Keystone logo
IMF Smart Education Ecuador

IMF Smart Education Ecuador

IMF Smart Education Ecuador

Įvadas

TVF akademinė institucija yra tarptautinė nuoroda į magistrantūros studijų programą, kurioje dalyvauja daugiau nei 125 000 studentų ir 5 000 bendrovių per 20 metų. Jo teikiamų paslaugų kokybę ir prestižą patvirtina tokie subjektai kaip „The Association to Advance Collegiate Business Schools of Business“ (AACSB), MBA asociacija (AMBA) ir „EFQM +500“ antspaudas.

TVF studentai galės įgyti trigubą laipsnį: du universitetus ir vieną profesionalą. Ekvadoro kvalifikacija, SENESCYT pripažinta ketvirtojo lygio kvalifikacija, ir visa tai yra vertinga Europos aukštojo mokslo erdvėje.

TVF suteikia prieigą prie mokymų, pasirinkdamas geriausiai jūsų poreikius atitinkantį būdą:

  • Dabar naršo: su moderniu virtualiu miesteliu, prieinamu bet kurioje pasaulio vietoje bet kuriuo metu.
  • Mišrus: internetinio modalumo pranašumų derinimas su tiesioginėmis klasėmis.

Be to, tai suteikia lankstumo mokėjimams atlikti: jei pasirinksite vieną mokėjimą, papildomą 5% nuolaidą arba dalinį mokėjimą mėnesinėmis dalimis be palūkanų tyrimo laikotarpiu.

Norint įveikti naujus profesinius iššūkius, kurie leidžia mums pakeisti aplinką, kurioje gyvename ir atliekame savo darbą, reikia tvirtų mokymų. Naujoviški ir kokybiški mokymai, kurių metodika, orientuota į studentą, skirta asmeninėms ir profesinėms aplinkybėms tų, kurie siekia geriausios versijos.

together now

Vietos

  • Quito

    Calle Javier Arauz 111 y Germán Alemán, 170135, Quito

Klausimai