Keystone logo
© Eva Dang
Unicaf - Liverpool John Moores University

Unicaf - Liverpool John Moores University

Unicaf - Liverpool John Moores University

Įvadas

„Unicaf“ bendradarbiaujant su Liverpulio Johno Mooreso universitetu siūlo įvairius kursus.

Apie Liverpulio Johno Mooreso universitetą

Šiandien Liverpulio Johno Mooreso universitetas, kuriame gyvena gyvybinga daugiau nei 23 000 studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių, 2400 darbuotojų ir 250 laipsnių kursai, yra vienas didžiausių, dinamiškiausių ir į ateitį orientuotų universitetų JK. Kaip institucija, mes nesame gėdingi ambicijų - savo studentams, darbuotojams ir platesnei pasaulio bendruomenei. Mes išgyvename renesansą, nes mūsų mokymo ir tyrimų stiprumas ir toliau viršija net mūsų pačių didelius lūkesčius. 2014 m. Buvome vienas aukščiausių alpinistų 2014 m. „Research Excellence Framework“, kuriame vertinama tyrimų kokybė JK.

Apie partnerystę su „Unicaf“

Liverpulio Johno Mooreso universiteto ir „Unicaf“ partnerystė sujungia abiejų organizacijų išteklius ir galimybes, kad galėtų pasiūlyti novatoriškus mokymosi sprendimus ir programas, kurie visiškai internetu pristatomi įvairiausių specialistų poreikiams.

„Unicaf“ yra viena dosniausių galimų stipendijų programų. Programa remia studentus, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Afrikoje, ir suteikia galimybių studijuoti kuriant internetines programas, siūlomas bendradarbiaujant su Liverpulio Johno Mooreso universitetu, kur kas pigiau.

Pagrindinis „Unicaf“ stipendijų programos tikslas - padaryti mokymą prieinamą studentams, gyvenantiems nepakankamai aptarnaujamuose regionuose, ir suteikti jiems galimybę tęsti pažangias akademines studijas ir įgyti tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją.

Bendradarbiaujant siūlomos programos vykdomos tarptautiniu mastu, siekiant užtikrinti, kad studentai būtų pasirengę įsidarbinti pasaulinėje rinkoje ir gautų investicijų į švietimą grąžą. „Unicaf“, kaip Liverpulio Johno Mooreso universiteto internetinis partneris, teikia Universiteto programas internete, teikdama pažangiausią el. Mokymosi aplinką ir pabrėždama daugialypę paramą studentams.

Partneriai turi didelę patirtį teikiant kokybę, novatorišką mokymą ir mokymąsi bei nuolatinį profesinį tobulėjimą.

Liverpulio Johno Mooreso universitetas yra atsakingas už akademinę programų kokybę ir suteikia laipsnius. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Liverpulio Johno Mooreso universiteto svetainėje.

„Unicaf“ yra pasaulinė Liverpulio Johno Mooreso universiteto (JK) pristatymo partnerė, atsakinga už besimokančiųjų internetu priėmimą, priėmimą, priėmimą ir palaikymą į universiteto apdovanojimus, patvirtintus nuotoliniu būdu. Sėkmingai baigę absolventai gaus Liverpulio Johno Mooreso universiteto apdovanojimą.

 • Mūsų vizija
  • Mes esame ambicinga ir į ateitį mąstanti institucija, kuri meta iššūkį konvencijoms ir aistringai tiki „vieno universiteto“ koncepcija - bendruomenė, dirbanti kartu siekdama bendrų į studentą orientuotų tikslų pagal aiškią strategiją.
  • Mūsų vizija turi būti pripažinta moderniu pilietiniu universitetu, teikiančiu sprendimus XXI amžiaus iššūkiams.
 • Mūsų vertybės
 • Transformacija
 • Mes tikime švietimo galia, skatinančia pertvarką peržengti socialines, kultūrines ir ekonomines ribas.
 • Naujovės
 • Mes esame novatoriški ir progresyvūs, turintys verslumo dvasią; kūrybiškai galvojame apie naujus dalykų darymo būdus.
 • Kompetencija
 • Visame savo darbe siekiame aukščiausių standartų.
 • Partnerystė
 • Mes tikime, kad dirbdami kartu galite pasiekti tvirtų ir ilgalaikių rezultatų
 • Vadovavimas
 • Mes tikime pavyzdžiu, iššūkiu konvencijai ir naujoviška linkme.
 • Bendruomenė
 • Mes tikime dalijimosi žiniomis ir žmonių, kurie ateina kartu siekdami bendro tikslo, galia.

Patirtis internete

Internetinis mokymasis pakeitė aukštąjį mokslą dėl daugybės jo teikiamų pranašumų. Kaip internetinis studentas, jūs galite mokytis savo tempu ir laiku, už daug mažesnę kainą.

Tačiau studijuodami savo laipsnį internete taip pat gali kelti tam tikrų klausimų ir rūpesčių. Tai nauja ir nežinoma patirtis, todėl natūralu, kad nežinote, ko tikėtis ir kaip vyks procesas.

Nors jūsų patarėjas studentams padės jums atlikti visą procesą iš anksto ir bus pasirengęs jus palaikyti kiekviename žingsnyje nuo pirmo kontakto iki baigimo, mes taip pat siūlome šiuos trumpus akcentus kaip įvadą į internetinę mokymosi patirtį.

Svarbiausi internetinio mokymosi aspektai

Jūsų užsiėmimai vyks internetinėje aplinkoje. Galite prisijungti bet kuriuo metu jums patogiu metu. Prisijungę prie interneto, bendrausite su savo instruktoriais ir kolegomis, skaitysite paskirtus tekstus, galėsite naudotis skaitmenine medžiaga, paskelbti užduotis ir komentuoti kitų studentų užduotis. Nors kiekvieną savaitę privalote prisijungti bent dvi atskiras dienas, jums, žinoma, bus naudinga reguliariai ir dažniau lankytis.

Internetinių kursų patirtis vyks naudojant pažangią mokymosi valdymo sistemą, skirtą palengvinti optimalią mokinių patirtį. Be švietimo platformos, kurią naudosite bendraujant su dėstytojais ir kolegomis, taip pat turėsite prieigą prie el. Vadovėlių, kuriuose galėsite paryškinti, komentuoti, kurti žymes, ieškoti, atsisiųsti ir įsivertinti.

Kiekvienas modulis yra kruopščiai suplanuotas, kad atitiktų studijų gylio ir pločio lūkesčius, reikalingus tam tikram lygiui gauti. Pagal tarptautinius susitarimus kiekvienas apdovanojimas išreiškiamas kreditų skaičiumi, kad pasiekimas būtų perkeliamas ir skaidrus būsimiems darbdaviams ir kitoms aukštojo mokslo institucijoms. Planuojant kiekvienos programos mokymosi veiklą, tikimasi, kad vidutinis studentas skirs maždaug dešimt valandų viso studijų laiko, kad gautų 1 įskaitą (šis apytikslis apima visą parengiamąjį darbą, skaitymą, rašymą, vertinimo užduotis, laiką, praleistą bendraujant). diskusijų forumuose ar dalyvaujant virtualiuose seminaruose ir dirbtuvėse). Pavyzdžiui, galima tikėtis, kad kandidatas, dalyvaujantis 20 kreditų modulyje, kuris trunka aštuonias savaites, kiekvieną savaitę skirs vidutiniškai 25 valandų studijų laiko (iš viso 200 valandų), kad pasiektų modulio mokymosi rezultatus ir įvertinimus. . Nors tai nėra griežta ir greita taisyklė (pavyzdžiui, kiekvienas kandidatas turės unikalų profilį, kiek laiko jam reikės skaityti ir suprasti mokomąją medžiagą ar užbaigti rašto darbus), šis užduočių sąrašas gali padėti kad suprastumėte laiko įsipareigojimą, reikalingą sėkmingai užbaigti programą:

Įprastiniame modulyje kandidatai kiekvieną savaitę turės:

 • Suplanuokite studijų laiką pagal savaitinį užsiėmimų planą, pateiktą modulyje ir vadovaujantį instruktoriui
 • Perskaitykite atvejo analizę ir pagrindinę medžiagą iš el. Knygų ir kitų šaltinių
 • Dalyvaukite diskusijų forumuose, skaitydami pranešimus, darydami savo indėlį ir atsakydami į konkrečius klausimus
 • Paruoškite nustatytas formavimo užduotis (pavyzdžiui, pateikite atsakymo į klausimą projektą, kad gautumėte atsiliepimų)
 • Paruoškite užduotis raštu ir pateikite jas iki nustatyto termino, kad galėtumėte oficialiai pažymėti ir gauti grįžtamąjį ryšį (paprastai tai nėra savaitės užduotis, tačiau gali būti pareikalauta, paprastai modulio pabaigoje).
 • Apmąstykite savo mokymąsi ir grąžinkite savo modulio patirtį savo instruktoriams ir kolegų grupei
 • Panašiai kaip universiteto miestelio klasėje, internetinio mokymosi patirtis apims platų dalyvavimą ir bendravimą su dėstytojais ir kolegomis. Internetinį forumą taip pat naudosite bendraudami su patarėjais, mokymo asistentais ir mokymo specialistais.

Kai sėkmingai baigsite laipsnį, galėsite dalyvauti vienoje iš dviejų kasmetinių baigimo ceremonijų Liverpulio Johno Mooreso universitete.

Modulio seka prasideda kelis kartus per metus, atsižvelgiant į paklausą, todėl jūs turite galimybę registruotis ir pradėti savo studijų programą daugiau nei viena proga visus metus, tokiu būdu suteikdami lankstumo, kuris dažniausiai nebūna daugelyje tiesioginių programų.

Paimsite vieną modulį vienu metu. Šis pažengusiems suaugusiesiems skirtas mokymo metodas leidžia visą dėmesį sutelkti į vieną dalyko sritį, prieš pereinant prie kito, tuo pačiu leidžiantis pelnyti laipsnį per pagreitintą laiką.

Jūsų uždirbtas laipsnis išlaikys tokią pačią vertę, priėmimą ir patikimumą, kaip ir bet kuris lygiavertis laipsnis, įgytas tradicinėje universiteto miestelio aplinkoje.

Statistika

 • 23 000 studentų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių
 • 2400 darbuotojų
 • 250 laipsnių kursai

  Stipendijos ir finansavimas

  „Unicaf“ stipendijų programa

  Vietos

  Vietos
  • Liverpool

   Liverpool John Moores University Kingsway House 2nd Floor, Hatton Garden , L3 2AJ, Liverpool

   Klausimai