Keystone logo
James Cook University Online

James Cook University Online

James Cook University Online

Įvadas

Progresuokite savo karjerą naujovišku, lanksčiu magistro laipsniu. Šiandien pradėkite kurti šviesesnę ateitį.

Mūsų magistro, magistrantūros diplomas ir magistrantūros studijų kursai slaugoje, duomenų moksle ir versle suteiks jums įgūdžių, žinių ir įgaliojimų, kad pagerintumėte savo karjerą ir padarytumėte savo pasirinktos srities skirtumą.

Kodėl studijuoti su JCU?

Mokykitės, kai jums tinka, gaukite asmeninę akademinę paramą ir savo CV pagreitins tarptautiniu mastu pripažinto universiteto kvalifikacija.

Su žiniomis apie kompetenciją mokymo ir mokslinių tyrimų srityje, žinome pasaulinio lygio švietimo vertę: mūsų studentai baigia tapti lyderiais savo srityje ir bendruomenėse. Be to, „JCU“ buvo suteikta penkių žvaigždučių diplominių darbų sėkmė šešerius metus „The Good Universities Guide“.

Per mūsų antrosios pakopos studijų kursus siekiame suteikti profesionalams teigiamą poveikį ir padaryti jiems svarbų gyvenimą. Šiandien užsiregistruokite ir įgykite įgūdžių, kad galėtumėte kurti savo šviesesnę ateitį.

Mūsų paveldas

Įkurta 1961 m. Ir universitetuose Taunsvilyje, Kernse ir Singapūre, JCU yra antrasis seniausias Queensland universitetas. 2 proc . Pasaulio aukštojo mokslo įstaigų, JCU reputacija dėl meistriškumo yra grindžiama mūsų pasaulinio lygio moksliniais tyrimais, o taip pat pramonės šakų lyderių veikla visuose sektoriuose. Mūsų pirmasis prioritetas - mūsų studentų sėkmė.

Susipažinkite su kai kuriais akademikais, kurie atliks pirmaujančių pasaulio mokslinių tyrimų ir mokymo patirtį:

 • Slauga
 • Duomenų mokslas
 • Verslas

Ką mes siūlome

"JCU Online" mes sujungiame naujausius mokymo ir mokymosi procesus su giliu supratimu apie internetines antrosios pakopos studijas .

Mūsų darbuotojai yra vieni iš pasaulyje pirmaujančių akademikų , žinomų dėl savo stipendijų, profesinio griežtumo ir palaikančio požiūrio į internetinę antrosios pakopos studijas.

Mūsų reitingas tarp didžiausių pasaulio universitetų reiškia, kad JCU Online laipsnis padės jūsų CV . Tiesą sakant, JCU per pastaruosius šešerius metus gavo gerą universitetų vadovą penkių žvaigždučių darbo sėkmei .

"JCU Online" skirtumas

JCU Online antrosios pakopos studijų pakopos yra novatoriškos, lanksčios ir pritaikytos, kad atitiktų šiandienos darbo profesionalų realybę. Prieinamas bet kuriame įrenginyje ir sukurtas taip, kad „bet kuriuo metu ir bet kur“ galėtų mokytis, JCU Online kursai atitinka jūsų gyvenimą ir jūsų gyvenimo būdą.

Interaktyvi internetinė aplinka daro mokymąsi įdomia. Vaizdo, garso, grupės pokalbiai ir daugiau padės jums pasijusti panardintas į savo kursinius darbus ir gauti maksimalią naudą iš savo studijų. Mes palengviname daugybę galimybių bendrauti su kitais studentais , užtikrinti, kad jūsų akademinę kvalifikaciją papildytų tikras profesionalių bendraamžių tinklas.

Vis dėlto netgi kai mes naudojame internetinio tyrimo privalumus, mes taip pat pripažįstame asmeninių ryšių ir individualios paramos vertę. Todėl, kaip JCU Online studentui, turėsite savo asmeninį patarėją sėkmei, kuris padės jums dalyvauti studijose, padėdamas ir paskatinti jus visą kursą baigti.

Vietos

 • Douglas

  James Cook Drive,1, 4811, Douglas

  • Brisbane

   Queen Street,349, 4000, Brisbane

   • Smithfield

    McGregor Road,90, 4878, Smithfield

    Klausimai