Keystone logo
Izmir University of Economics

Izmir University of Economics

Izmir University of Economics

Įvadas

Kadangi vidaus politikos Osmanų imperijos ", Chamber of Commerce" įkurta 1885 Izmiras, prekybos miesto šimtmečius. Ši įmonė Pirmasis buvo naudinga dėl prekybininkų. Tačiau, tai gali būti įjungtos ilgų karų ir okupacijos laikotarpį. Teigiami darbai padidėjo Respublikos laikotarpiu. Izmiras Chamber of Commerce sustiprino savo seniai struktūrą ir tapo pirmaujanti nevyriausybinė organizacija Turkijoje. Nes dabar, tai yra 55 tūkst aktyvių 85 tūkstančių neaktyvius narius. Izmiras Chamber of Commerce visada buvo naujovių ir pokyčių simbolis, nes Izmiras ekonomikos kongrese 1923 metais, kurioje Atatiurkas taip pat dalyvavo. Izmiras Chamber of Commerce, kuris visada padidino savo pajamas daugiau nei šimtmetį sukūrė "İzmir Chamber of Commerce fondo skatinimas socialinės paramos" su Ekrem Demirtas vadovavimo 1988 m. Tarp jos tikslų buvo "atidarymo privačių universitetų, siekiant šviesti jaunimą tarnauti šalies ekonomiką." Šio tikslo pagrindas buvo 1923 Izmiras ekonomikos kongrese daiktas, kuris sakė: "Turėtų būti nustatytos mokyklų ekonomikos mokslą, vykdomas ir palaikoma komercija didmiesčiuose rūmų, kurie yra prekybos centrai. "fondas, kad išgyvens su Izmiras geradarių paramos rėmė daug studentų, atidarant pradinių mokyklų pastatus, Izmir Chamber of Commerce fondas pramonė Profesinis High School ir profesinio mokymo kursus , Fondas, kuris taip pat tarnauja sveikatos sektoriuje sukūrė Izmiras prekybos rūmai Süleyman Taştekin Eşrefpaşa klinikoje. Tačiau pamatai universitetas, kuris Izmiras laukiu galima įkurta 2001 metais. Izmiro ir prekybos rūmų fondo parama turi didžiausią vaidmenį Izmiras ekonomikos universiteto sėkmę nuo pirmųjų mokslo metų iki šių dienų.

Po pirmojo pamatų universitete Bilkent Ankaroje laikantis 130 punkto Konstitucijos įkūrimo vasario 15, 1990 Izmiras prekybos rūmų fondo skatinimas socialinės paramos prezidento Ekrem Demirtas sakė: "Mes sukursime universitetą su užsienio terpėje švietimo. "Kadangi su aukštojo mokslo įstatymo pakeitimus sunumeruoti 2547 aukštojo mokslo institucijų nuostatai, kad įsigaliojo paskelbiant oficialiame leidinyje METŲ bALANDŽIO 10, 1991 numeruoti 20841 leiskite steigimo pamatų universitetą. Tuo metu, Ekrem Demirtaş, iš direktorių pamatų, kad pakeitė savo pavadinimą į Izmiras prekybos rūmų sveikatos ir švietimo fondas "valdybos pirmininkas" paskelbė, kad jie būtų įsteigti Ekonomikos universitetą lapkričio 17, 1999.

Po to, biurokratinių ir teisinių procedūrų prasidėjo. Darbai tapo intensyvesnis, kai Izmiras prekybos rūmų valdybos pilnai palaikoma įkūrėjas Direktorių valdyba. Tačiau, ten buvo problema, vieta užmegzti universitetą negali būti rasta. Tuo tarpu, atsižvelgiant į Privatizavimo High komisijos posėdyje metų lapkričio 14, 2000 sunumeruoti 2000 / 83it buvo nuspręsta nustatyti İzmir universitetas Ekonomikos Šumero conglomerate zonoje su 160 000 m² Halkapınar kuris buvo prarasti pinigus. Šis sprendimas buvo draudžiama pagal Izmiras biurokratų, profesinės sąjungos, įstatymas gamtos paveldą, architektų rūmai apsaugos ir kai kurių politinių partijų nariai. Kuris buvo tame pačiame sprendime Nazilli Kartūnas gamykla buvo priskirtas Adnan Menderes universiteto be problemų.

Steigėjai dirbo dieną ir naktį, ieškojo alternatyvių vietų ir universitetas buvo įkurtas oficialiai su 2 fakultetai, 5 profesinėse mokyklose, ir 2 institutai, kurių įstatymo sunumeruoti 4633 paskelbtas oficialiame leidinyje sunumeruoti 24373 METŲ BALANDŽIO 14., 2001 Data kad įstatymas buvo priimtas yra švenčiama kaip pamatų dienos universitete. Tuo tarpu, po keleto su "Metropolitan meras Ahmet Piriştina pasiūlymą tyrimų universitetas buvo nuspręsta būti nustatyta liepos 01, 2001 Grand Plaza Hotel kurios buvo paliktos devynerius metus. Biurokratinių procedūrų ir kietos pakeitimas veikia prieš laiką buvo baigtas. Nebuvo 288 studentai pirmaisiais metais konferencijų salėje, klasėse, biuro patalpų, restoranų, kavinių, studentų bendrabutyje ir pagrindinio pastato, kuris buvo baigtas per tris mėnesius. Su kursų pradžioje, pirmadienį, spalio 22, 2001 ir oficialaus atidarymo ceremonijoje penktadienį, spalio 26, 2001 9. Prezidentas Respublika Süleyman Demirel davė pirmąjį pamoką.

Misija

Izmiro ekonomikos universiteto misija yra šviesti ir aprūpinti studentus su lyderio savybėmis, verslumo galimybes, kritinio mąstymo įgūdžius ir gebėjimą prisidėti vertingą mokslinius tyrimus mokslų įvairovė. Vizija

Izmiro ekonomikos universiteto vizija yra tapti górujący įstaiga aukštojo mokslo Švietimo priešakyje dėl visuotinio lygiu ir Pioneer vertingą tyrimus disciplinų įvairovė. Pagrindinės vertybės įstaigos

dalyvavimas; iš akademinės aplinkos puoselėjimas, kuris yra universalus, lankstus, pliuralistinė, skaidrus ir atviras bendradarbiavimui. inovacijos; dalyvauti tarpdisciplininių mokslinių tyrimų ir plėtros veiklą, kurios yra veiksmingos, kūrybingi ir ant priekinio krašto naujų atradimų, Socialinė atsakomybė; būti atsakingi bendruomenės veiksmingai valdyti savo socialinius išteklius gamybos ir sklaidos visuotine žinių, Perfetionism; nuosekliai sutelkti dėmesį į geriausią rezultatą kiekviename veikla.

Vietos

Vietos
  • Izmir

    İzmir University of Economics, Sakarya Caddesi, No:156, 35330, Izmir

    Klausimai