Keystone logo
James Madison University

James Madison University

James Madison University

Įvadas

Žinome, kad sėkmei reikia lygių intelekto ir veiksmų. JMU būtent tai ir yra „Būti pokyčiams“.

Kai James Madison University baigę studentai išdidžiai eina per sceną, norėdami gauti diplomus, jie yra daugiau nei tik išsilavinę. Jie yra dalyvių bendrijų nariai. Jie žino, kaip viskas vyksta. Jie sugebėjo kritiškai mąstyti. Jie sužinojo stiprios darbo etikos svarbą, ir jie tapo pasiryžę bendradarbiauti su kitais. Diplomai, kuriuos jie turi apdovanoti, jie palieka miesteliu pasiryžę gyventi prasmę ir siekti tikslų karjeros.

Vos dvi valandos kelio nuo Vašingtono, JMU greitai tampa vienu iš pirmaujančių aukštojo mokslo žiburių šalyje. Taip yra todėl, kad studentams patinka neįprastai įsitraukę santykiai su pasaulinio lygio dėstytojais, kurie yra JMU , nes nori siekti žinių ir mokyti talentingus studentus.

JMU studentai, dėstytojai ir alumnai lygias dalis intelekto ir veiksmo naudoja siekdami sėkmės bet kokiuose užsiėmimuose: jie skatina naujoves ir atradimus, pirmauja versle, tobulina kultūrą, gerina sveikatos apsaugą, reformuoja švietimą, atnaujina pilietinę visuomenę, varžosi lengvosios atletikos srityje. - jie yra Pokyčiai visais įmanomais būdais.

Statistika

Vieta: Harrisonburg, VA

Bakalauro studijų studentai: 20 070

Absolventai: 2 096

Studijų programos: 139

Studentų/dėstytojų santykis: 16:1

Mokyklų reitingai

# 1 labiausiai rekomenduojamas valstybinis universitetas JAV, „Wall Street Journal“ ir „Times Higher Ed

#1 Geriausias koledžas Virdžinijoje, gavęs darbą pagal JAV Švietimo departamento statistiką, kurią sudarė Zippia

TOP 10 geriausių viešųjų bakalauro studijų dėstymo JAV pagal US News & World Report

  Universiteto ypatybės

  Įsikūręs tarp Blue Ridge ir Allegheny kalnų grandinės vakarinėje Virdžinijos dalyje, JMU miestelis siūlo nuostabų vaizdą į Shenandoah slėnį. Mūsų graži aplinka ir tobulas miestelis yra tai, dėl ko JMU yra labiausiai „Instagram“ įtraukta vieta Virdžinijos valstijoje.

  Miestelyje visada yra ką veikti: Koncertai, filmai, sporto renginiai, spektakliai, kviestiniai pranešėjai, meno instaliacijos, planetariumas, 125 akrų arboretumas; sąrašas tęsiasi ir tęsiasi. 30 maitinimo įstaigų miestelyje JMU taip pat dešimtmečius buvo vertinamas tarp 15 geriausių JAV pietaujančių mokyklų .

  Iki Vašingtono (DC) ir Ričmondo (Virdžinija) automobiliu nuvažiuosite vos per dvi valandas. Per 20 minučių automobiliu nuvažiuosite iki regioninio oro uosto, iš kurio vyksta tiesioginiai skrydžiai į pagrindinius DC ir Čikagos centrus. Virdžinija ir regionas siūlo daugybę pramogų, kultūros praturtinimo ir istorijos tyrinėjimo galimybių.

   Priėmimai

   Pradėkite savo paraišką šiandien JMU svetainėje.

   JMU virtuali kelionė

   Leiskitės į virtualią kelionę po JMU miestelį

   Priėmimo į programą reikalavimai

   Parodykite savo įsipareigojimą ir pasirengimą sėkmingai mokytis verslo mokykloje laikydami GMAT egzaminą – plačiausiai naudojamą stojamąjį egzaminą, kuris įvertina jūsų kritinio mąstymo ir samprotavimo įgūdžius.

   Atsisiųskite GMAT mini viktoriną ir sužinokite apie klausimus, kuriuos rasite egzamine.

   Vietos

   • Harrisonburg

    S Main St,800, 22807, Harrisonburg

   • Florence

    Palazzo Capponi, Via dei Michelozzi, 2, 50125, Florence

    Klausimai