Keystone logo
International University For Graduate Studies -  IUGS

International University For Graduate Studies - IUGS

International University For Graduate Studies -  IUGS

Įvadas

Skirta profesionalams su įvairių švietimo sluoksnių ir patirtimi, programų IUGS yra struktūrizuotas siekiant patenkinti kvalifikuotų žmonių, siekiančių atlikti savo oficialius raštus poreikius.

Derinant anglų ir amerikiečių absolventas švietimo modelius, praktikuojančių specialistų, kurie sukaupti didelę po bakalaureato kursinių dabar turi galimybę operatyviai uždirbti savo magistro ar daktaro laipsnius ir pažymėjimus per interneto arba sumaišytas kelius.

Daugelis studentų baigė reikiamą kursinių, bet dar nebaigė savo disertaciją ar darbą. Kiti sukaupę plačias pakopos kreditus, tačiau nesiėmė reikiamus kursus uždirbti savo laipsnį. Dar kiti ėmėsi reikiamus kursus, bet rasiu šie kursai buvo nepriimtas perkelti.

IUGS priima perkelti visus svarbius po bakalaureato kursus uždirbtus akredituotose įstaigose, įskaitant patvirtintos nepertraukiamąjį švietimo, licencijavimo ir sertifikavimo kursinių prieš arba po priėmimo.

Kadangi dauguma kandidatų yra vidurio gyvenimo specialistai, jie pripažinti bendraamžių ir gerbiamas už savo karjerą, asmeninį ir mokyklinių pasiekimų. Tradicinis profesorius-studentas santykiai pakeičiamas akademinio ir profesinio bendravimo. Tarp kandidatų klijavimui, taip pat tarp kandidatų ir profesorių, yra sukurta ir toliau po baigimo.

Graduate Management Admission Test arba UNIVERSITETAS buvo įkurta 1979 metais, yra akredituota ir uždirbo akademinį ir profesinį pripažinimą ir patvirtinimą iš valstybinių ir privačių organizacijų. Kiekvienas profesorius yra praktikuojantis specialistas, kuris pelnė bent vieną daktaro. Todėl, akademinių ir praktinių žinių yra integruotas į IUGS mokymosi patirtį.

Pareiškimas įsitikinimų

Egzistuoja poreikis diplomus, kurie yra prieinamos, yra individualiai tempas, turintys akademinį sąžiningumą ir leidžia doktorantūros ir magistro kandidatai ir toliau susitikti su kitais savo įsipareigojimus. Visi atitinkami aukštesnės studijų pakopos kreditai akredituotų įstaigų turėtų būti priimtas perdavimo. Dauguma po bakalaureato kreditai reikalingi licencijavimo ir sertifikavimo turėtų būti priimtas perdavimo. Studijų studentai turėtų turėti teisę imtis po bakalaureato kursus įvairioms institucijoms, kurie tarnauja savo profesinius ir asmeninius tikslus. Studijų pakopos studentai, siekiantys laipsnių turėtų būti reikalaujama imtis, ar anksčiau vartojote, tradicinį skaičių po bakalaureato kreditų, reikalingų pagrindinių universitetų. Studijų studentai turėtų būti atskirai pripažinta ir gerbiama už savo profesinę ir akademinių pasiekimų. Studentai su profesinės brandos ir atitinkamą gyvenimo patirties yra geriausi kandidatai tęsti studijas.

Vietos

  • Portsmouth

    Corner of Rodney & Sandwich Street Portsmouth, Commonwealth of Dominica, W.I., , Portsmouth

    Klausimai