Keystone logo
© CU Marketing Department
Ilia State University

Ilia State University

Ilia State University

Įvadas

Kodėl Ilia State University ?

Ilia State University kasmet priima apie 5000 pirmakursių visuose aukštojo mokslo lygmenyse. ISU siekia patenkinti kiekvieno studento poreikius ir padėti jiems pasiekti savo potencialą. Ilia State University aprūpina studentus visapusiška patirtimi, kad suteiktų jiems reikiamų žinių, įgūdžių ir pasitikėjimo, kad galėtų pasiekti būsimų karjeros tikslų. ISU teikia pažangią ir specialią akademinę bendruomenę, kurioje studentai gali mokytis iš ekspertų ir įgyti norimą kvalifikaciją.

Mes siūlome:

Mokymasis orientuotas mokymas. Vykdomi profesorių ir studentų santykiai prisideda prie aktyvesnio akademinio bendradarbiavimo ir diskusijų. Studentai yra skatinami ir remiami fakulteto, kad jie galėtų susirasti savo individualius tyrimo interesus studijų metu.

Praktika pagrįsta mokymo programa - ISU bendradarbiauja su vyriausybinėmis institucijomis ir tarptautinėmis organizacijomis, taip pat su valstybiniais ir privačiais subjektais, kurie suteikia studentams galimybę integruoti teorines žinias į pasaulį ar darbą.

Biržos ir dvigubo laipsnio programos galimybės. Nuo 2012 m. ISU siūlo studentų ir personalo mainų programas daugelyje tarptautinių aukštojo mokslo institucijų. ISU savo studentams siūlo išskirtinę galimybę gauti dvigubo diplomo diplomą su įvairiomis Austrijos ir JAV universitetuose.

Konkurencingi mokesčiai už mokslą - ISU siūlo aukščiausios klasės išsilavinimą su konkurencingomis studijų mokesčiais ir lanksčiais mokėjimo būdais šalyje ir rajone.

Nepamirštama studentų gyvenimo draugiška, sveikintina bendruomenė, kurioje studentai gali dalyvauti įvairioje akademinėje, socialinėje ir kultūrinėje veikloje.

Prisijunkite prie Ilia State University ir pradėkite savo nuostabią gyvenimo patirtį su mumis!

Statistika

Ilia State University Trumpai tariant

 • Įkurta: 2006 m
 • Vieta: Tbilisis, Gruzija
 • Darbuotojai: 301 profesorius ir daugiau nei 1000 dėstytojų, mokslininkų ir kitų darbuotojų.
 • 4 mokyklos: Menų ir mokslų mokykla, Gamtos mokslų ir inžinerijos mokykla, Verslo mokykla, Teisės mokykla
 • Mokiniai: 15 763
 • Studijų programos: Iki 80 akredituotų bakalauro, magistro ir doktorantūros programų. lygius
 • Tyrimų ir mokymosi įrenginiai daugelyje Gruzijos regionų
 • Verslo mokykla: # 1 Gruzijos pirmakursių studijų kryptis nuo 2015 m

  Vietos

  • Tbilisi

   Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5, 0162, Tbilisi

  Klausimai