Keystone logo
Intercultura Costa Rica

Intercultura Costa Rica

Intercultura Costa Rica

Įvadas

Kodėl verta rinktis "Intercultura"?

Intercultura Costa Rica ispanų mokyklos su dviem gražiais pagal užsakymą suprojektuotais miesteliais - miestu ir paplūdimiu - buvo įkurtos 1993 m. Siekiant teikti kokybiškas ir įvairias Ispanijos panirimo programas visoms amžiaus grupėms, tautybės ir Ispanijos lygiu. Mūsų programos viršija visus standartus. Mūsų dviejų aukštos kontrasto vietose mes siūlome studentams galimybę mokytis ir gyventi ispanų kalbos ir Kosta Rikos kultūros per mūsų:

 • pokalbiai orientuoti ispanų kalbos kursai yra dinamiški ir interaktyvūs
 • nemokama kasdieninė veikla: lotynų šokiai, jogos, virtuvės, filmai, zumba, meno kūriniai ..
 • Šeimos šeimai, esančios pėsčiomis nuo mokyklos.
 • išskirtinė mūsų akademikų kokybė (mes esame vienintelė Kosta Rikos kalbos mokykla, pripažinta Jungtinių Tautų "Pasauliniame susitarime"), kurią pasirinko kunigaikštis, UNC, Konektikuto universitetas ir kiti, studijuodami užsienyje.
 • draugiška atmosfera, individualus požiūris ir dėmesys smulkmenoms
 • įsipareigojimas siekti tvarios bendruomenės plėtros (kartu su kitais projektais kartu organizuojame ne pelno programą vietos vaikams).

Pažiūrėkite į mūsų "Heredia City Campus" - nuo studento perspektyvos:

MAŽOS KLASĖS

Mūsų dinamiškose ir intensyviose grupėse gali būti ne daugiau kaip 6 studentai . Naudodamiesi komunikaciniu mokymosi metodu , mes visiškai įtraukiame savo studentus ir padedame juos sėkmingai kalbėti.

PRISIJUNGIMAS Į BENDRIJĄ

Be to, kad mokiniai mokytų ispanų kalbą, "Intercultura" taip pat yra įsipareigojusi prisidėti prie atsakingo ir tvaraus vystymosi bendruomenėse, kuriose mus prižiūri. Apie 3 proc. Studentų mokymosi lėšų panaudota bendruomenės plėtros iniciatyvoms, aplinkosaugos projektams, kultūriniams informavimo renginiams finansuoti ir papildomiems renginiams finansuoti. švietimo galimybės vietos bendruomenėms ir personalui.

Su savo gerai žinomais savanorių projektais visoje šalyje ir patyrusiais savanorių koordinatoriais, "Intercultura" siūlo puikius ir unikalias savanorių galimybes visiems studentams, kurie su mumis baigė ispanų kursą. Jūs galite savanoriškai dirbti švietimo, socialinio darbo, gyvūnų apsaugos ir aplinkos apsaugos srityse.

Jungtinių Tautų Organizacijos pripažinimą:

"Intercultura" taip pat yra pirmoji Kosta Rikos akademinė institucija, kuri oficialiai pripažįsta partnerį pagal JT Pasaulinį susitarimą, laikydamasi tvaraus vystymosi ir įmonių atsakomybės principus žmogaus teisių, darbo įstatymų ir aplinkosaugos praktikoje.

Vietos

Vietos
 • Heredia

  Calle 10 Avenida 4, 40101, Heredia

  • Sámara

   del Hostel El Dorado 150 metros al sur, frente a la playa, Provincia de Guanacaste, 50205, Sámara

   Programos

    Įstaiga taip pat siūlo:

    Klausimai