Keystone logo
ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona

Įvadas

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona yra mokymo įstaiga, kuri specializuojasi nuotolinių studijų programose. Tarpdisciplininis pobūdis, moko antrosios pakopos mokymus įvairiose srityse, pavyzdžiui, verslo, švietimo, psichologijos, teisės ir sporto srityse. Suprasdama naujausias socialines ir rinkos tendencijas, ISEB daugumoje savo mokymo programų apima emocinio intelekto, treniravimo, NLP ir įmonių socialinės atsakomybės turinį, kad būsimi specialistai galėtų išnaudoti visą savo potencialą iš socialiai atsakingos perspektyvos.

Visiškai lanksčiu būdu studentai gali pasirinkti savo mokymo programos pradžios datą ir kartu su paskirtuoju dėstytoju parengti individualų studijų planą, kad jie galėtų mokytis savo tempu ir taip suderinti savo studijas su darbiniu gyvenimu. Be to, dėka mūsų 24/365 metodo, studentas visada turės 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą, 365 dienas per metus.

ISEB yra oficialus centras, susijęs su Isabel I universitetu, kuris yra vienas svarbiausių Ispanijos universitetų nuotolinio mokymo srityje, numatytas Europos aukštojo mokslo erdvėje ir kuris suteikia ECTS kreditų (Europos kreditų perkėlimo sistemą) visose mokymo programose. taip užtikrinant jo kokybę ir vienodumą.

ISEB pagal vieną iš geriausių nuotolinio mokymo įstaigų pagal Finansų žurnalą užima ketvirtą vietą mokymo centruose ir neseniai gavo EFQM sertifikatą savo studijų kokybei.

Visoms mokyklos mokymo programoms pridedama ISEB anglų programa, pasirenkama ir nemokama anglų kalba, leidžianti studentams įgyti reikiamų kalbinių įgūdžių, kurie galėtų vystytis tarptautinėje arenoje.

Baigę magistro, magistrantūros ir vykdomosios plėtros programos studijas, studentas gaus dvigubą ISEB išduotą laipsnį, patvirtintą ir patvirtintą universiteto Isabel I:

  • Magistro, antrosios pakopos arba vykdomosios plėtros programa
  • ISEB anglų programa

Siekiant palengvinti administracines procedūras, visi ne ES studentai gali kreiptis į Hagos Apostilę visais gautais laipsniais, suteikdami savo studijų tarptautinį pagrįstumą.

Vietos

  • Barcelona

    Avinguda Diagonal,177, 08018, Barcelona

Klausimai