Keystone logo
International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

International Management Forum Academy

Įvadas

Sveiki atvykę į TVF akademijos svetainę!

TVF akademija yra Tarptautinio valdymo forumo (IMF), nepriklausomos leidybos ir mokymo organizacijos, daugiausia dėmesio skiriant verslo informacijai aukštojo išsilavinimo vadybininkams ir sprendimų priėmėjams didelėse ir vidutinėse organizacijose.

Mes esame specialistai, teikdami verslo informaciją nuotolinio mokymosi kursuose (kursai, skirti visiškai savarankiškai studijuoti, jei bus palaikomas internetinis mokymasis), meistriškumo kursai ir aktualūs (patvirtinantys) mokymai klasėje.

Per pastaruosius 25 metus mes įgijome tvirtą reputaciją, pateikdami tašką ir vertingą informaciją apie kritines ir aktualias temas. Mūsų klientai yra iš daugiau nei 40 pasaulio šalių!

Mūsų kursų turinys yra parengtas glaudžiai bendradarbiaujant su pripažintų dalykų ekspertais, dirbančiais didelėse tarptautinėse konsultacinėse organizacijose arba mažesnėse, specializuotose konsultacinėse tarnybose. Mūsų instruktoriai yra iš tokių organizacijų kaip: AIIM, Antverpeno valdymo mokykla, Atos Consulting, Capgemini, Centric, CGI grupė, Conquaestor, Deloitte, Duthler Associates, Vykdomosios judumo grupė, G31000, IBM verslo konsultacinės paslaugos, Insite Security, Inter Access, KPMG, "Microsoft", "PwC", "SABSA" institutas, "Sogeti", "TIAS" verslo ir visuomenės mokykla, "Translingo kainų asociacijos" (TPA), įvairūs universitetai ir daugelis kitų.

TVF akademija gali organizuoti bet kokius (reguliarius ir pritaikytus) mokymus kaip įmonės mokymus ar asmeninius mokymus savo biure ar bet kurioje kitoje pageidaujamoje vietoje. Mes žinome (tarptautinę) mokymo rinką ir visada optimaliai sprendžia jūsų konkrečią mokymų paklausą.

Vietos

 • Eindhoven

  Fellenoord 224, 5611 ZC, Eindhoven

  • Amsterdam

   Amsterdam, Olandija

   • Leiden

    Leiden, Olandija

    • Utrecht

     Utrecht, Olandija

     • Brussels

      Brussels, Belgija

      Klausimai