Keystone logo
Imagine Education Australia

Imagine Education Australia

Imagine Education Australia

Įvadas

Apie Imagine Education Australia

Imagine Education Australia yra profesinio rengimo centras ir privati ​​anglų kalbos centras su miesteliais Brisbane ir Gold Coast.

Imagine Education Australia yra keturi miesteliai: mūsų pagrindinė stovykla Benowa kelyje; mūsų Southport Central Campus nuo Scarborough gatvės; mūsų Ashmore Campus Ashmore mieste; ir mūsų Brisbeno universitetą Brisbeno miesto širdyje.

Įsivaizduokite, kad "Švietimas" taip pat turi keturias gyvenimo treniravimo aplinkas, kuriose studentai gali įgyti praktinės patirties dirbdami realiame pasaulyje. Mūsų gyvenimo treniruočių aplinka yra skirta studentams, studijuojantiems mūsų Automobilio fakultete, Vaikų tarnybos fakultete ir Viešbučių fakultete.

Imagine Education nustato:

 • Naujausios priemonės
 • Pirmosios klasės kursai studentams iš Australijos ir visame pasaulyje
 • Studentų paslaugos (įskaitant būstą ir pagalbą užimtumui)
 • Patyrę ir profesionalūs darbuotojai
 • Pramogos ir įdomios užsiėmimai

Mūsų misija

" Imagine Education Australia " misija yra suteikti pasaulinio lygio mokymą visiems studentams teigiama ir rūpestinga mokymosi aplinkoje. Tai bus pasiekta:

 • Didinti tarptautinį supratimą, integruojant studentus į Australijos visuomenę ir tuo pačiu plėtojant gilesnį Australijos kultūros supratimą.
 • Naudojant naujas ir novatoriškas mokymo metodikas.
 • Padėti studentams ugdyti kompetenciją ir pasitikėjimą anglų kalba, kad atitiktų Australijos vidurinės mokyklos ir universiteto akademinius poreikius.
 • Sukurti studentų mokymosi Pathways , paslaugas ir galimybes mokiniams per aukštos kokybės moksleivių orientuotas programas saugioje ir palaikančioje mokyklos aplinkoje iš savo specialistų ir pagalbinių darbuotojų.

Įsivaizduokite, kad švietimas yra aukštos kokybės švietimo ir ilgalaikės karjeros sėkmės sinonimas.

Kodėl mokykis su mumis?

 1. Patirtis ir patogumai: Imagine Education Australia yra registruotoji mokymo organizacija, kuri nuo 2005 m. Teikia kokybiškus mokymus, susijusius su pramone. Mes turime specialiai pritaikytus įrenginius ir naujausią mokymosi aplinką, apimančią interaktyvias lentos technologijas.
 2. Akredituoti kursai: Mūsų kvalifikacija yra sukurta pagal nacionalinius mokymo paketus ir atitinka profesinio mokymo kokybės sistemą. Imagine Education Australia kursai yra įteisinti pramonės atstovai, kad užtikrintumėte naujausią, tinkamą mokymą šiuolaikinėje verslo aplinkoje.
 3. Pramonėje dirbantis personalas: turintys visapusiškai kvalifikuotus ir aistringus mokymo personalus, turintys ilgametę patirtį dirbdami atitinkamose pramonės šakose ir remdami viską apimantį mokymą, mokiniai gauna mokymą iš geriausių.
 4. Išankstinio mokymosi ir kreditų perkėlimo pripažinimas: Jūsų ankstesni studijos ir darbo patirtis gali būti pripažinti kaip kreditai " Imagine Education Australia .
 5. Pamatų Pathways * Studentai, ieškantys Pathway įsigaliojimo universiteto bakalauro programų gali pasinaudoti Imagine Education Australia "įkūrimo Pathway programą. Pathways iš mūsų profesinių programų leidžia jums pereiti į bakalauro programas kreditais, o tai reiškia, kad galite baigti savo studijas dar greičiau!
 6. Gyvenimo treniruočių aplinka: ne tik mokykitės vienoje klasėje: mokykitės vienoje iš "Imagine" gyvenimo treniruočių, kuriose jūs gaunate praktinius, praktinius mokymus ir patirtį, kurių reikia norint pradėti savo karjerą.
 7. Įgūdžių vertinimas: parodykite savo mokymą įvairiais būdais, o ne tik egzaminus. Be to, darbo vietoje dirbančiųjų mokiniai vertinami kartu su savo užimtumo mokymu.
 8. Lankstūs įvažiavimo reikalavimai ir daug kartų suvartojamų įpročių: jūs niekada nepraleisite savo pradžios datos, naudodami "Imagine" lanksčias registracijos galimybes ir daugelį suvartojamų kiekių per metus.
 9. Mokesčio parinktys: atraskite ekonomiškai efektyvų būdą, kaip pasiekti savo karjeros rezultatų ar Pathway kad galėtumėte toliau mokytis pagal mūsų konkurencingų kursų kainas ir lanksčių mokėjimo planų reputaciją.
 10. Stipendijos: mes pripažįstame savo pareiškėjų aistrą ir akademinį talentą ir siūlome stipendijų programą.
 11. Galimos vyriausybės finansuojamos vietos: vyriausybės finansuojamos vietos gali būti skirtos namuose įregistruotų, stažuočių ir gamybinės praktikos metu.
 12. Universiteto asociacija *: Jūsų mokymasis gali suskaičiuoti savo universitetinį išsilavinimą kartu su mūsų universitetų sąmokslu į Bondo universitetą ir kitus pagrindinius Australijos universitetus. Mes visada plečiame savo karjeros galimybes!

* SVARBI PASTABA: tai jokiu būdu nereiškia garantuotos vietos universiteto ar vidurinės mokyklos programoje. Individualios paraiškos turi būti patvirtintos taikomosios universiteto ar mokyklos.

Vietos

Vietos
 • Gold Coast

  3 Benowa Rd, 4215, Gold Coast

  • facebook
  • linkedin
  • youtube
 • Brisbane

  Brisbane, Australija

  Klausimai