Keystone logo
IFA Paris

IFA Paris

IFA Paris

Įvadas

IFA Paris - Tarptautinė dizaino ir verslo mados mokykla

Paryžiaus, Šanchajaus ir Stambulo universitetinėse bakalauro ir magistro / MBA programose studijavę 1200 studentų, IFA Paris perduoda prancūzų mados ir prabangos palikimą, taip pat naujovių pojūtį ir sugebėjimą dirbti kaip komandai tarptautinė aplinka.

Mūsų 3000 absolventų, atstovaujančių daugiau nei 50 skirtingų tautybių, sėkmingai integravosi į mados ir prabangos pasaulį.

Mūsų devizas: sužadinkite savo kūrybiškumą, pasidalinkite savo meistriškumo aistra.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų miestelius, programas ir dar daugiau, apsilankykite www.ifaparis.com

PARIS MOKYKLA

IFA Paris buvo įkurta 1982 m. Siekiant sujungti prancūzų mados paveldą su šiuolaikiniu globalizuotu pasauliu. Būdamas vienintelis institutas Paryžiuje, siūlantis visus bakalauro ir magistro kursus, dėstomus anglų ir prancūzų kalbomis, „ IFA Paris teikia paslaugas labai tarptautinei studentų grupei iš visų pasaulio kampelių. Tarptautinė mados akademija, geriau žinoma kaip IFA Paris , siūlo studentams bakalauro dizaino ir rinkodaros kursus bei dizaino, verslo, komunikacijos ir prabangos bakalauro kursus daugiadalykio bendradarbiavimo aplinkoje. Su universiteto miesteliais Paryžiuje, Šanchajuje ir Stambule, „ IFA Paris yra mados ir prabangos švietimo priešakyje ir siūlo kursus, atspindinčius šioje gyvoje pramonėje esamas galimybes.

Neseniai persikėlęs į 18–24 Quai de la Marne miestą, „ IFA Paris apžvelgia garsųjį kanalą ir yra besivystančios 19-osios apylinkės centre. Naujoji vieta sumažino ankstesnių akademinių patalpų dydį ir papildė naujus patogumus studentams, įskaitant didesnes klases, studentų poilsio erdvę, išteklių ir studijų centrą. Pastate taip pat bus keletas naujų mados dirbtuvių erdvių, kuriose bus galima pritaikyti praktinius projektus

SHANGHAI MOKYKLA

IFA Paris " tapo pirmaujančia mados mokyklos Kinijoje ir yra unikali, parodydama savo pasišventimą sėkmei, atnešdama geriausius, dažniausiai prancūzų profesionalius mados instruktorius. Bendradarbiaudama su Šanchajaus inžinerinių mokslų universitetu, IFA Paris įkūrė savo mokyklą Šanchajuje 2002 m., Pirmą kartą Kinijos ir Prancūzijos bendrą įmonę mados švietimo, patvirtintos Kinijos vyriausybės. IFA Šanchajaus mokykla siūlo unikalią galimybę tarptautiniams studentams, norintiems sužinoti apie sparčiausiai besiplečiančią mados ir prabangos rinką pasaulyje, tuo pačiu gaunant tą patį aukštos kokybės mokymo programą, mokomą anglų kalba, kaip Paryžiuje. Šanchajuje yra atviras ir ekstremali metropolis, o jo pakilimas į mados sostinės gretas yra neabejotinai rimta tema. Nuo XIX a. Vėlesnio laikotarpio Šanchajuje buvo Kinijos mados centras. Šanchajaus stilius keliavo pasaulį 1920-aisiais ir 30-aisiais metais ir vėl atsirado su mados dizaineriais, naudodamasis tradicinių ir šiuolaikinių idėjų mišiniu, siekdamas sukurti šviežių mados tendencijas. Nepaprastai tai, kad šiuolaikiniai šalies vartotojai transformuoja Kiniją į didžiausią pasaulyje madingų ir prabangių produktų rinką. Šanchajuje yra neabejotinai Kinijos meca tarptautinei madai ir prabangos pramonei. Dauguma užsienio madingų ir juvelyrinių prekių ženklų, nuo prabangių iki masinių rinkų, priklauso daugybei mados parduotuvių ir didžiųjų prekybos centrų parduotuvių. Nors prabangūs automobiliai, 5 žvaigždučių viešbučiai ir aukščiausios klasės maitinimas yra reguliarios paminklo vietos miesto centre, taip pat dabar didėja susidomėjimas jachtomis ir privačiais purkštukais tarp turtingiausių Kinijos.

Stanbulo mokykla

Po įsteigimo Prancūzijoje ir Kinijoje, IFA Paris mados mokykla taip pat veikia viename ryškiausių miestų, esančių Europos ir Azijos kryžkelėse: Stambule.

IFA Paris labai didžiuojasi bendradarbiaudama su vienu iš gerbiamiausių Stambulo universitetų: Bahçeşehir universitetu .

Bahçeşehir universiteto miestelis yra svarbus žingsnis įgyvendinant universiteto misiją kurti ateitį iš šalies praeities, įkuriant centrą Stambulo verslo centre, kuriame susitinka kultūra, švietimas ir mokymasis, siekiant patenkinti besikeičiančius Turkijos ir pasaulio poreikius. . IFA Paris mano, kad tai yra privilegija ir privalumas studentams išnaudoti viską, ką gali pasiūlyti ši vieta.

Stambulas yra vienas įdomiausių ir dinamiškiausių pasaulio miestų bei įvairialypė vieta, kupina muziejų, galerijų, parkų ir modernių kolegijų. Ji gali suteikti sceną tiems, kurie ilgai tyrinėja ir plėtoja savo interesus bei pradeda karjerą mados ir prabangaus verslo aplinkoje.

Bahčešehiro universiteto tęstinio mokymo centras (BAUSEM)

Bahçeşehiro universiteto tęstinio mokymo centro (BAUSEM) institucinė vizija yra tokia, kad išsilavinimas yra visą gyvenimą trunkantis individo savęs išpildymo mechanizmas. Pagrindinis BAUSEM principas yra skleisti visuomenėje visą gyvenimą trunkančio mokymosi kultūrą ir didinti žmonių sąmoningumą, kad mokymasis neapsiriboja formaliojo švietimo ribomis. IFA Paris ir Bahçeşehir universitetas siūlo savo karjeros mados ir prabangos srityse profesionalams ir tiems, kurie domisi šia sritimi, savo trumpomis mokymo programomis, bendrai sukurtomis per BAUSEM.

Kodėl IFA Paris ir Bahçeşehir universitetas/BAUSEM bendradarbiavimas?

Šūkis „Stambulo širdyje“ tinka tokiam universitetui kaip Bahcesehiro universitetas (BAU) ... Su pagrindiniu miesteliu, esančiu Bosforo sąsiauryje Besikate, kiekviena diena prasideda anksti, greitai judant ir tęsiasi visą dieną. Be to, beveik kiekvienoje universiteto dalyje galima sutikti įvykį.

Pirmas dalykas, kuris jums į akis krės įeinant į mūsų universitetą, bus didelis užsienio studentų skaičius. Nuo JAV iki Kinijos, nuo Prancūzijos iki Pietų Korėjos iš plačios geografinės teritorijos, apimančios daugiau nei tūkstantį užsienio studentų, studijuoja BAU.

„BAU GLOBAL“ suteikia BAU studentams galimybę įgyti išsilavinimą iš labai skirtingų taškų. „BAU Global“ tai gali pasiekti per Berlyną, Torontą, Vašingtoną, Batumį, Kiprą, Hanojų, Kijevą, Pueblą, Brockville.

Pervežimas į BAU yra gana lengvas. BAU siūlo nemokamą pervežimą studentams ir mokslininkams su savo valtimis tarp dviejų miestelių, esančių Stambulo širdyje, Šiaurės Besiktas, Bešiktaş South, Göztepe ve Galata. Laivai išvyksta iš vietovės, kuriai suteiktas pavadinimas BAUPORT. Tai teritorija, kuri yra visiškai skirta studentams naudotis su želdiniais ir nuostabiu vaizdu į Bosforą. Laivai tam tikru paros metu išplaukia iš savo prieplaukos ir tai leidžia maloniai keliauti tarp Besiktas ir Galata miestelių. Taigi studentai laikosi atokiau nuo intensyvaus Stambulo eismo ir mėgaujasi vandenynu bei jo grynu oru pereidami iš universiteto į miestelį.

Jei reikia daugiau informacijos, apsilankykite https://www.ifaparis.com

Vietos

Vietos
 • Paris

  18-24 Quai de la Marne

  • facebook
  • instagram
  • twitter
  • youtube
  • linkedin
 • Shanghai

  350 Xianxia Road

  • Istanbul

   Kadir Has Caddesi Cibali

   Klausimai