Keystone logo
ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

ISAD - Istituto Superiore di Architettura e Design

Įvadas

MOKYKLA

ISAD turi tikslą pasiūlyti aukštos kokybės profesinį išsilavinimą architektūros ir dizaino srityje. Po daugiau nei 30 metų patirtį, Institutas dalyvauja pastoviai evoliucijos ir keisti procesą, kuris leidžia tai, kad iki šiol, ar iš didaktikos ar mokytojų, kurie šiuo metu jauni specialistai aktyviai užsiima tiek laisvai samdomi profesijos ar į adresą kritinis ar redakcines laukas. Besikeičianti kuris bet kuriuo atveju nebuvo sužeisti originalią dvasią instituto, kuris staigią būti grindžiamas darbo grupių, dėl mokytojų akivaizdoje, ant studentų visuomeniniame gyvenime, dėl keičiamos iš patirties ir iš mokytojų taip pat. Bendruomenės, kur gera konkurencija nepašalina bendradarbiavimą ir abipusį keitimąsi dvasia.

Milanas galerija

istorija

Įkurta 1980 pagal architektų grupės, ISAD yra 100% italų mokyklos su filosofija, kuria siekiama keistis architektūros idėjas ir praktiką ir suformuoti profesionalių dizainerių. ISAD pastaruoju metu buvo patvirtinta, kad "Milano mokykla Interjero dizainas".

1982 Pirmas kursas Garden Design ir vėliau pirmą magistrantūros studijų kursas kraštovaizdžio dizainas. Kursas, kad susiformavo beveik visi sodo dizainerių Milano zonoje ir šiaurės Italijoje.

1983 Pirmasis dvejų metų laikotarpis kursas "jūrų architektūra" už buriavimo ir motorinių jachtų dizaino, šiandien siūlomi kaip seminare "interjero jachtų dizaino".

1984 Seminaras ir trumpalaikis seminaras papuošalų dizainas su Ivo Misani, "The Cellini projektą". Pirmas kursas "Fotografija interjere" su Luciana Mulas. ISAD yra žinomų dėstytojų šiuolaikinio dizaino podiumo.

1992 Pirmas kursas "antikvariniai meno įvertinimo" vyko tarptautinių dėstytojų senovėje srityje.

1993 Svarbiausias įvykis yra "pasaka" Achille Castiglioni profesinės patirties, kad sukūrė išskirtinę parodą ISAD dėl Milano teatre bendradarbiaujant su žymiausių dizaino firmų, kurios pagamintų savo šedevrus etape. Catiglioni jau linksmina visuomenę su gyvų pasirodymų ir pasakų paaiškinamos kiekvieno iš jo produktų, kurie buvo pagrindiniai elementai etapas scenografijos dizaino kūrimą.

1995 Iš į ISAD bendradarbiaujant su Kinijos pradžia. Į "Tong Ji universitetas" Šanchajuje kviečia ISAD surengti keletą konferencijas Italijos dizaino ir ISAD išsilavinimą. ISAD yra kviečiami dalyvauti skirto Šanchajaus "World Plaza" bokštas interjero dizaino sukūrimui konkurencijos. Kaip konkurencijos, ISAD, atstovaujamos architekto Marinella Jacini, šiandien instituto direktoriaus, dizaino ir nugalėtojas supranta visas bendras ir viešose vietose bokšto. Kinijoje darbas vyksta su dalyvavimo konkurencijos projektus ir po projektavimo ir realizavimo "Pasaulio finansų centro Mansion pastatas" Pekine ir "International Shipping pastatas" Šanchajuje.

architektūra

1998 Bendradarbiaujant su Atelier Mendini, ISAD skatina renginius Milano dizaino savaitė Atelier Mendiniego biuruose ir pramoninių patalpų faktinio Prada būstinės per Orobia su Jacopo Foggini.

1999 Dėl savo naują kampusie atidarymo per Orobia Milane, ISAD organizuoja kartu su Atelier Mendini, 3 vakarai įvykių dėl spalvos tema "Spalva yra muzika".

2000 Dėl trečiojo tūkstantmečio proga, iš seminarų ir paskaitų serija vyksta: Enrico Baleri, Marco Ferreri, Franco Raggi, Aldo Cibic, Fabio Novembre (ISAD studentas 80-ųjų), Federico Bucci, Alessandro Vicari, Matteo Vercelloni, Luca Scacchetti , Vieno savaitę dizaino dirbtuvėse su John Brookes, labai reitingą britų sodo dizaineris.

2001 ISAD yra apdovanojami Provincia di Milano geriausią projektą už magistrantūros studijų kursas "Beyond kliūtys, dizainas neįgaliesiems" kartu su HB Group ".

2003 Vidaus konkursas "Dizainas su vario" pradėjo Italijos vario institutas. Vidaus konkursas "Plasticreativity" pradėjo firmos Makroform. Laimėjimo projektų prototipai pateikti į ISAD parodos metu Milano dizaino savaitėje.

2004 Partnerystės su sukimosi dizaino asociacijos pradžia: konkurencija pradėjo tarp dizaino mokyklų meistriškumo Milane produktų realizuotų su sukimosi dizaino technologijos dizaino studentams.

2005 Seminaras remia Comune di Romano Banco miestų projektinių pasiūlymų savivaldybei daug ir ploto.

2005 ISAD 25-metis! Per visus metus, svarbūs įvykiai organizuoja:

 • "25th ISAD istorijos" paroda studentų projektas darbus;
 • "3 Paskyrimai už ISAD 25-metis" paskaitos apie dizainą:
 • Architektai an projektavimo darbų su Piero Lissoni ir Fabio Novembre, moderatorius Enrico Morteo
 • Fotografija Architektūra ir dizainas Italijoje nuo 80-ųjų iki šiandien Gabriele Basilico ir Maurizio Galimberti, moderatorius Alberto Moioli
 • Interjerai Pagaminta Italijoje - interjero dizaino projektas Italijoje nuo 80-ųjų iki šiandien Jacopo Gardella Piero De Martini ir Matteo Vercelloni, moderatorius Giampiero Bosoni;
 • "1980/2005 dizainas, kompanijos, gaminiai" paroda ir konfrontacija dizaino produktus iš 80-ųjų ir 2000 metų, su kurstyti LAMINATI, Alessi, Cassina, Cappellini, Fontana Arte, Luceplan, LUXOTTICA, Rossi di Albizzate, Spazio dalyvavimo 900, Venini. Parodų dizaino projektas būdu SpA.
dizainas spalva

2008 Bendrovė "Caffè Parigi Ltd." Dublino priskiria ISAD į interjero dizaino dirbtuvėse remiantis vidaus doktorantams konkurso koncepcinio projektavimo A "Retail Concept Bar" į Dublino miesto dokai organizaciją.
Laimėjimo projekto dizaineriai kviečiami Dubline projekto realizavimo pagal vietinio biuro architektūros priežiūra.

2009 Garsusis įmonė Kolombo dizainas priskiria ISAD dizaino seminaras naujų produktų rankenos ir vonios kambario aksesuarai. Dalyviai, atrinkti per reglamentų kontūrų, suvokti vykdomuosius projektų naujus produktus. Apdovanojimų ceremonija vyksta trienalė di Milano ir laimėję projektai buvo apdovanoti prototipus už susijusių objektų gamybos.

2010 Pirmasis leidimas Meistras "dizainas medžiagos - Dizainas Tekstilės patirtimi" koordinuoja Giorgio Correggiari. Mokytojas pagal rėmimo Milano savivaldybė, Tarybos departamento "RICERCA, INNOVAZIONE E Capitale Umano" su padalinių "Turismo, Rinkodara Territoriale, identità" bendradarbiavimo "Cultura", "Combined produttive E Politiche del Lavoro", dalyvauja projekto MIND (Milanas tinklo dizainas), kuri apima Milanese dizaino mokyklos kompetencijos. Magistrantūros studijų kursas siekiama gilinti dizaino medžiagų žinias visų galimų paraiškų mados ir dizaino apskritai. Kapitonas taip pat svarbių įmonių mados ir dizaino, žinomų dizainerių, stilistų, žurnalistų, kritikų ir sociologų dalyvavimas.

Per balandžio ir Milano dizaino savaitę mėnesį, ISAD yra kviečiami dalyvauti Salone Satellite per Salone Internazionale del Mobile ", kur Parodoje pristatomi prototipai naujausias studentai projekto darbus.

2011 ISAD prisijungia projektą Milano vasaros mokykla remiamą Comune di Milano su trumpais kursais parduotuvė dizaino, Hotel Design, parodų dizainas, fotografija ir architektūros, televizorius dizainas, interjero Yacht Design, su dviejų naujų kursų to, kad buvo labai įdomu : projektavimas vaikų ir naminiai Fantasy dizainas.

Į jachtų dizaino ir inžinerijos procesas meistras pradeda, koordinuoja architektas Marco Amadio. Organizavimas "ISAD_Lab 14_7" renginio ir parodos garbei Giorgio Correggiari.

2012 "Dizaino medžiagos - Dizainas Tekstilės patirtis" Mokytojau tampa "naujų technologijų stiliaus dizainas", 1-asis lygis akredituota magistro bendradarbiaujant su POLI.Design.

Interjero dizainas "Meistras ir sodas Dizainas magistras tapo abu 1 lygis magistro akredituotos EABHES (Europos akreditacijos valdyba aukštosiose mokyklose)

2013 Interjero dizainas bazinis kursas tampa 3 metus ir tampa akredituota kaip bakalauro laipsnį EABHES (Europos akreditacijos tarybos aukštųjų mokyklų). ISAD plečia edukacinę pasiūlymus su dviem svarbiais profesionalių seminarų apie tvarios architektūros:

 • "Statybos mediena"
 • "Žalias Žemės pastatas"
dizainas logotipai

Vietos

 • Milan

  ISAD Design School Via Balduccio da Pisa 16 - Milano - Italia, , Milan

Klausimai