Keystone logo
IMT Mines Albi

IMT Mines Albi

IMT Mines Albi

Įvadas

Įkurta 1993 m., „ IMT Mines Albi yra viešoji aukštoji mokykla, kuri specializuojasi inžinerijos srityje ir kuriai pavaldi Ūkio ir pramonės ministerija.

Inžinerijos magistro laipsnis

Kaip prancūzų „Grande École d'Ingénieurs“ inžinerija, „ IMT Mines Albi siūlo puikų programų asortimentą, atitinkantį jūsų poreikius, talentus ir tikslus. Mūsų bakalauro studentai priimami L3 arba M1 lygiu, o mūsų inžinerijos diplomas pateikiamas pabaigoje M2 metų. Mūsų mokslo, inžinerijos magistrantūros, tarptautinio magistro (M3) ir daktaro laipsnio programos suteikia aukštą mokslinį ir vadybinį mokymą, siekiant ugdyti socialiai atsakingus lyderius, pasirengusius spręsti dinamiško ir netvarkingo pasaulio iššūkius.

Mokslinių tyrimų kompetencijos centras

IMT Mines Albi dirba 3 mokslinių tyrimų centrai: RAPSODEE tyrimų centras, skirtas energetikai, aplinkai ir kietųjų kietųjų dalelių mokslui bei technologijai. " Clément Ader" institutas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama mechanikos ir medžiagų mokslo inžinerijos moksliniams tyrimams, ypatingą dėmesį skiriant aeronautikai ir kosmosui. Mokslinių tyrimų centras Pramonės inžinerija, skirta tiekimo grandinių organizavimui ir valdymui, matematinių įrankių ir sistemų inžinerijos programinės įrangos kūrimui. Atsižvelgdama į mokslo kompetenciją ir kokybę pramonės mokslinių tyrimų partnerystėse, RAPSODEE ir ICA tapo bendromis mokslinių tyrimų vienetų tarp CNRS ir minų Albi bei laboratorijų IMT Mines Albi apdovanotas prestižiniu "Carnot" reitingu, kuris pristatytas elito mokslinių tyrimų grupėms Prancūzijoje, atliekančiose į pramonę orientuotus mokslinius tyrimus

Verslo partneris ekonominei ir regioninei plėtrai

IMT Mines Albi nuolat plėtoja glaudžius ryšius su tarptautinėmis ir nacionalinėmis pramonės šakomis ir dalyvauja regioninės ekonomikos plėtroje, pvz., Pradedant verslą ir kt. Mokymo procesas skirtas užtikrinti, kad aukštąjį išsilavinimą įgiję inžinieriai galėtų "įveikti žemę" darbo vietas įvairiuose pramonės sektoriuose. Daugelis pramonės inžinieriai ir pramonės vadovai reguliariai moko mokykloje ir yra glaudžiai susiję su jo valdymu.

Strategija

IMT Mines Albi yra moderni ir gerai įrengta akademinė institucija

  • mokyti daug kvalifikuotiems inžinieriams pagal Prancūzijos "Grandes Ecoles" tradiciją
  • pateikia magistro diplomą
  • kartu pristatantis doktorantūros diplomą
  • atlikti pažangiausius fundamentinius ir taikomuosius tyrimus
  • skatinti savo veiklos pramoninį įgyvendinimą.

IMT Mines Albi priklauso: - "Institut Mines-Télécom", Prancūzijos inžinerijos, informatikos ir vadybos švietimo ir mokslinių tyrimų lyderis, - 1290 m. Įkurtam "Tulūzos universitetui", kurį sudaro maždaug 120 000 visų universitetų laukai. "Albi" yra žavingas ir ramus miestas, esantis pietvakariuose Prancūzijos, kurio istorinis centras yra paskelbtas UNESCO pasaulio paveldo objektu. "Mines Albi", įsikūrusi šiuolaikinio ir dinamiško "Mines", "Télécom" ir "Toulouse" universitetų, įsikūrusių visoje Prancūzijoje ir Midi-Pyrénées regione, tinklo širdyje vystosi visame pasaulyje žinomų mokslinių tyrimų grupių aplinkoje. įvairios sritys, pvz., aeronautika, vėžys ir sveikata, energija, vanduo ir aplinka. Universiteto internacionalizavimas tapo vienu svarbiausių būsimos plėtros tikslų. Svarbi tarptautinė patirtis yra privaloma kiekvieno iš mūsų studentų per jų studijas, o IMT Mines Albi kasmet rengia apie 30% užsienio studentų bakalauro ir magistrantūros studijose. Šie studentai yra priimami kaip mainų, bakalauro arba dvigubo diplomo studentai pagal bendradarbiavimo sutartis, pasirašytas su universitetais iš viso pasaulio. Šiandien apie 50 proc. Mūsų doktorantų ir doktorantų iš užsienio atvyko iš užsienio. Mes plečiame savo tarptautinį bendradarbiavimą ir pripažįstant mūsų mokslinius tyrimus, toliau organizuojame ir bendrai organizuojame kasmetines tarptautines konferencijas, didiname dalyvavimą tarptautiniuose ir ES projektuose bei didiname tarptautinius leidinius. Bendrų tarptautinių mokslinių tyrimų grupių ir laboratorijų kūrimas, taip pat lankomų profesorių intensyvinimas sustiprins mūsų pozicijas tarptautiniu lygmeniu. Dėl naujų investicijų į technologines ir eksperimentines platformas GALA, MIMAUSA ir VALTHERA bei universitetų gyvenimo kokybę ir apskritai "Albi", IMT Mines Albi yra patraukli galimybė mokytis ir tyrinėti.

Vietos

  • Albi

    Allée des sciences, 81000, Albi

Klausimai