Keystone logo
ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports

Įvadas

"ISAT" yra Nevers mieste, 2 valandas kelio automobiliu į pietus nuo Paryžiaus ir netoli garsiojo Neverso / Magny-Couro lenktynių grandinės. ISAT yra Universiteto de Bourgogne fakultetas, įsikūręs Šanchajaus aukščiausiojo lygio 800 aukščiausiojo lygio susitikime.

Automobilio ir transporto inžinerijos institutas (ISAT) yra unikali valstybinė mokykla, kuri verčiasi visapusišku inžinierių mokymu, ypatingą dėmesį skiriant automobilių pramonei. Pagrindinis ISAT tikslas yra aprėpti visas pozicijas ir įgūdžius, susijusius su automobilių ir transporto pramonės šakomis, turinčiomis didelę patirtį mechaninėse-elektrinėse

ISAT inžinerijos programos yra akredituoti Commission des Titres d'Ingénieur ir EUR-ACE ženklu "Europos kokybės ženklas inžinerijos bakalauro studijų programoms"

ISAT užtikrina, kad studentai atsiras kaip kompetentingi specialistai, teikdami praktines žinias ir įgūdžius, kurie nėra susiję tik su automobilių technologijomis, bet yra tiesiogiai taikomi įmonės tikslams.

ISAT yra įsipareigojusi plėtoti mokslinius tyrimus savo "DRIVE" tyrimų skyriuje transporto priemonių inžinerijos aplinkoje (kompozicinės medžiagos, vibracijos

ISAT siūlo dinamišką aplinką visiškam ISAT bendruomenės vystymuisi per turtingą kultūrinį ir studentų gyvenimą. "ISAT" pasižymi daugeliu aukšto lygio sporto renginių ir garsiosios virtuvės. Dėl Neverso dydžio ir vietos, nėra prieinamo studentų būsto trūkumo.

75444_75418_SIA-AESM-TV20161.jpg

POLYTECH ORLEANS

"Polytech Orléans" yra nacionalinio "Polytech" universitetinių inžinerijos mokyklų tinklo dalis. Būdamas šios išskirtinės grupės narys reiškia, kad "Polytech'Orléans" siūlo puikią programą su įvairiomis didžiosiomis bendrovėmis moderniausiose inžinerijos srityse, tik valandą į pietus nuo Paryžiaus, miškingame miesteliuke.

Stiprus pramonės konkurencingumas ir vietos sinergija tarp pramonės, mokslinių tyrimų ir mokymo sukūrė "Elektros energetikos mokslo ir sistemų" konkurencingumo centrą , o kitą - jutiklius. Kosmetikos slėnis yra labai arti Orléans, su šitomis sritimis žinomomis kompanijomis.

Turtas

Polytech'Orleans siūloma multidisciplininė programa suteikia absolventams įvairius įgūdžius ir patirtį, reikalingą tapti rytdienos inovaciniais lyderiais. Mūsų mokymo programoje yra EURACE etiketė.

... su aukštųjų technologijų įranga ir state-of-the-art įranga ...

- Dvi vietos (Galilee ir Vinci), kuriose pastatyta daugiau nei 150 000 kv

- Kompiuteriniai ištekliai, įskaitant 22 laboratorijas, internetą ir lazerinius spausdintuvus, turintys platų programinės įrangos pasirinkimą (CAD, skaitinis skaičiavimas, modeliavimas, ...)

- Amfiteatrai, audiovizualinės studijos ir kalbos laboratorijos

- Įranga pagrindiniams ir technologiniams tyrimams, teikiama studentams konkretiems kursams ir projektams:

 • spektro analizatorius

 • subzoniniai vėjo tuneliai

 • automobilių bandymų stendai

 • fiberoptic sistemos

 • lazerių laboratorijos

 • skenuojanti elektroninė mikroskopija

 • plazmos reaktorius

 • odometrai
75414_CaptureISAT.PNG

Vietos

 • Nevers

  49, rue Mademoiselle Bourgeois BP 31, 58027, Nevers

Klausimai