Keystone logo
International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

International School of Advanced Learning

Įvadas

MŪSŲ KOMANDA

Mūsų komandą sudaro trys tarptautiniai dėstytojai ir dėstytojai, kuriuos vienija bendras ketinimas teikti aukštos kokybės ESL programas tiek jauniesiems, tiek verslo specialistams Bostono srityje.

Mūsų alma maters yra Brandeis universitetas, Bostono universitetas, Baltarusijos valstybinis universitetas, Skidmore koledžas ir La Sorbonne IV. Tarp trijų iš mūsų kalbame apie 10 kalbų, įskaitant slavų, germanų ir romantines kalbas.

Esame imigrantai patys, mes tikime, kad mes esame vieniši pasiruošę suprasti ir padėti mokiniams, nes jie susiduria su kliūtimis mokytis anglų kalbos kaip suaugusiųjų. Remdamiesi įvairiu ir išsamiu švietimo mokymu ir sustiprindami jį naudodamiesi pirmaujančia imigrantų mokyklos neakivaizdine patirtimi, mes galėjome sukurti mokyklą, kuri mokytų anglų kalbą ir padėtų mūsų studentams kurti sau gyvenimą Amerikoje arba rasti sėkmės kaip dvikalbiai profesionalai užsienyje.

MŪSŲ FILOSOFIJA

Mes suprantame, kaip sunku ieškoti gerai apmokamo ir skatinamojo darbo, ypač kai jūsų anglų kalbos žinios nėra tokios pažengusios, kokios norėtumėte. Mes taip pat žinome, kaip varginantis gali būti praktinių ir tinkamų įgūdžių gebėjimų, nors trūksta tinkamų jų išreikšimo priemonių.

Mūsų filosofija yra vadovavimas.

Remdamiesi karjeros orientuoto kalbos mokymu, suteikiant patikimą pagrindą, mes padėsime jums pereiti į jūsų svajonių darbą. Nesvarbu, ar jau turite supratimą apie kalbą ir norite padėti pritaikyti save savo tikslams, ar nežinote, kokia kryptimi norėtumėte gyventi, bet žinokite, kad jums reikia anglų kalbos, kad galėtume ten patekti - mes dirbame su jumis, kad galėtum tęsti savo gyvenimą į priekį.

Mes tikime ugdymo ir užtikrinimo gebėjimų ugdymo gebėjimais. Padėdami suprasti, koks yra jūsų idealus darbas ar karjeros kelias, jūs galėsite pasinaudoti savo įgūdžiais, fone ir entuziazmu, kad pasiektumėte sėkmę.

MŪSŲ SKIRTUMAS

Žinios yra galia. Mūsų tikslas yra pateikti unikalų ir svarbiausia prieinamą kalbų mokymosi metodą.

Kiekvienas studentas, kuris vaikšto per mūsų duris, turi ypatingų poreikių. Mūsų išskirtinis "statybinių blokų" metodas leidžia studentams pritaikyti savo mokymą, kad atitiktų jų asmeninę mokymosi kelionę ir pasiektų savo asmeninius tikslus.

Suaugusiųjų švietimo sistemoje nėra "vienodo požiūrio" metodo, todėl mes sunkiai dirbome, kad sukurtume programų spektrą, leidžiančią kiekvienam, kuris vaikšto mūsų durelėmis, galimybę mokytis tokiu būdu, kuris jiems yra prasmingas. Dirbantis specialistas, turintis įtemptą tvarkaraštį, gaus daugiau naudos iš trumpalaikio intensyvaus kurso, o jaunasis suaugęs asmuo, turintis lankstų grafiką, gali pasinaudoti ilgalaikio panardinimo programa.

Tuo pačiu metu mes norime, kad mūsų mokykla taip pat taptų saugiu prieglobsčiu - pagalbos ir švietimo centras, skirtas mūsų užsienio kaimynėms, gyvenančioms visą darbo dieną Bostone, ir mūsų laikiniems studentams, lankantiems miestą. Mūsų didžiulis studentų paslaugų teikimas yra sukurtas kaip gelbėjimo linija Bostone ir visa mūsų studentų organizacija.

MŪSŲ MISIJA

Mūsų misija yra užtikrinti kokybišką anglų kalbos mokymą, taip pat pagrindinius kalbos įgūdžius ir kultūrines žinias, kurios padės mokiniams pasiekti savo akademinius, profesinius ir asmeninius tikslus.

Suteikti studentams galimybę tobulinti jų kalbos žinias ir ugdyti amerikietiškojo anglų ir kultūros dėkingumą ugdymo aplinkoje.

Išlaikykite instruktorių ir administratorių komandą, skirtą padėti mokiniams įsisavinti ir patogiai integruotis į JAV kultūrą ir kasdienį gyvenimą.

Siūlau oficialų akademinį mokymą ir praktinį kasdienio gyvenimo mokymą.

Siūlome individualų dėmesį mokiniams per mūsų unikalų "Building Blocks" metodą.

Teikti programas, kurios švietimo požiūriu yra garsios, naujausios, aukštos kokybės ir akivaizdžiai veiksmingos.

Vietos

Vietos
 • Boston

  20 Linden Street - 2nd Floor, Allston, MA 02134, Boston

  • facebook
  • linkedin

Programos

  Įstaiga taip pat siūlo:

  Klausimai