Keystone logo
International University Of Sarajevo IUS

International University Of Sarajevo IUS

International University Of Sarajevo IUS

Įvadas

Tarptautinis universitetas Sarajeve yra ne pelno nepriklausoma įstaiga aukštojo mokslo, kad savarankiškai teikia finansavimą už savo darbą. Ji siūlo edukacines programas visose trijose studijų ciklų, taip pat konkrečius profesinio tobulinimosi programas registruotų srityse.

VGS yra akredituota su nacionaline Agentūra Mokslo ir kokybės užtikrinimo plėtros ir įtraukta į valstybės registrą akredituotų aukštojo mokslo įstaigų Bosnijoje ir Hercegovinoje. Universitetas yra asocijuota narys Europos universitetų asociacijos (EUA) ir visą Narys Tarptautinės universitetų asociacijos (PUA), Be to, visi septyni programos atstovaujama per Keystone yra akredituota AQ Austrijoje šešerius metus nuo rugsėjo 2016 VGS taip ketverių metų laipsnis struktūra Šiuo bakalauro lygio, Programos yra suderinamos su Bolonijos sistemą ir leisti laisvai pervesti kreditų per ECTS. Bakalauro laipsnį IUS yra vertinamas 240 kreditų. magistro Programa ne IUS trunka vienerius metus ir yra vertinamas 60 kreditų.

Kalbos reikalavimai

Graduate Management Admission Test arba bendravimo kalba ir švietimo ne IUS yra AnglųIr visi būsimieji studentai turi įrodymą kalbos mokėjimo (IELTS 6 arba TOEFL BTI 79). Studentai, kuriems trūksta šio mokėjimo lygį gali studijuoti anglų kalbos mokykla, kol jie yra pasirengę savo fakulteto studijų kalbos išmintingas.

Dalyvio mokestis

Į bakalauro lygio iš programos kaina prasideda nuo 3600 eurų su atitinkamomis stipendijas. Dėl magistro genetikos ir bioinžinerijos katedra mokestis yra 3500 eurų, Už Tarptautinių santykių ir Elektros ir elektronikos inžinerija programos, Mokestis yra 3000 eurų.

Vietos

Vietos
 • Sarajevo

  Hrasnička cesta 15 Ilidža , 71210, Sarajevo

  • facebook
  • twitter
  • youtube
  • linkedin

Klausimai