Keystone logo
ISPED

ISPED

ISPED

Įvadas

apie ISPED

Pietų Amerikos institutas mokslinių tyrimų ir plėtros - ISPED yra Brazilijos bendrovė, kurios būstinė yra San Paulo / SP atstovavo keliose šalies miestuose, bendradarbiaujant su parengiamųjų kursų ir kitų bendrovių švietimo sektoriuje.

Įstaiga siekia lankstesnio prieigą prie švietimo ir profesinę patirtį kitose šalyse, taip pat paramą iš pirmojo kontakto su išdavimo ir patvirtinti Parostwo.

Paversti studentus į kvalifikuotų specialistų mūsų šalyje yra pagrindinis tikslas ISPED kad siekia išlaikyti informuoti apie pasaulinėje rinkoje, ypač per naujų galimybių, kad Pietų Amerikoje įstaigos teikia.

Siūlomos kursai siekiame patenkinti kilmės šalis, Brazilijos standartų ir ypač mūsų studentų lūkesčius reikalavimus.

MISIJA

Siūlau kultūrą ir profesinį tobulėjimą, taip pat tarptautinės patirties teikiamą žinomų įstaigų.

VIZIJA

Didinti kursų pasiūlą ir būti pripažinta kaip moderni ir globalizuotame kompanija pasaulyje.

VERTYBĖS

Sąžiningumas, pagarba ir galimybės patekti į darbo rinką ir tie, kurie ateis pas mus už tobulinimo ir novatoriškos patirties tikslais; Atsakingas ir tvarus aktyvus lygiagrečiai su tarptautiniu susitarimu, kuris turi ekonominį augimą kaip pagrindinį tikslą; Naujoviškas valdymas su atvira naujiems nariams ir tam tikrų profesinių ir apibrėžtais tikslais; Ambicingas ir Bendrovė numato, kad studentai, partneriai ir apdraustas, kad visi turime augimą tikslas turi būti pasiektas; Kredito tarp specialistų, kiek reikia prielaida santykiai kurti tinklus ir pažangias plėtrą mūsų šalyje.

Apie Universidad Autónoma de Asunción

ŽŪN - Universidad Autónoma de Asunción kilęs 1978 metais per verslo administravimo mokykla (ESAE) sukūrimo, su pirminiu tikslu mokymo žmogiškuosius išteklius veikiančių įmonių Paragvajus.

Su laiku ir ačiū pereiti į sunkumo ir perduotą žemės ūkio naudmenų paklausa paveikslėlio, norėdami gauti kokybišką išsilavinimą ir įperkamos jos gyventojų, ESAE išplėtė savo fizinę ir akademinę infrastruktūrą, didinant jos pasiūlymas kursus kitose srityse, kaip antai socialinių mokslų, teisės, humanitarinių mokslų, politikos, sveikatos ir technologijos.

Nuo metų 1991 Bankas per dekreto Nr 11615 iš savo šalies Švietimo ministerija buvo pertvarkyta į universitetą, toliau plečia savo sąrašą esamų kursų taip pat ketina teikti savo studentams Magistrantas vasara sensu kursai ir sensu stricto.

Šiuo metu ŽŪN turi daugiau nei 125 sutarčių visame pasaulyje, yra vienintelis pripažįstamas JAV iki ACBSP Šalis - Akreditacijos taryba Verslo mokyklos ir programos. Be šio pripažinimo, ŽŪN taip pat turi didelį tarptautinį prestižą, svarstoma 2015 QS geriausių universitetų viena iš 3 geriausių universitetų Paragvajus išvardytus tarp labiausiai tinka Lotynų Amerikoje.

Norėdami pasiekti visą šią atsakomybę, ŽŪN misija yra toliau siūlo kokybiškas paslaugas, turinti reikiamus fizinius išteklius aiškiai universitetinio išsilavinimo ir specializuotos žmogiškųjų išteklių jų atitinkamos veiklos, taip išlaikydama savo pripažinimą geriau švietimo infrastruktūrą Paragvajaus.

Apie Morón universiteto

UM yra privati ​​įstaiga, kuri nuo 1960 metų yra skirta mokymo akademinėje srityje. Šiuo metu ji turi 26000 kvadratinių metrų švietimo infrastruktūrą, 6000 m² laboratorijų ir šiuolaikinių jūsų biblioteka įrenginius.

Dėl savo klasėse praėjo daugiau nei 50.000 absolventų vieną iš 10 esamų fakultetų, įskaitant medicinos fakultete.

Specialistai, dirbantys institucijoje yra kruopščiai atrenkami pagal jų laimėjimais ir patirtimi, kad kokybiškas išsilavinimas ir pagarba viršenybę visų esamų karjeros universitete.

Universitetas išsiskiria paveikslą, kuris lieka savo dabartinę valdymo. Įstaiga, turinti plačią drausminės įvairovės ir autentiškos demokratinės dvasios, kuri yra būdinga per kitokia koncepcija nuo kitų privačių universitetų Argentina, kuri suteikia šiuolaikišką požiūrį atsižvelgiant į poreikius ir reikalavimus jų bendruomenei ir visuomenei, taip pat jo plėtros tarptautinėje švietimo scenoje.

Medicinos mokykla

Jos tikslai yra nukreipti į profesinio mokymo mokslo ir meno medicinos, kuria siekiama suprasti žmogus, sveikatos skatinimo, prevencijos ir išgydyti ligas struktūrą srityje.

Medicinos Mokykla naudoja savo tikslams atbaigimą, tvirtą mokslinį, techninį ir humanistinė, su pagrindinių tyrėjų, aukštos kvalifikacijos dėstytojų ir laboratorijos aprūpintos naujausia technologija pasaulyje buvimą.

Įstaiga yra laikomas vienu iš geriausių pasaulio medicinos universitetų, kaip savo kanclerio pavaduotojas dr Domingas Liotta, yra pripažinta visame pasaulyje kaip dirbtinio širdies kūrėjas. Be to, svarbu pažymėti, kad turi didžiausią greitį patvirtinimus rezidentūros bandymų Argentina, su numeriais didesnis kaip 70% jos absolventų.

Šiuo metu ONE yra atsakingas už keturių milijonų gyventojų sveikatai, per vizitus jo mokiniai, todėl ši institucija su didžiausiu socialinės atsakomybės šalyje, atsižvelgiant į visuomenės sveikatą.

Su šiuo turtu, užtikrina paskatinti būsimus gydytojus ir kitus specialistus įgyti ir gilinti žinias stiprinti teorinius pagrindus, būtinus reputacijos medicinos praktikoje ir tyrimo dvasia.

Apie Kordobos valstybinis universitetas

UNC - Kordobos valstybinis universitetas pradėjo savo karjerą Argentinos vidurio XVII amžiuje, kai pradėjo savo veiklą pagal pavadinimą Colegio Máximo, kur jo mokiniai, kurie dauguma buvo religinis miestas Kordoba, gavo teologijos ir filosofijos pamokas ,

Būtent per UNC gimimo, kad Argentina pradėjo savo istoriją švietimo srityje. Per šią instituciją, kuri jau daugiau nei 400 metų teikia savo švietimo paslaugas, visas miestas Cordoba gali vystytis ir pamatyti, iš šios institucijos, absolventai įjungti pirmininkus.

Šiuo metu UNC yra seniausia institucija Argentina ir taip daugiau nei 110,000 studentai iš skirtingų vietų per siūlomų ir pripažintas visame pasaulyje 250 bakalauro ir magistro programas. Kasmet daugiau nei 1500 mokslinių tyrimų projektai tiesiogiai susiję su ja, taip pat 13 kolegijos, 100 mokslinių tyrimų centrų, 25 bibliotekos ir 16 muziejai.

Teisės fakultetas

Teisinės ir socialinių mokslų fakultetas, UNC, yra seniausia miesto dalis, šalia pirmojo pastato universiteto, Colegio Nacional de Monserrat, o taip pat kitų pastatų laiką.

Vietos

  • São Paulo

    Rua Madre de Deus, 499 – 1°andar Mooca – São Paulo/SP – CEP 03119-000, , São Paulo

Klausimai