikėtina, kad pavyks savo karjerą, kai mokymas jie gauna yra pristatomi dėstytojų, kurie turi praktinį supratimą apie muzikos pramonėje. Štai kodėl mūsų dėstytojai ne tik kvalifikuoti ir patyrę pedagogai ir mokslininkai, bet ir patyrę muzikos profesionalai, atlikėjai ir muzikos verslo verslininkai jų nuosava teise. Jie priima visą šį žinių ir patirties, taip pat savo plačius pramonės kontaktų, klasėje, teikiant ICMP studentams unikalią galimybę pažvelgti į pastatų ir išlaikant karjeros muzikos pramonėje.

Aukštos kontaktinių valandų ir mažos klasės dydis

Mes suprantame, kad norint pasiekti asmeninį patirtį mūsų studentai, turime dirbti sunku išlaikyti klasėse nedidelis ir kontaktinės valandos aukštas. Ant ICMP žinoma, todėl jums bus naudinga iš kai kurių aukščiausių JK aukštojo mokslo teikiamų kur kontaktinių valandų, ir nei vienas su vienu arba nedidelė grupė patiria jums bus traktuojami kaip individas ir turi didelę galimybę naudotis patarimai ir nurodymai.

Bendrijos mąstančių žmonių

Tuo ICMP, siūlome mūsų studentams bendradarbiaujant ir puoselėjant aplinką, sudėtingas ir remti jums pasiekti geriausią jūs galbūt galite. Mes garantuojame mūsų studentai mano, kad jie yra bendruomenės dalimi ir turi galimybę palaikyti santykius ir užmegzti dialogą su mąstančių muzikantų. Mes pateikiame jums su plataus spektro veikla, kurioje užsiimti, pavyzdžiui, meistriškumo ir koncertų, turų ir renginiuose, klubuose ir socialinės veiklos. Mes taip pat organizuoti namo pasidalijimo renginiai ir gerovė veiklą. Jūsų studentas kelionė į ICMP pamatysite jums tapti pasaulio bendruomenės vienoje iš pačių įvairiausių ir daugiakultūrėje miestų Jungtinėje Karalystėje, ir jūs turėsite galimybę maišyti su žmonėmis iš visų sluoksnių, prieiti prie įdomių galimybių, ir tikrai pasinerti muzikos scenoje.

Pripažinta, pasirodė ir gerbiamas aukštąją mokyklą

Mūsų kokybė ir akreditacijas yra antra, nė į šiuolaikinio muzikinio ugdymo pasaulyje. ICMP yra plačiai gerbiamas kaip patyręs ir įrodyta teikėjo aukštojo mokslo; mes suprantame, kad visi trokštantys muzikantai turi rimtą ir patyrusį partnerį, siekiant realizuoti savo asmeninius muzikinius tikslus ir siekius. 30 metų, studentai buvo pasirinkę ICMP, kaip atskaitos tašku savo karjerą - ir jūs galite per!

Kokybė ir akreditacijos

ICMP yra gerbiama ir akredituota narys JK aukštojo mokslo kokybės bendruomenei. Esame dalis iš smulkaus ir pasirinkite grupę teikėjų, kurie gali naudoti kokybės užtikrinimo agentūros "JK užtikrinama kokybė" aitvaro ženklą, suteikti jums su byloja, kad pasirenkant ICMP renkatės instituciją, kuri buvo kokybė išbandyta tokiu pačiu būdu kaip bet kuris kitas Jungtinės Karalystės universitete.

Vietos

  • London

    Foundation House 1A Dyne Road London NW6 7XG, NW6 7XG, London

    Klausimai