Keystone logo
John Carroll University, Boler College of Business Ne pelno administravimo meno magistras
John Carroll University, Boler College of Business

Ne pelno administravimo meno magistras

University Heights, Jungtinės Amerikos Valstijos

36 Hours

Anglų kalba

Dieninės, Ištęstinės

Request application deadline

Sep 2024

USD 590 / per credit

Stovykloje

Stipendijos

Ištirkite stipendijų galimybes, kurios padės finansuoti savo studijas

Įvadas

Ne pelno administravimo magistras ugdo, ugdo ir suteikia studentams galimybę tobulėti savo ne pelno organizacijoje. Ši išskirtinai orientuota tarpdisciplininė ir tarpkoledinė programa sujungia Menų ir mokslų kolegiją ir Bolerio verslo koledžą. Programos studentai gauna naudos bendraudami su skirtingo išsilavinimo ir patirties klasės draugais, įskaitant tuos, kurie dirba vietinėse labdaros organizacijose, dabartinius ne pelno siekiančius lyderius ir tuos, kurie naujokams šiame sektoriuje.

Programa skatina studentus mokytis bendradarbiaujant socialiniam teisingumui skirtame universitete. Programa subalansuoja poveikį lauke, praktinį mokymą ir konkrečiu atveju pagrįstą švietimą, kad mokymas klasėje būtų susietas su realaus pasaulio nustatymais ne pelno organizacijose. Mokiniai dažnai teigia, kad tai, ką jie išmoko klasėje, galima nedelsiant pritaikyti praktikoje.

Intymių klasių dydžiai, užtikrinantys individualų dėmesį ir bendradarbiavimą, mokiniai ugdys lyderystės, komandos formavimo, etinių vertybių sistemas ir praktiką bei išteklių valdymo ir tobulinimo įgūdžius. Taip pat siūlomi užsiėmimai ir kursiniai darbai, skirti remti konkrečias interesų sritis, tokias kaip viešoji ir privačioji partnerystė, advokatūra, teisė, viešoji politika ir kt.

Programa skatina studentus suabejoti status quo, kartu atrasti atsakymus ir perkelti adatą, kad patobulintų savo agentūras ir pakeistų bendruomenes.

Galimi ir dieninio, ir neakivaizdinio darbo variantai, leidžiantys studentams, dalyvaujantiems 36 valandų programoje, tęsti savo tempu, kad pasisektų savo karjeroje ir įgyti naujų pagrindinių įgūdžių, kuriuos jie gali pritaikyti iš karto... ir pasiruošti naujoms galimybėms.

Kodėl verta rinktis JCU ne pelno administravimo magistro studijoms?

JCU atsidavimas socialiniam teisingumui ir bendruomenės atsakomybei yra mūsų DNR, todėl universitetas idealiai tinka tiems, kurie dirba ne pelno sektoriuje. Būtent dėl šio įsipareigojimo JCU ne pelno administravimą teikia kaip nepriklausomą magistro programą, o ne derinamą su kitomis studijų programomis.

Mūsų nedideli vakariniai užsiėmimai su kolegomis dirbančiais profesionalais iš šiaurės rytų Ohajo leis jums sukurti savo tinklą bendradarbiaujant projektuose. Taip pat sulauksite asmeninio dėstytojų dėmesio, kurį sustiprins savo srities specialistai, kurie padės ugdyti kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius, kuriuos galėsite nedelsdami pritaikyti praktikoje.

Stipendijos ir finansavimas

Studijų programa

Programos rezultatas

Akreditacijos

Apie Mokyklą

Klausimai

Panašūs kursai

  • Socialinio sektoriaus lyderystės ir ne pelno valdymo magistras
    • Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • MPA viešojo ir ne pelno valdymo ir politikos srityse
    • New York, Jungtinės Amerikos Valstijos
  • Ne pelno vadybos ir lyderystės magistras
    • Jerusalem, Izraelis