Keystone logo
Instituto Politécnico de Santarém

Instituto Politécnico de Santarém

Instituto Politécnico de Santarém

Įvadas

Pristatymas ir įstatai

IPSantarém yra viešoji politechnikos aukštojo mokslo įstaiga visuomenės paslaugų, padarytas kvalifikacinės senjorams, gamybos ir sklaidos žinių, kūrybos, perdavimo ir žinių sklaidos profesinio pobūdžio, kultūros, mokslo, technologija, menai, kryptingus mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą, pabrėždamas studento centriškumą ir aplinkinės bendruomenės tarptautinėje sistemoje.

IPSantarém

Ji buvo sukurta 1979 m gruodžio 26 d Įstatyminio dekreto Nr 513 T / 79. Iš pradžių supratau, agrariniame mokyklą Santaremo ir švietimo Santarém mokykla. Pasibaigus 1985 pabaigoje buvo sukurta valdymo ir technologijų Santarém mokykla. 1986 metais, ji buvo integruota į Tomar technologijų mokyklos institutas, 1997, sukėlė politechnikos institute Tomar. 1997 metais, ji sukūrė Rio de Sportas Major mokyklą ir 2001 metais buvo integruota į sveikatos mokyklos Santarem. IPS yra pripažįstamas kaip plėtros centro ir nuoroda į švietimą, kultūrą ir mokslinius tyrimus išvystyta regione, sukurtą 70-ųjų, šiuo metu apima penkių mokyklų: keturios Santarém miesto ir Rio Maior mieste. Integruota institute taip pat yra socialinių paslaugų, kurios teikia apgyvendinimą studentams, stipendijas, valgyklos, medicinos pagalbos, taip pat iš sporto įrenginių praktikuoti įvairias sporto numeris kai taikomas escalabitana bendruomenę.

IPSantarém skatina institucijų bendradarbiavimą ir veiksmingą mobilumą visų jos atstovai tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, ypač atsižvelgiant į Europos aukštojo mokslo erdvės ir portugališkai kalbančių šalių bendriją.

Dalyvauja ryšių veiklą visuomenei, įskaitant sklaidos ir žinių perdavimo, taip pat ekonominę vertę mokslinių žinių, ir užtikrinti visų tinkamai kvalifikuotų piliečių sąlygas turėti prieigą prie aukštojo mokslo ir mokymosi visą gyvenimą.

Vietos

Vietos
  • Santarém

    Complexo Andaluz Apartado 279 2001-904, , Santarém

    • facebook
    • twitter
    • linkedin

Klausimai