Keystone logo
© Carrianna Field
INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

INISEG Instituto Internacional de Estudios en Seguridad Global

Įvadas

Kas mes esame

INISEG yra Tarptautinis studijų institutas, gimęs kaip būtinybė pristatyti savo būsimiems studentams visą mokymosi, studijų informaciją, veiklą ir profesines galimybes, kurios yra sukurtos pasaulinio saugumo srityje.

Institutas buvo įkurtas 2017 m. Sausio mėn., Vadovaujant Manueliui Gonzálezui Folgadui, žinomam saugumo srities specialistui, labai svarbi specializacija šiame sektoriuje, ir tai yra svarbus naujoviškas internetinės švietimo sistemos pavyzdys Ispanijoje. daugiau kaip 18 metų profesionalų mokymą rinkoje ir šiuo metu vaidina "Aucal" fondo prezidentu ir "Aucal Business School" generaliniu direktoriumi.

Dėl šios priežasties ir dėl to, kad svarbu pasiekti visus vartotojus, kurie nori plėtoti šiame sektoriuje, "Aucal" ir INISEG kartu sujungė

galimi tokia reali galimybė pasiūlyti geriausią mokymo kokybę, prieigą prie veiklos šioje srityje, prieigą prie viso sektoriaus dokumentacijos centro ir galimybę tęsti studijas saugumo srityje.

Po 18 metų, teikiančių internetinius mokymus, institutas formuojasi, kad peržengtų šio regiono sienas ir taptų realia nuoroda kaip viena iš pirmaujančių įstaigų pasaulinio saugumo srityje, taip pat tarpdisciplininėje tarptautinių studijų, tokių kaip terorizmas, klausimų analizė Tarptautinė, korporacinė kibernetinė sauga, kriminologija, karo istorija ir viešasis bei privatusis saugumas.

Aukalo fondas

"Aucal" fondas yra novatoriško ugdymo įstaiga, susirūpinusi dėl naujų technologijų, taikomų akademiniam ir mokomajam pasauliui, evoliucijos. Dėl to domėjosi, kad "Aucal" projektas, žinomas Ispanijoje kaip verslo sektorius, kuris specializuojasi saugumo sektoriuje, gimė. siūlo išskirtinai visus internetinius, mišrus ir akis į akį kursus, kuriuos INISEG siūlo įvairiuose kursuose ir iš kurių studentai gali gauti stipendijas, mokėjimo išmokas, premijas ir specialias akcijas per šią prestižinę verslo mokyklą , atstovaujanti daugiau nei prieš 18 metų internetinėje švietimo rinkoje Ispanijoje ir daugiau kaip 45000 studentų, jau išmokytų ir kvalifikuotų.

Be to, "Aucal" fondas dalyvauja išorės projektuose, kur jis veikia kaip bendradarbis.

misija

Mūsų misija - apmokyti ateities profesionalus, reaguojant į mokymo ar specializacijos poreikius, kuriuos visuomet reikalauja rinkai plėsti profesionalų techninį profilį ir jų darbo konkurencingumą.

vertės

Mes remiame savo veiklą inovacijomis, puoselėjame verslumo dvasią. Mes ne tik perduodame žinias, bet ir siekiame savo studentams įgyti profesinių įgūdžių, kad jie galėtų kuo geriau išnaudoti juos kaip ekspertus.

Kokybė

INISEG mes tikime, kad svarbu mokyti sąvokas, bet dar daugiau, kaip jie yra išmokę. Todėl mes siūlome kokybišką informaciją, pagrįstą jos praktiniu pritaikymu ir esančia kuo dinamiškesnė, kad būtų veiksmingas ir linksmas mokymasis. ,

Vienas žingsnis už

INISEG turi kitų svarbių bendradarbių, kurios leidžia vykdyti švietimo misiją kaip organizaciją, sukuriant vieną iš moderniausių skaitmeninių istorinių dokumentų centrų saugumo srityje, kurie leis studentams ir vartotojams apskritai turėti svarbių ir svarbių duomenų šioje srityje.

Tarp skirsnių, kuriuos naudositės šioje pilnoje svetainėje, galime nurodyti kai kuriuos labai svarbius dalykus, pvz., Internetinius seminarus, mokymo seminarus, klases ir savanorių veiklą, įtrauktus į kai kurias mokymo programas, bendruosius renginius, seminarus, skaitmenines muges, svarbiausias šio sektoriaus mokymo muges ir pan. daugelis leidinių, kurie visada bus atnaujinami visų suinteresuotųjų labui.

Dėl savo trajektorijos ir nuolatinės informacijos mainų su studentais iš viso pasaulio INISEG pradeda nuo ryšių, sąjungų ir svarbių susitarimų su pagrindiniais sektoriaus subjektais ir

kurio tikslas yra suteikti kuo didesnę prieigą prie tyrimo, kurį nori pasiekti visi suinteresuoti vartotojai.

INISEG apibrėžia tris pagrindines veiklos kryptys:

 • Reikiamų žinių kaupimas tarptautinėse saugumo studijose
 • Pranešimas apie atitinkamas žinias tarptautinėse saugumo studijose
 • Specialistų rengimas ir įkūrimas

Vietos

 • Madrid

  Paseo de las delicias, 31, 28045, Madrid

 • Zamora

  Postigo de Nuestra Señora 2, , Zamora

  Klausimai