Keystone logo
IM – Digital Business School

IM – Digital Business School

IM – Digital Business School

Įvadas

IM yra pirmoji verslo mokykla, kuri specializuojasi didelio našumo skaitmeninėje rinkodaroje.

Vadovaudamiesi Europos Sąjungos 2021/2027 m. skaitmeninio ugdymo planu, aukštos kokybės skaitmeninės rinkodaros specialistus rengiame naudodami unikalią metodiką, kuri derina techninių įgūdžių mokymą su veiklos įgūdžių mokymu , o tai, veikiant kartu, sugeba pakelti verslo tempą. rezultatus ir projektus, kuriuos jie vadovauja.

Šie didelio skaitmeninio našumo profiliai yra labai paklausūs privačiose ir valstybinėse įmonėse. Šį poreikį valdome per Skaitmeninės karjeros skyrių, kuris yra atsakingas už mūsų studentų susisiekimą su laisvomis vietomis, kurias jie prašo mūsų užimti.


Mūsų programų dėmesys

Į naujos kartos skaitmeninio verslo profesionalų mokymą žiūrime iš skersinės vizijos: rinkodaros , komunikacijos ir skaitmeninio verslo , su specializuotais meistrais, išsiskiriančiais gilia ir atnaujinta programa, kur visi dalykai yra praktiški ir mokomi aktyvių ekspertų.

Visi mūsų magistro laipsniai turi dvigubą laipsnį su 100% praktiniais dalykais, kurie buvo įtraukti į virtualų miestelį be konkurencijos kitose Europos mokyklose ir metodiką, kuri seka jūsų pasiekimus, teikdami jums periodinius atsiliepimus, užtikriname, kad tobulėtumėte tinkama linkme, sukurtumėte unikali patirtis, kuri virsta aukštos kvalifikacijos ir konkurencingais profesionalais, išsiskiriančiais atrankos procesuose.

DIGITALINIuose PROFILIUOSE SPECIALIZUOTAS DARBO BIRŽA

Mūsų mokykla buvo sukurta beveik kaip įdarbinimo agentūra, mūsų galutinis tikslas yra tas pats, kaip jūsų: kad jūs galėtumėte naudotis kokybišku skaitmeniniu užimtumu, kad tobulintumėte savo profesiją ar kad jūs įsipareigotumėte visomis sėkmės garantijomis skaitmeninėje srityje.

Taigi mes dirbame su LSAS bo galingą vieną darbą savo patirtimi skaitmeninių profilius, kurie yra nuolatinis poreikis ir išdėstymas specializuotus profilius kaip Jessica didelėms bendrovėms Ispanijoje.

Jessica pasako jums iš pirmų lūpų

TIK VIENAS SPECIALIZUOTAS DIDŽIUOSE DIGITALOJE

Skaitmeninės rinkodaros studijos nėra tas pats, kas studijuoti didelio našumo skaitmeninę rinkodarą

„High Performance“ metodikos dėka jūs įtraukiate daugiau techninių įgūdžių, taip pat atlikimo įgūdžių, kurie leidžia išsiskirti žiniomis ir rezultatais reiklioje ir konkurencingoje skaitmeninėje aplinkoje.Dvigubas ir trigubas laipsnis

KAS JUDĖ JAV?

Siūlykite geriausius mokymus skaitmeninėje rinkodaroje ir pateikite ją visiems . Skaitmeninė rinkodara neturėtų būti kelių įmonių nuosavybė.

Mes ugdomame, įkvepiame ir bendradarbiaujame su sektoriaus, absolventų, profesorių ir specialistų bendruomene, skatinančia gyvą ir aktyvų tinklą. Reliacinė sistema, skirta viena kitai palaikyti sudėtingoje skaitmeninėje aplinkoje.

Vietos

 • Barcelona

  Fisica, 13-17 L.2, 08038, Barcelona

 • Madrid

  Plaza de Carlos Trias Bertrán, 4, 28020, Madrid

 • Barcelona

  Carrer de la Física,13-17, 08038, Barcelona

  Klausimai