Keystone logo
International University of the Caribbean

International University of the Caribbean

International University of the Caribbean

Įvadas

Tarptautinis Karibų jūros universitetas (IUC) yra institucija, kuri remiasi senomis patirties švietimo srityje tradicijomis ir yra viena iš labiausiai įžvalgių atsakymų į Karibų jūros regiono realijas ir iššūkius.

2005 m. Lapkritį Jamaikoje ir Kaimanų salose įsteigė Jungtinį bažnyčią Karibų jūros regione. Jį sudaro du švietimo subjektai: Liaudies ir teologinės raidos koledžas (CLTD) [anksčiau Teologijos ir lyderystės plėtros institutas] ir Mel Nathan kolegija. Šie subjektai atneša į universitetą turtingą švietimo naujovių, aukštų akademinių ir mokslinių tyrimų standartų istoriją bei įsipareigojimą bendruomenei įsitraukti. Abiejų subjektų sąjunga padės konkrečiau išryškinti jau esančias jėgas, tuo pačiu suteikiant platformą plėtrai ir padidėjusiam poveikiui Karibų jūros regione ir už jos ribų.

Universitetas pažadėjo teikti prieinamą, akredituotą, aukštąjį išsilavinimą tiems žmonėms, kurie nori savarankiškai įsitvirtinti, kad atitiktų konkurencingos pasaulinės užimtumo aplinką.

Karibų jūros tarptautiniam universitetui būdingas įsipareigojimas:

 • Lyderio formavimas
 • Prieinamumas
 • Studentams palanki ir orientuota į studentus orientacija
 • Kultūrai būdingos programos
 • Kokybiški tyrimai ir publikavimas
 • Aukštos kvalifikacijos darbuotojai

Taikos studijų darbotvarkė

Universiteto dvasia ir pobūdis yra glaudžiai susiję su Taikos studijų darbotvarkės sukūrimu. Tokiu būdu Universitetas įsipareigos patvirtinti balsą ir vertybes, kurios gerbia didžiausią žmonių, priklausančių jos įtakos sferą, gėrį. Universitetas veikia su "Shalom" žinių našta, kad tai, "Taika", teologiškai stipri ir visapusiška terminija. Taika yra iškelta kaip pagrindinis sveikatos principas ir sveikas ir tikslingas gyvenimas. Taika yra mokoma, patyrusi ir išmokta kaip energingoji jėga, kuri yra gyvybiškai svarbi. Taikos studijų darbotvarkė sukels žmonių iš visų visuomenės sluoksnių, kad sugebėtų kovoti su taika ir dirbti kaip gyvenimo būdas. Netolimoje ateityje visos IUC siūlomos programos įtrauks taikos kursą, kuris yra institucijos įsikišimo uždavinys kurti taiką studentams.

Vizija

Tarptautinio Karibų jūros universiteto vizija turi įtakoti kvalifikuotų asmenų, kurie puoselės ir skatins šeimos, bendruomenės ir tautos gerovę, įgalinimą ".

Misija

"Kūrėjų, kurie yra labiau tvirti mokymosi visą gyvenimą, ugdymo įgalinimo, klestėjimo, ramybės ir vientisumo kūrėjai".

Vietos

 • Kingston

  47 Old Hope Road Kingston 5, , Kingston

  Klausimai