Keystone logo
© IPAG IE
IPAG Business School

IPAG Business School

IPAG Business School

Įvadas

IPAG Business School yra Prancūzijos aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Paryžiuje ir Nicoje, Prancūzijos Rivjeroje. Mūsų misija yra šviesti vadovus apie greitai kintančią pasaulinę aplinką ir atlikti kokybiškus tyrimus su nacionaliniu ir tarptautiniu matomumu. Mokykla remiasi aukščiausio lygio moksliniais tyrimais, praturtinančiais jos dalykų akademinius principus, puikiu ryšiu su verslo sektoriumi, studentų dėkingumu už kultūrų ir žinių įvairovę bei didina mūsų studentų supratimą apie pagrindines šiuolaikines problemas ir etiką.

Mokykla siūlo įvairias programas nuo BTS (2 metų laipsnis) iki DBA (8 metų laipsnis), įskaitant bakalauro (3 metų laipsnis), MBA (5 metų laipsnis) ir Grande École programą (5 metų laipsnis). magistro laipsnis ir EFMD akredituoti). Taip pat sukūrėme internetines programas tiems, kurie nori didesnio lankstumo studijose. Profesionalai taip pat gali lankyti įvairius trumpus ar diplominius kursus, pvz., vadybos ir ĮSA magistro studijas iš IPAG Executive Education. Pasikliaudami tarptautiniu tinklu, kurį sudaro daugiau nei 130 universitetų partnerių 37 šalyse, studentai gali rinktis iš daugybės tarptautinių krypčių, nuspręsdami studijuoti semestrą užsienyje. Kiekvienais metais mokykla priima daugiau nei 1000 užsienio studentų, kuriuos pritraukia Prancūzijos verslo mokyklos ir IPAG programos. Be to, atlikus pirmaujančius tyrimus, IPAG patenka į žinomiausius reitingus (Šanchajus, RePEc).

Mūsų misija

Mokyti vadovus greitai kintančioje pasaulio aplinkoje ir atlikti kokybiškus mokslinius tyrimus su nacionaliniu ir tarptautiniu matomumu

Šiuo tikslu IPAG Business School remiasi:

 • Aukščiausio lygio moksliniai tyrimai, praturtinantys savo dalykų akademinius principus
 • Puikus tinklas su verslo sektoriumi
 • Studentų dėkingumas už kultūrų ir žinių įvairovę
 • Didinti mūsų studentų informuotumą apie pagrindines šiuolaikines problemas ir etiką
 • Mūsų tikslas – rengti įvairiapusius, prisitaikančius ir atsakingus vadovus.

Universiteto ypatybės

Paryžiuje, Eifelio bokšto papėdėje ir Saint-Germain des Pres rajono širdyje
Paryžiaus širdyje, mūsų miestelis, esantis Beaugrenelle, 15-ajame rajone, siūlo 5000 kv.m. plotą, su mediateka, daugybe studijų kambarių ir valgykla. Mūsų „istorinis“ Paryžiaus miestelis yra idealioje vietoje, Saint-Germain-des-Prés širdyje, aukštoje sostinės kultūrinio ir intelektualinio gyvenimo vietoje.

Nicoje, įsitaisiusi tarp jūros ir kalnų
IPAG Business School taip pat jau daugiau nei 30 metų yra įsikūrusi Nicos širdyje, vietoje, kur buvo buvęs Chambre des Métiers. Mūsų miestelis, kuris yra istoriškai įtrauktas į sąrašą, priima daugiau nei 1000 studentų iš daugiau nei 40 tautybių. Studijų aplinka ideali: du dideli teatrai, sodas, kavinė, saulėta terasa.

  Stipendijos ir finansavimas

  „Merit“ stipendija

  Kiekvienais metais kiekviename miestelyje geriausi Grande École programos studentai už PGE3 ribų yra apdovanojami už puikius rezultatus sumažintais mokesčiais už mokslą.

  Tinkamumo kriterijai: Akademiniai rezultatai.
  Vertė: finansinis mokyklos apdovanojimas 3 geriausiems mokiniams kiekvienoje super reklamoje, neatsižvelgiant į mokinio statusą (kintamą ar ne). Jei pakaitomis: perdavimas studentui. Už PGE5 apdovanojami pirmieji 3 mokiniai pradinio mokymo super skatinimo ir pirmieji 3 studentai dvigubo diplomo super akcijos metu.

  Kompetencijos stipendija

  Suteikiama 50% nuolaida studijų kainai pirmaisiais metais:

  • Visiems studentams, išlaikiusiems bakalaureatą su aukščiausiais pagyrimais
  • Studentams, gaunantiems valstybines stipendijas, garbingai išlaikiusiems bakalaureatą

  IPAG stipendija

  Mokykla įsteigė specialias stipendijas Grande École ir bakalauro programoms, kurias skiria paskirstymo komitetas, atsižvelgiant į pajamas ir akademinius rezultatus. Šią stipendiją gali gauti Grand École programos, bakalauro ir BTS studentai.

  Reitingai

  IPAG buvo įtraukta į 10 geriausių Prancūzijos institucijų Research.com „Universitetų reitinge“ kategorijoje „Ekonomika ir finansai“. Tai didelis atlygis mokyklos dėstytojams ir visiems jos mokytojams-tyrėjams.

  4th French Business School IPAG dabar užima 9 vietą populiariausių Prancūzijos ekonomikos ir finansų tyrimų sąraše. Būdama 4-a pagal dydį Prancūzijos verslo mokykla, ji taip pat patenka į pasaulio Top 300 (282-ą), kuriame dominuoja gigantai Harvardo universitetas, Masačusetso technologijos institutas (MIT) ir Kalifornijos Berklio universitetas. Duc Khuong Nguyen, mokyklos fakulteto ir mokslinių tyrimų dekanas, „šis reitingas atspindi didžiulį IPAG mokytojų-tyrėjų darbą, jų publikacijų prestižiškiausiuose tarptautiniuose žurnaluose kokybę ir jau keletą metų dedamų pastangų nuoseklumą. ».

  Kartą per metus Research.com atnaujina savo geriausių mokslinių tyrimų universitetų ir mokyklų reitingus mokslo srityse, pradedant kompiuterių mokslu ir inžinerija, baigiant matematika, neuromokslais, ekonomikos finansais ir medicina. Platformoje naudojama metodika paremta bibliometrinių duomenų naudojimu ir daugiau nei 160 000 tyrėjų iš pusės tūkstančio institucijų darbo ištyrimu. Todėl būtent IPAG tyrėjų mokslinės publikacijos ir jų įtaka – gaunamos citatos – leido mokyklai gauti šį apdovanojimą.

  Labai didžiuodamasi savo pozicija šiame reitinge, IPAG dabar žvelgia į prestižinį Šanchajaus reitingą, kuriame ji pasirodo kiekvienais metais nuo 2016 m. – rezultatų tikimasi vasarą.

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Paris

   Rue du Théâtre, 10, 75015, Paris

  • Nice

   Boulevard Carabacel, 4, 06000, Nice

  • South Wales

   South Wales, Wales, New York,USA, 14139, South Wales

  • Bournemouth

   Bournemouth, England ,United Kingdom, , Bournemouth

  • Griffith

   Griffith, Griffith City Council, New South Wales, Australia, 2680, Griffith

  • Paris

   Rue du Théâtre,10, 75015, Paris

   Klausimai