Keystone logo
Indiana University-Purdue University Indianapolis

Indiana University-Purdue University Indianapolis

Indiana University-Purdue University Indianapolis

Įvadas

Sukurta pokyčiams

IUPUI mes tikime transformacijos galia. Esame vienetinės dviejų didžiojo dešimties universitetų – Indianos universiteto ir Purdue universiteto – partnerystės ir atsidavusio ryšio su miestu, kurį vadiname namais, rezultatas. Esame unikalūs, kad pakeistume savo studentus, miestą ir pasaulį į gerąją pusę.

Čia gyvena du geriausi Indijos universitetai

Būtent šis įsipareigojimas paskatino Indianapolio miestelių ir IUPUI programų, kurių kai kurios yra daugiau nei 100 metų, sujungimą ir 1969 m. Aukštojo mokslo komisijos akreditaciją pelnė IUPUI sukūrimas.

Ir tai mus šiandien sieja. Dabar esame pagrindinis Indianos miesto tyrimų universitetas, siūlantis daugiau nei 550 bakalauro, magistrantūros studijų ir profesinių programų iš Indianos universiteto ir Purdue universiteto.

Sukurti svetingą, įtraukų ir prieinamą miestelį

IUPUI 2016 m. įsteigė „Welcoming Campus Initiative“ ir yra įsipareigojusi įsiklausyti į mūsų studentų ir bendruomenės balsus bei poreikius. Šia iniciatyva siekiama, kad mūsų miestelis taptų svetingesne vieta visiems. Per darbo grupes, rotušes ir tikslines grupes pradėjome ieškoti būdų, kaip galėtume pakeisti savo miestelį į geresnę pusę – ir siekiame rasti dar daugiau.

Užduodame sunkius, į studentus orientuotus klausimus, o paskui uoliai stengiamės tobulėti. Mūsų miestelis siekia visiško įtraukimo ir prieinamumo, ir tai daro per antirasizmą nukreiptas iniciatyvas, įsiklausydami į nepakankamai atstovaujamus balsus ir skatindami mūsų bendruomenės visuotinį sąmoningumą.

IUPUI misija

IUPUI, Indianos ir Purdue universitetų partnerystė, yra Indianos miestų tyrimų ir akademinių sveikatos mokslų miestelis.

IUPUI misija yra pakelti Indianos valstiją ir jos piliečių intelektinį augimą iki aukščiausio lygio nacionaliniu ir tarptautiniu mastu per mokslinius tyrimus ir kūrybinę veiklą, mokymą ir mokymąsi bei pilietinį dalyvavimą.

Siūlydami išskirtinį bakalauro, magistro, profesinio ir daktaro laipsnio asortimentą. laipsnius, IUPUI skatina švietimo, kultūros ir ekonominį vystymąsi centrinėje Indianos dalyje ir už jos ribų per novatorišką bendradarbiavimą, išorės partnerystę ir tvirtą įsipareigojimą įvairovei.

IUPUI vizija

Mūsų vizija: būti pirmaujančia miesto tyrimų institucija, pripažinta už savo studentų sėkmę, sveikatos ir gyvybės mokslų pažangą bei intelektualinį, ekonominį ir kultūrinį indėlį į Indianapolio, Indianos valstijos, piliečių gerovę. , ir už jos ribų.

Vietos

Vietos
  • Indianapolis

    University Boulevard,420, 46202, Indianapolis

    Klausimai