Keystone logo
IED – Istituto Europeo di Design Madrid

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

IED – Istituto Europeo di Design Madrid

Įvadas

Inovatyvūs profesionalai miesto ir namų buveinėms.

Šimtmečiai bendros įtakos paženklino Italijos ir Ispanijos istorinius ir kultūrinius santykius. Galime prisiminti beveik du šimtmečius trukusį ispanų viešpatavimą Milane ir pietų Italijoje. Tam tikra prasme sprendimas, kad Ispanija bus pirmoji šalis už Italijos ribų, kuri priims IED miestelius, buvo visiškai natūralus.

Šiame mieste, viename iš svarbiausių pasaulyje ir Europos bei Lotynų Amerikos kultūrų kryžkelėje, IED plėtoja savo dizaino mokymą tradicinėse srityse (dizainas, mada, vizualieji menai ir komunikacija), taip pat diegdama novatoriškas sritis. mokyti specialistus, gebančius kurti sąveikas, paslaugas ir sistemas, kurios sutelkia dėmesį į asmenį. Tai profesionalai, žinantys šiuolaikines problemas, galintys kurti pagal aplinkosaugos, etinius-socialinius, ekonominius ir politinius reikalavimus.

Dizainas

Jau daugelį metų mūsų studentai išsiskiria savo profesionalumu, savo kūrybiškumu ir kompetencija puoselėdami tiek Made in Italy fenomeną, tiek gamybą savo kilmės šalyse.

IED dizainas yra konkretus ir išsamus mokyklos atsakas į nesuskaičiuojamus ir įvairius profesionalios dizaino bendruomenės reikalavimus.

Šiomis dienomis dizainas yra esminis kiekvienos gamybos srities komponentas, prisidedantis prie turinio, leksikos, išraiškos ir formos kodų bei techninių ir funkcinių aspektų. Gatvės įrengimas, madingi aksesuarai, automobiliai ir IT techninė įranga yra tik dalis sričių, kuriose pastaraisiais metais dizaino vertė išaugo.

Dizaineris pagal apibrėžimą yra formų ir funkcijų novatorius, aiškintojas ir tuo pat metu kylančių estetinių linijų ir šiuolaikinių funkcinių reikalavimų pirmtakas. „IED Design“ kursai yra pritaikyti šioms dovanoms sukurti, tuo pat metu skatinant įgyti išsamių techninių ir projektavimo įgūdžių seminarų metu ir daugybe aktyvių partnerysčių su pirmaujančiomis pramonės įmonėmis.

Mada

90 000 firmų ir 800 000 darbo vietų yra gyvybiškai svarbi Italijos mados sistemos statistika. Jei susietume juos vienam gyventojui su šalies gyventojų skaičiumi, jie virstų pasauline viršenybe kokybės, kiekybės ir ekonominio poveikio požiūriu.

IED Fashion yra išsamus, išsamus atsakas į vis įvairesnius ir specializuotus mokymo reikalavimus, kuriuos išreiškia mados sistema.

Išbaigta savarankiška mokykla, pagrįsta kryžminio derinimo principu ir mokymo metodų išsamumu, kuri, pagal IED filosofiją, sujungia žinias su praktine patirtimi, teoriją su praktika.

Šio požiūrio pagrindas yra mokyklos santykiai su verslininkais ir profesionalais, dirbančiais Italijos mados versle– didžiausia pasaulyje drabužių pramonininkų ir kūrėjų koncentracija. Šioje pramonėje dirbantys žmonės sulaukė sėkmės ir tarptautinio pripažinimo dėl mados sistemos gebėjimo derinti verslumo dvasią su kūrybiškumu ir naujovių suvokimu.

„IED Fashion“ nurodo kelią savo studentams gyventi ir pajusti šį mados jausmą, apimantį visumą ir atskiras jos dalis, kaip skirtingų požiūrių sąveiką ir įvairių profesinių įgūdžių derinį. Kadangi kursų tikslas yra lavinti pramonei gyvybiškai svarbius profesinius profilius, jie svyruoja nuo grynai kūrybingų iki strateginių sričių, nuo organizacinių iki komercinių aspektų, nuo rinkodaros iki įvaizdžio ir komunikacijos darbų.

Vaizdiniai menai

Vaizdai ir garsai, įsišakniję mūsų gyvenime, perteikia vertybes ir reikšmes, susijusias su labai skirtingomis gamybos sistemos sritimis, tokiomis kaip mada, gaminių dizainas, visos įvairios pramoninės gamybos sritys, kuriose jis taikomas, kultūra ir politika.

IED Visual Arts yra kūrybinė laboratorija, kurioje galima sužinoti apie instrumentus, specifinę kalbą ir išraiškas, naujas technikas ir technologijas, reikalingas vizualinės komunikacijos projektui sukurti.

Mes gyvename pasaulyje, kuriame vaizdai ir garsai persmelkia mūsų kasdienybę ir yra pagrindinės priemonės, kuriomis perduodame vertybes ir savo idėjų bei produktų reikšmę, kurios yra tokios įvairios, kaip mada, dizainas, įvairios pramoninės gamybos rūšys, ir reklama; bet ir kultūros, politikos bei socialinių sričių.

Koncepcijos ar projekto „pateikimo“ būdas nebėra laikomas tik priedu. Tai lemia ir labai prisideda prie pranešimo perdavimo sėkmės.

Žinojimas, kaip profesionaliai ir kompetentingai dirbti šioje aplinkoje, reiškia, kad turite eklektišką ir įvairų kultūrinį pagrindą, pagrįstą giliu socialinių ir kultūrinių situacijos aspektų bei naujų informacinių technologijų, kurios nuolat keičia vaidmenį, supratimu. paties bendravimo vaizdų ir garsų.

Šiandien multimedijos sistemoje projektuojama ir gaminama, tačiau multimedija turi būti vertinama dviem požiūriais; impulsyvi ir nuolatinė skaitmeninių technologijų kaita, o kartu ir kitų rūšių medijų, reikalaujančių kitų įgūdžių ir kūrybinių kompetencijų, sambūvis.

IED vizualiųjų menų kursai yra nuolatinio pasididžiavimo šaltinis ir daro šią mokyklą išskirtine Italijos edukacinių programų panoramoje. Nuolatiniai technologiniai atnaujinimai, prie kurių mokiniai turi prieigą, vadovaujantis senomis ir istorinėmis tradicijomis, paverčia šią mokyklą mokslinių tyrimų laboratorija, kurioje galima eksperimentuoti, siekiant ugdyti aukštesnius kūrybinius įgūdžius, susijusius tiek su programos turiniu, tiek su kalba. , taip padėdamas formuoti ir kvalifikuoti savo studentus bei paruošti juos šiandieninei darbo rinkai.

Bendravimas

Itališkam dizaino ir kilnaus meistriškumo meistriškumui reikės vis daugiau verslininkų ir vadybininkų, kurie aktyviai laikytųsi vietos gamybos.

IED Communication yra pirmoji IED platforma, skirta kūrybiškumo valdymo verslo procesuose mokymams.

Jame siūlomas alternatyvus modelis tradicinėms ekonomikos, komercijos studijų ir komunikacijos mokykloms, daugiausia dėmesio skiriant kūrybiškumo ir meninių pojūčių poreikiams, kuriais Italija taip garsėja visame pasaulyje.

IED komunikacijos sritis siūlo vadybos mokymus, kuriuose vyraujanti tema yra „dizaino mąstymas“. Šis kūrybingas požiūris, būdingas dizaino pasaulyje, sąlygoja visų įmonių valdymo ir finansinius aspektus ir yra natūrali bet kurios verslo studijų patirties dalis.

Mokyklos tikslas – parengti vadybininką, kuris gebėtų skatinti ir vadovauti kūrybingoje ar labiau tradicinėje įmonėje kaip vadovų komandos dalis naujų produktų ir paslaugų kūrimo procesui, užimdamas vadovaujantį strateginį vaidmenį. Šia prasme šis studijų kelias atspindi tradicinės dizaino vadybininko figūros evoliuciją, kuria siekiama išplėsti jo kompetenciją strategijos, paslaugų, vadybos ir rinkodaros srityse.

Visi IED komunikacijos srities siūlomi kursai yra labai susieti su darnaus vystymosi temomis tiek aplinkos, tiek socialiniu požiūriu: kursai sukurti atsižvelgiant į tvarumo temą, esančią kiekviename ugdymo proceso aspekte. , taigi, neskaitant bendrų principų, kas yra teisinga ir būtina, ji iš tikrųjų yra neatsiejama visos IED komunikacijos srities tapatybės dalis.

Universiteto ypatybės

  Stipendijos ir finansavimas

  bds

  Vietos

  • Madrid

   C/ Flor Alta 8 28004 , , Madrid

  Klausimai