Keystone logo
IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

Įvadas

Paverskite 2023-uosius savo metais. Pakeiskite savo ateitį naudodami IU – kreipkitės ir sutaupykite iki 25 %!IU visada ieško naujų būdų, kaip padėti jums suderinti aukštos kokybės išsilavinimą ir prieinamą išsilavinimą, neatsižvelgiant į jūsų aplinkybes. Turite galimybę gauti iki 25% nuolaidą studijoms universiteto miestelyje! Prisijunkite prie IU viename iš jų miestelių Bad Honnefe arba mėgaukitės dideliu Europos miestu Berlyne. Jų paskaitos vis dar siūlo didelį lankstumą, suteikdamos jums galimybę dirbti, bendrauti ir tyrinėti naują žemyną, siekiant savo ateities.Sužinokite daugiau

Ką IU daro kitaip

IU International University of Applied Sciences siūlo kokybiškas bakalauro, magistro ir MBA studijų programas su visiškai nauju požiūriu. Rinkitės iš įvairių bakalauro, magistro ir MBA programų, kad galėtumėte studijuoti universiteto miestelyje viename iš dviejų tarptautinių miestelių Vokietijoje arba visiškai internetu. Su nauju hibridiniu studijų miestelyje modeliu „ IU “ lankstumo suteikia dar vieną žingsnį. Universiteto studentai turi galimybę lanksčiai studijuoti ir dirbti arba leisti laiką tyrinėdami visą Europą, nes programa yra internetinė. Visa studijų medžiaga, įskaitant modulių scenarijus, yra prieinama mūsų „MyCampus“ programėlėje, be to, kai kurie moduliai yra visiškai internete, tai reiškia, kad jūs nuspręsite, kur ir iš kur juos atlikti. Taip lieka laiko dirbti, kol studijuojate, ir pradėti savo karjerą Vokietijoje!

IUmisija

Tai, kas skatina IU , skatina ir jus: IU International kuria savo programas taip, kad jos būtų kuo lankstesnės ir naujoviškesnės, neprarandant kokybės. Jie teikia specialią patirtį ir novatorišką mokymosi medžiagą, taip pat sutelkia dėmesį į puikias studentų paslaugas ir profesionalius patarimus. „ IU “ programos suteikia konkrečių dalykų žinių ir minkštųjų įgūdžių, taikant į ateitį orientuotą požiūrį ir skaitmeninius įrankius, skirtus parengti absolventus tarptautiniam verslo pasauliui.

IU: Pritaikytas prie pasaulinės rinkos poreikių

Studijuojant „ IU International“ galima daryti karjerą pasaulinėje aplinkoje, o studentai priimami iš viso pasaulio. IU parengia studentus tarptautinei karjerai, naudodamas su pramonės šaka susijusią švietimo turinį, ir jie daug dėmesio skiria pasaulinės perspektyvos tiek bendriesiems valdymo moduliams, tiek konkretaus dalyko turiniui pateikti. „ IU “ perteikia savo tarptautinį požiūrį į viską, ką daro, kad paruoštų naujos kartos profesionalus pasauliniam verslui.

94 procentai IU absolventų susiranda darbą per pirmuosius tris studijų baigimo mėnesius, o po dvejų metų vidutiniškai 80 procentų eina vadovo pareigas. Šie rezultatai pagrįsti tuo, kad, be profesinės patirties, IU daugiausia dėmesio skiria socialinių ir tarpkultūrinių kompetencijų ugdymui, be to, visi IU profesoriai turi mažiausiai penkerių metų darbo patirtį tiesiogiai savo srityje. IU didžiuojasi savo absolventais ir įspūdinga jų sukurta karjera.

 • Akredituota ir pripažinta visame pasaulyje: pakelkite savo karjerą Europos laipsniu
 • Kurkite savo tarptautinį tinklą: susisiekite su kolegomis studentais ir puikiomis įmonėmis
 • Mūsų karjeros biuras padeda pasiruošti tarptautinei karjerai
 • Lankstumas dirbti kartu su studijomis ir netgi iš dalies finansuoti studijas
 • Užbaikite studijas universiteto miestelyje ir kreipkitės dėl 18 mėnesių darbo vizos po studijų
 • Stipendijų galimybės ir kelios mokėjimo galimybės

Du laipsniai, dvigubas pranašumas

158151_lsbu-xsmall

IU International University of Applied Sciences ( IU ) bendradarbiauja su Londono Pietų banko universitetu, kad suteiktų jums galimybę, kad jūsų laipsnį patvirtintų dvi institucijos. Pasirinkę šią parinktį, iš IU baigsite vokiečių ir britų diplomus, o tai suteiks jums didelį karjeros postūmį! Ši galimybė suteikiama be papildomų studijų kursų ar kelionių.

Nemokamas internetinis seminaras ir klausimai ir atsakymai

Internetinis seminaras: Studijuokite internetu su IU 15:00–15:45 (CEST)

Reitingai

Akreditacijos, reitingai ir narystės

Akredituota.

IU International University of Applied Sciences gavo sistemos akreditaciją iš EQAR, FIBAA, Vokietijos akreditavimo tarybos, Vokietijos mokslo ir humanitarinių mokslų tarybos ir WES Canada. Tai reiškia, kad jų kursai, dėstytojai ir mokymo medžiaga atitinka jiems nustatytus griežtus standartus ir dabar jie gali akredituoti savo programas.

Cambridge Assessment International Education / High School Diploma Study Pathway .

IU yra pirmasis internetinis universiteto partneris, gavęs Cambridge International vidurinės mokyklos diplomą Pathway . Dirbdama su Kembridžu IU suteikia studentams ypatingą galimybę baigti vidurinės mokyklos diplomą studijuojant bakalauro laipsnį. Kadangi jie reikalingi bakalauro laipsniui, šie vidurinės mokyklos diplomo kursai yra nemokami. „Study Pathway yra unikalus 12 mėnesių kursas su 150 valandų darbo krūviu, kurį jūs lankote kartu su bakalauro kursais. Pathway baigiamas egzaminu, kurį galima pakartoti be galo daug kartų.

Apdovanojimai.

Dabartiniame CHE reitinge (2020–2022 m.) IU pirmauja verslo administravimo srityje kategorijose „Bendrosios studijų sąlygos“, „Susisiekite su dėstytojais“, „Siūlomos studijų programos“, „Egzaminai“, „Studijų organizavimas“ ir „Praktinė orientacija“, iš viso laimėjusi šešias iš 25 kategorijų ir pasiekusi daugiau aukščiausių kategorijų reitingų nei bet kuri iš daugiau nei 300 institucijų. IU gavo 5 žvaigždučių įvertinimą už mokymąsi internetu ir 99 balus iš 100 QS, Quacquarelli Symonds, Stars Report, todėl tai pirmasis Vokietijos universitetas, gavęs tokį reitingą. Jai taip pat buvo suteiktas FIBAA aukščiausios kokybės skaitmeninio tobulumo antspaudas ir jis pasižymėjo 15 kriterijų iš 23, įskaitant tokias kategorijas kaip orientacija į ateitį, žinių valdymas, mokymo kokybės užtikrinimas ir reitingo išsaugojimas ateinančius penkerius metus. Tai vienintelis mokymo teikėjas, gavęs Vokietijos vartotojų studijų draugijos „DtGV's Service Award 2022“ apdovanojimą, nes turi atsidavusį akademinį personalą ir apmokytus studijų trenerius, kurie užtikrina, kad studentai būtų palaikomi studijų metu.

Prisijungta.

IU yra verslo absolventų asociacijos, internetinio mokymosi konsorciumo, AASCB ir UNESCO pasaulinės švietimo koalicijos narys. Šios narystės suteikia jiems ryšius su kitomis institucijomis, įmonėmis ir NVO, taip pat aukščiausio lygio studijų programas ir mokymosi visą gyvenimą tobulinimo kursus. Naudodama pažangiausias technologijas, IU padeda mokiniams, kuriems to reikia, tęsti mokslus ir mokytis visą gyvenimą.

Vietos

Vietos
 • Bad Honnef

  Mülheimer Str. 38, 53604, Bad Honnef

  • Berlin

   Dessauer Straße,3-5, 10963, Berlin

   • Berlin

    Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

    Klausimai