Keystone logo
IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

IU International University of Applied Sciences

Įvadas

Ką IU daro kitaip?

IU International University of Applied Sciences yra didžiausias Vokietijos universitetas, turintis daugiau nei 100 000 studentų iš daugiau nei 153 šalių . Jie siūlo valstybės akredituotas aukščiausios kokybės bakalauro, magistro ir MBA studijų programas, dėstomas anglų kalba – taikant visiškai naują požiūrį.

IU universiteto miestelio programos Berlyne ir Bad Honnef suteikia struktūrizuotą, tačiau lanksčią studijų patirtį, kad galėtumėte suderinti studijas, darbą ir asmeninį gyvenimą Vokietijoje. Turėdami tvarkaraštį, kuriame dera asmeninės pamokos ir savarankiškas mokymasis internetu, galite pasinerti į užsienio šalį kurdami savo socialinį ir profesinį tinklą.

Kiekviename IU miesteliuose Berlyne ir Bad Honnefe tapsite tikrai gyvybingos ir tarptautinės bendruomenės dalimi. Šiuolaikinės universiteto patalpos, palanki mokymosi aplinka ir smagios miestelio veiklos leidžia visapusiškai patirti studentišką gyvenimą Vokietijoje ir sunkiai dirbti siekdami savo tikslų.

Ne studentų miestelio dienomis taip pat galite pritaikyti savo mokymąsi naudodamiesi visiškai integruota IU skaitmenine platforma ir naujoviškais mokymosi įrankiais, apimančiais DI technologijas, tokias kaip „ChatGPT“ ir „Syntea “. Baigę studijas taip pat turėsite teisę gauti 18 mėnesių po studijų vizą, kad galėtumėte pradėti karjerą Vokietijoje.

Sužinokite daugiau apie IU .

Sėkmės visame pasaulyje su IU

Su IU galite atverti duris į karjeros galimybes visame pasaulyje . Jų valstybės akredituotos programos suteiks jums su pramone susijusių žinių ir reikalingų įgūdžių, kad galėtumėte išsiskirti pasaulinėje darbo rinkoje. Studijavimas IU taip pat suteikia prieigą prie jų išskirtinių internetinių karjeros paslaugų ir renginių bei sujungia jus su pasauliniu akademinių partnerių tinklu, kad galėtumėte studijuoti JAV, Kanadoje ar Australijoje.

Kodėl IU ?

 • Mišrus mokymasis: lankykite pamokas miestelyje tik 2–3 kartus per savaitę.
 • Lankstus: mokykitės internetu pagal savo tvarkaraštį likusią savaitės dalį.
 • Išnagrinėkite darbo ir studijų galimybes Vokietijoje: iki 20 valandų per savaitę studijuojant
 • Orientuotas į karjerą: IU teikia specializuotas studijų programas didelės paklausos srityse.
 • Kursai: derinkite teoriją ir praktinį taikymą per realių atvejų tyrimus.
 • Pradėkite savo karjerą Vokietijoje: baigę studijas su 18 mėnesių po studijų viza.
 • Visos programos akredituotos: pagal Vokietijos ir ES švietimo standartus.
 • IU laipsniai yra pripažinti tarptautiniu mastu ir gali būti konvertuojami į užsienio ekvivalentus darbui ar tolimesnėms studijoms.
 • Pripažino WES Canada ir JAV bei Indijos universitetų asociacijos (A IU ) narys.

IU misija

Tai, kas skatina IU , skatina ir jus: IU kuria savo programas taip, kad jos būtų kuo lankstesnės ir naujoviškesnės – neprarandant kokybės. Jie teikia specialią patirtį ir novatorišką mokymosi medžiagą, taip pat sutelkia dėmesį į puikias studentų paslaugas ir profesionalius patarimus. IU programos suteikia dalykinių žinių ir minkštųjų įgūdžių, taikant į ateitį orientuotą požiūrį ir skaitmenines priemones, skirtas paruošti absolventus tarptautiniam verslo pasauliui.

Universiteto ypatybės

Gyvenimas Vokietijoje

Vokietija laikoma viena geriausių studijų vietų pasaulyje ir Europos širdyje. Inovacijų, verslo ir inžinerijos lyderio karjeros perspektyvos, turinčios vokišką išsilavinimą, yra įvairios ir toli siekiančios. Vokietija taip pat laukia tarptautinių specialistų ir siūlo 18 mėnesių darbo vizą po studijų studentams, kurie paskutinį semestrą atlieka Vokietijoje.

IU miesteliai

IU galite rinktis iš dviejų modernių miestelių Berlyne ir Bad Honnef, kurių kiekviename yra moderniausios priemonės, mokymosi erdvės ir bibliotekos. Patirkite gyvybingą Berlyno sceną arba įsikurkite draugiškoje Bad Honnef aplinkoje, kur galima apsistoti universiteto miestelyje. Prisijunkite prie klubų ir draugijų, atsipalaiduokite socialinėse srityse ir per visą savo mokymosi kelionę apkabinkite tarptautinę bendruomenę.

Parama studentams

Siekdami savo tikslų IU , rasite stiprią paramos sistemą su naudingais studijų patarėjais, karjeros biuro ekspertais ir išmanančiais mokytojais. Šie draugiški specialistai padės jums per akademinę kelionę – nuo kursų pasirinkimo iki stažuočių ir darbo galimybių.

Studijų ir gyvenimo balansas

IU mėgausitės sveika studijų ir gyvenimo pusiausvyra, taikydami mišrų mokymosi modelį miestelyje, kuris sujungia pamokas mažose grupėse ir savarankišką mokymąsi internetu. Šis lankstus požiūris leidžia efektyviai tvarkyti studijas, darbą ir asmeninį gyvenimą, dalyvaujant įvairiapusėje tarptautinėje bendruomenėje ir ieškant darbo-studijų galimybių, tokių kaip darbas ne visą darbo dieną ar praktika, taip praturtindama bendrą studijų užsienyje patirtį.

  Nemokamas internetinis seminaras ir klausimai ir atsakymai

  Internetinis seminaras: Studijuokite internetu su IU 15:00–15:45 (CEST)

  Reikalavimai vizoms

  • ES valstybės narės pilietybę turintiems studentams, planuojantiems dalį (arba visų) studijų metu lankyti paskaitas miesteliu, norint atvykti į Vokietiją leidimo gyventi nereikia.
  • Studentai, neturintys ES valstybės narės pilietybės, planuojantys lankyti paskaitas universiteto miestelyje per dalį (arba visas) studijų, turi gauti galiojantį leidimą gyventi, kad galėtų studijuoti Vokietijoje.

  * Tai taikoma tik tiems studentams, kurie nori lankyti vieną semestrą ar daugiau universiteto miestelyje Vokietijoje. Studentams, planuojantiems visas studijas atlikti internetu per IU virtualų miestelį, leidimo gyventi nereikia – nepriklausomai nuo jų pilietybės.

  Jei turite klausimų dėl prašymo išduoti leidimą gyventi pateikimo proceso, susisiekite su IU studijų patarėjų komanda.

  Stipendijos ir finansavimas

  Pakeiskite savo ateitį su IU – kreipkitės ir sutaupykite iki 25%!

  IU visada ieško naujų būdų, kaip padėti jums suderinti aukštos kokybės ir prieinamą išsilavinimą, neatsižvelgiant į jūsų aplinkybes.

  Prisijunkite prie vieno iš jos miestelių Bad Honnefe arba Berlyne ir mėgaukitės unikaliu IU požiūriu, leidžiančiu pasiekti pusiausvyrą tarp akademinių užsiėmimų, darbo įsipareigojimų, socialinio bendravimo ir naujo žemyno tyrinėjimo, kartu siekdami savo ateities tikslų.

  Pateikite paraišką šiandien ir turėsite galimybę gauti iki 25% nuolaidą studijoms universiteto miestelyje!

  Reitingai

  Akreditacijos, reitingai ir narystės

  Akreditacija

  IU International University of Applied Sciences gavo sistemos akreditaciją iš EQAR, FIBAA, Vokietijos akreditavimo tarybos ir Vokietijos mokslo ir humanitarinių mokslų tarybos. Tai reiškia, kad jų kursai, dėstytojai ir mokymo medžiaga atitinka griežtus standartus, nustatytus pagal Europos akademines gaires, ir dabar jie gali akredituoti savo programas.

  Apdovanojimai ir reitingai

  IU yra pirmasis Vokietijos universitetas, kuris QS Stars ataskaitoje gavo 99/100, tačiau jis taip pat užėmė 6 iš 25 kategorijų aukščiausiame CHE Vokietijos universitetų reitinge. Neseniai IU internetinės MBA programos užėmė 26 vietą Europoje prestižiniame QS Online MBA reitinge – tai įspūdingas pasiekimas ir pripažinimas tarptautinėje arenoje.

  Narystės

  IU yra verslo absolventų asociacijos, internetinio mokymosi konsorciumo, AASCB ir UNESCO pasaulinės švietimo koalicijos narys. Šios narystės suteikia jiems ryšius su kitomis institucijomis, įmonėmis ir NVO, taip pat aukščiausio lygio studijų programas ir mokymosi visą gyvenimą tobulinimo kursus. Naudodamas pažangiausias technologijas, IU padeda studentams, kuriems to reikia, tęsti mokslus ir mokytis visą gyvenimą

  Nuo 2023 m. balandžio mėn. IU yra Indijos universitetų asociacijos (A IU ), didžiausios pasaulyje universitetų asociacijos, kurios asocijuotas narys yra užsienio universitetai, narys. IU taip pat yra vienintelė Europos Afrikos universitetų asociacijos (AAU), kurią sudaro daugiau nei 420 universitetų ir tyrimų centrų iš viso Afrikos žemyno tinklo, narė.

  Pasaulinis pripažinimas ir akademiniai partneriai

  Pasaulinis pripažinimas

  Kadangi IU pripažįsta WES Kanada ir JAV, jų laipsniai gali būti konvertuojami į taškus pagal vietinius akademinius Kanados imigracijos taškų sistemos ir Amerikos imigracijos vertinimo schemos standartus.

  Akademiniai partneriai

  Bendradarbiaudama su akademinėmis institucijomis iš viso pasaulio, IU siūlo studentams prieinamesnį būdą studijuoti ir gyventi užsienyje. IU Study Abroad Alliance leidžia studentams pradėti studijas internetu IU ir baigti jį partnerių universitete JAV, Kanadoje, Australijoje ar Europoje, kur karjeros galimybių yra daug.

  Studentų atsiliepimai

  Vietos

  • Bad Honnef

   Mülheimer Str. 38, 53604, Bad Honnef

   • Berlin

    Frankfurter Allee,73a, 10247, Berlin

    • Berlin

     Berlin, Vokietija

     Klausimai