Keystone logo
Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Instituto Superior de Contabilidade e Administração do Porto

Įvadas

ISCAP

istorija

ISCAP su pavadinimu mes žinome šiandien - Apskaitos ir administravimo Porto institutas, kyla iš Dekreto-įstatymo Nr 327/76, gegužės 6 d, nors jos istorinės šaknys yra daug labiau nutolusi. Iš tiesų, tai buvo 1886 metais, kad pramoninės ir komercinės institutas Porto buvo įkurta (1886 gruodis dekretas 30), tada ministras Emidio Navarro, nustato teorinius pagrindus pramoninės ir komercinės švietimo organizacijos mūsų šalyje.

1891, techninio mokymo reformos John Franco nepakito pramoninių ir komercinių skyrius šiame institute, o ne paversti juos į nepriklausomų mokyklų. Pagrindiniai kursai prekybos buvo išimti ir aukštupyje yra sumažinamas iki trejų metų ir padalintas į dvi laipsnių. Pramoninės ir komercinės institutas Porto pamatyti, 1896, metu pripažino savo kolegijos, lygiavertes kitomis mokyklomis: buvęs viršininkas prekybos laipsnis (sukurta 1886 gruodžio nutarimo 30) ir Aukštojo Course mokoma Pramoniniai institutai ir komercinis. Pramoninės ir komercinės institutas Porto išgyveno neramus keliu, galutinių rekomendacijų stoka, kol 1918 m paskelbimo dekretu Nr 5029, gruodžio 1, kuris atskirtas savo komercinę dalį, data diegti ją į komercinio instituto uostas ir aukštojoje mokykloje, prekybos uostas. Ši data duoda pirmą kartą komercinių institutų atskyrimas atsižvelgiant į pramoninį Institutai, situaciją, kuri tęsėsi iki 1924 m. Šis segmentavimas tačiau laikinas, kaip greitai sujungti šias naujas žinias ir tik 1933 pasirenka galutinį segmentacija. Tuometinis dubliuotas Komercinės institutas Porto yra žinoma ne už laikydami aukščiausio lygio rinkos tyrimus šiaurinėje sostinėje, taip pat už tai, kad vidutinis techninis švietimo įstaiga už aukštąjį mokslą įvairiais aspektais jų akademinio gyvenimo atmosfera metu.

Reforma valdo dekreto-įstatymo Nr 38031, 1950 lapkričio 4 d jokiu būdu nekeičia šio švietimo įstaigos charakteristikas. Priešingai, 1974 m politinis klimatas ateina veikti iš esmės pakeisti instituto gyvenimą, nes tuo metu auga svarba ženkliai techninius kursus.

Šiame naujame kontekste, šalies pažanga pareikalavo gerus rezultatus vyresniųjų darbuotojų, kuris tuo metu tapo mažai. Taigi, ISCAP, yra pripažinta kaip viena iš mokyklų, kad per šimtmečius susiformavo kartas specialistų ir įdėta į aukštojo mokslo institucijose. Šis renginys suteikia galimybę absolventams komercinių institutų gauti absolventų pavadinimo, laipsnį, kad "yra labai kvalifikuoti dėl priėmimo į mokymo mokytojas 6-osios grupės profesinio techninio mokymo". Šie teisės aktai yra, kas bus vėliau integruoti komercinį institutai aukštojo mokslo tinklo pirmtakas - Dekretas-įstatymas Nr 327/76 gegužės 6 d. Taigi gimsta dabartinį paskyrimą Aukščiausiojo apskaitos ir administravimo institutų, su statusu "aukštojo mokslo, turinti juridinio asmens statusą ir administracinę ir švietimo autonomijos", įgalioto tartis "su bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros laipsnių." Akademinėje 1975/76 metais, Apskaitos instituto ir administravimas Porto eina ministro, pagal Dekreto-įstatymo Nr 313/75, bakalauro kursai Buhalterinės apskaitos ir administravimo bei kalbų ir sekretoriatui. Šie kursai buvo vėliau reglamentuoja dekreto Nr 918/83 spalio 7 d ir sofrearam eilės koregavimus pagal ekonominių ir buhalterinės apskaitos mokslų raida ir darbo rinkos reikalavimus.

Institutas gyvena, tačiau, audringą laikotarpį nuo datos, 1976, atsižvelgiant į esamą netikrumo šalyje. Institutai, įgaliojimus galima suteikti bakalauro, laipsnį ir daktaro laipsnius, jie turi būti integruoti į universiteto Švietimo, tačiau vėliau teisinės nuostatos ieškojo savo aplinką politechnikos. Tai neapibrėžtumas kontekstas tik baigėsi mokyklų / aukštosiose mokyklose nustatymo, atsiradusią pertvarkymo ar evoliucija ankstesnių mokyklų ir Apskaitos ir administravimo Porto instituto politechnikos institute Porto integracijos 1988 Dekretu-įstatymu Nr O kovo 70/88 3. Šis naujas teisinis pagrindas iš to, kad institutai siekiama aukštojo išsilavinimo kvalifikuoti specialistai, apskaitos ir administravimo srityse ir skatinti, tam geografiniame kontekste, tarp švietimo ir ekonominių ir socialinių struktūrų keitimo. Jie taip pat buvo rasta panašumų tarp įvairių politechnikos ir apskaitos ir administravimo institutų, kuris sustiprino šią naują sistemą tikslus.

Dekretas-įstatymas Nr 443/85 spalio 24 d, nustato organinis struktūrą aukštosiose mokyklose apskaitos ir administravimo, taip pat teigia, kad jos dėstytojai perdavimą reglamentuoja Dekretas-įstatymas Nr 185/81, iš liepos 1, kuris sukūrė karjerą politechnikos. Tačiau jie taip pat buvo sukurta bakalauro kursus bei specializuotą aukštojo mokslo studijas, laipsnių, kad Švietimo įstatymo aiškiai įvardijamas kaip savo Politechnikos. 1983 ateina Muitinių Bakalauro laipsnis (potvarkis Nr. 918/83 spalio 07), tai kančia, taip pat iš dalies pakeistas (potvarkis Nr. 238/86 gegužės 22 d). Nuo 1993/94 mokslo metais, priimant prekybos Aukštųjų studijų pavadinimą, sėkmingai tai Muitinės laipsnį. Rinkodaros Bakalauras kursai atidaroma akademinio 1996/97 metų leisti "užpildyti spragą, nes jo tikslas tyrimas siekia panaikinti atsakomybę sunkinanti aplinkybė trūksta techninių poreikius didesnis paslaugų sektoriuje dėl įmonių konkurencingumui, pirmiausia kaip Portugalijos integracijos į Europos Sąjungą ". Potvarkiu Nr 751/86, 17 gruodžio, taip pat sukūrė specializuotų aukštųjų studijų kursus (EESRK) - audito, finansinės kontrolės, sekretoriatas vadybos ir administravimo ir techninės muitinei, kuri taip pat suteiktų bakalauro laipsnį kurie sudaro darnią visumą su ankstesniu bakalauro kursą. Toks išverstas į, praktiniu požiūriu, suteikti "licenciją atitinkančio bakalauro visiems akademinių ir profesinių tikslų." 1991 metais, ji sukūrė komitetą apskaitos ir administravimo po specializuotas vertimų, pastarasis 1995 m.

Tuo akademinio 1997/98 metų pabaigoje ISCAP dedamas į darbo rinką aktyvuota studentams Komitetas s audito, finansų valdymo, apskaitos ir verslo administravimo, vadybos patarėju, tarptautine prekyba (tarptautinės vadybos šakas ir muitų administracija) ir specializuota vertimo. Dėl atliekamas naują pakuotę, ISCAP eina mokyti, nuo 1998 metų, BA Apskaitos ir administravimas (filialai apskaitos ir administravimo, finansų valdymo ir audito), Tarptautinis verslas, kalbos ir sekretoriatas (filialas sekretoriatas valdymas ir vertimai specializuotos) ir rinkodaros. Akademinėje 2001-2002 metais taip pat bus suteikta viešojo administravimo šaką.

Dabar naujus įrenginius, oficialiai atidarytas 1996 metais, gauna ISCAP šio dešimtmečio apskaitos ir administravimo magistras, organizuoja Minho universitetas pabaigą ir bendradarbiaujant su politechnikos institute Porto. Nors atidarytas 1996 metais, perėjimas prie naujojo pastato vyksta prieš metus lapkritį.

Akademinėje 2003-2004 metų Vertimo filialas Specializuota būtų vadinama Vertimų raštu ir žodžiu Specializuota iki liepos 21 d įsakymu Nr 602/2003 patvirtintas pakeitimas. 2004/2005 yra sukurtas Korporatyvinės komunikacijos studijų programoje, taip pat dviem etapais į 1-ąjį priskirti ciklą, taip pat, bakalauro laipsnis (6 semestrai), o 2, Bakalauro laipsnis (2 semestrus) iki vasario 20 d įsakymu Nr 161/2006 patvirtintas. todėl yra atskirtas nuo ankstesnio dėl to, kad bendra trukmė yra tik keturi. Tačiau šis planas vyrauja tik šiais mokslo metais ir šiuo metu buvo tinkami Bolonijos susitarimą, kuris atvedė į laipsnio nustatymo vos trejus metus. Ar dar turi patvirtinti už savo magistro, tuo pačiu pavadinimu, kurio trukmė yra 4 semestrus operacija. Per 2005/2006 mokslo metus, taip pat kalbų ir sekretoriato žinoma, buvo adekvatus Bolonijos susitarimo priimti pavadinimą "Valdymo padėjėjus" ir vyksta, todėl turėti tik 6 semestrus trukmę. Be to, buvo pasiūlyta trijų Masters operaciją: vertimas kompiuteris (mokslo krypties užsienio kalbų ir literatūrų); Specializuota Vertimų raštu ir žodžiu (mokslo krypties užsienio kalbų ir literatūrų) ir valdymo konsultantai (Mokslo sritis valdymo mokslų).

Per mokslo metus 2007/2008 pradėjo veikti Apskaitos ir administravimo kursai, Tarptautinės prekybos ir rinkodaros tikslinga Bolonijos susitarimas. Šie laipsniai dabar turi šešis semestrus. savo magistro laipsnius, taip pat buvo pasiūlyta, bet vis dar laukia patvirtinimo Tarptautinės prekybos ir rinkodaros.

Vietos

  • Porto

    R. Jaime Lopes Amorim 4465-004 S. Mamede de Infesta , , Porto

    Klausimai