Keystone logo
Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Institute For Technology And Resources Management in the Tropics and Subtropics

Įvadas

ITT_Campus

Nauja demografiniai, ekonominiai ir klimato spaudimas dėl saugių ir tvarių tiekimo maisto, vandens ir energijos prieinamumo reikalauja naujų strategijų valdyti mūsų brangių gamtinių resursų. Siekiant įveikti šį pasaulinį iššūkį, už ekspertų paklausa, kuris gali analizuoti sudėtingą žmogaus aplinkosaugos sistemą ir plėtoti tinkamus sprendimus auga. Atogrąžų ir subtropinių regionų atstovauti ypatingas atvejis, nes jie dažnai turi papildomų problemų ir demonstruoja labai nestabilioje aplinkoje.

Institutas technologijos ir išteklių valdymas tropikuose ir subtropikai (ITT) tuo TH Köln (University of Applied Sciences) siekiama sudaryti žmonėms įvairių techninių ir kultūrinių sluoksnių geriau spręsti sudėtingus klausimus, susijusius su aplinkos apsaugos problemų su tarpdisciplininio ir tarpkultūrinio požiūrio į studijas ir antrosios studijų pakopos lygyje. Studijuoja ITT reiškia ne tik pasiekti magistro laipsnį, bet neapsiribojant viena profesinių ir asmeninių pasienyje. Per kolektoriaus mokymuose ir šiuolaikinių metodų mokymą ir mokymąsi, mes suprantame, kad mokymosi visą gyvenimą koncepciją ir įdėti studentą į mūsų švietimo pastangų centre.

Mes tikime, kad mūsų absolventai yra svarbi pasaulinio tinklo mokslininkų ir specialistų. Mes bendradarbiaujame su pagrindiniais regioniniais, nacionaliniais ir tarptautinių organizacijų viduje išteklių valdymo, vystymosi bendradarbiavimo ir aukštojo mokslo, be srityse teikti mokymą, mokslinius tyrimus ir gebėjimų plėtrą visame pasaulyje.

ITT tinklas

Network_map

Ateities bendradarbiaujant

ITT sukaupė platų ir aktyvų partnerių tinklą, sudarytą iš universitetų, mokslinių tyrimų institutų, visuomenės ir privataus sektoriaus, nes jos formavimas 1978. Tinklą sudaro apie 30 universitetų partnerių ir daug institucijų plėtros ir bendradarbiavimo visame pasaulyje, taip suteikiant idealią galimybę keistis žiniomis ir dirbti bendrų mokslinių tyrimų projektų. Be to, daug mažų ir vidutinių įmonių (MVĮ), dalyvaujančios ITT projektų mums stiprų pranašumą, kalbant apie taikomųjų tyrimų. Augantis Alumni tinklą šiuo metu sudaro daugiau nei 700 (nuo 1984) specialistams, kurie baigė savo karjerą ITT ir dabar narsos darbo nuo gamtinių išteklių valdymo klausimus.

ITT tarptautinis tinklas patyrė didelę plėtrą su CNRD fondas (centrų Gamtos išteklių ir plėtra). CNRD remia DAAD ir Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros ministerija (BMZ). CNRD yra žinių centru ir tinklo dėl klausimų apie vertinimo ir gamtinių išteklių bazę, kaip būtiną sąlygą siekiant tvaraus vystymosi valdymą. Centrinis taškas tinklo Kelne, kur veikla su visais partneriais visame pasaulyje yra koordinuojama. CNRD jungiasi universitetai visame pasaulyje skatinama akademinius mainus ir bendradarbiavimą dėl gamtinių išteklių valdymo srityje, visų pirma susijusios su vandens, žemės, ekosistemų ir atsinaujinančių energijos išteklių. Tai skatina tarpdisciplininius metodus gamtos išteklių valdymu susijusios su Post 2015 darbotvarkės ir įsivaizdavo tvarumo tikslų (idėjai).

Narystė prie tinklo CNRD yra atviri bet HEI kuri siūlo žymiai prisidėti siekiant iš CNRD tikslus. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite: http://www.cnrd.info

cnrd

Narystė

ITT yra dalis šių aljansų:

 • Vandens Mokslas Aljansas eV
 • Vokiečių Vandens partnerystė (GWP)
 • Aqualon, Wupperveband
 • "Deutsche Vereinigung für Wasserwirtschaft, ABWASSER und Abfall eV (DWA)
 • Umweltcluster "Bayern"
 • Asociacija magistrantūros programose su ypatingos svarbos besivystančiose šalyse (AGEP)
 • RESURBE
 • Aukštojo mokslo darnaus vystymosi (HESD)

Vietos

Vietos
 • Cologne

  ITT – Institute for Technology and Resources Management in the Tropics and Subtropics Betzdorfer Straße 2, 50679, Cologne

  Klausimai