Keystone logo
Kansas State University Manhattan Campus

Kansas State University Manhattan Campus

Kansas State University Manhattan Campus

Įvadas

Nesvarbu, ar paklaustumėte ilgamečio profesoriaus, neseno absolvento, aistringo absolvento ar pirmakursio iš pirmo žvilgsnio. Atsitiktinai išrinkite K-State bendruomenės narį ir paklauskite jo ar jos, ką reiškia būti laukiniu kate, ir greičiausiai gausite atsakymą vienu žodžiu: Šeima.

"K-Staters" laiko save šeima, ir šis įsitikinimas atsiskleidžia per įvairias įmokas kaip ir mūsų nariai. Tyrėjai išieško problemų, galinčių išgyventi visą gyvenimą pusiaukelėje, sprendimus, o studentai šeštadienį ryte renkasi bendruomenės darbus. Tūkstančiai "Wildcat" gerbėjų pakelia mūsų stadionus, kurie šaukiasi vieningai, o mūsų lyderis vadovauja mums būdais, atitinkančiais žemės grantų universiteto įsipareigojimus.

Tiesą sakant, šiuos įsipareigojimus galima laikyti mūsų šeimos vertybėmis, ir daugybė būdų, kaip mes juos įgyvendiname, yra „Laukinės katės kelias“. Kviečiame atvykti pasivažinėti, nes „K-State“ šeimoje visada yra vietos dar vienam.

Pagrindinis „K-State“ miestelis yra „Mažasis obuolys“ ir klesti jaukioje kolegijos miestelio atmosferoje.

Manheteno miestelis užima daugiau kaip 2 320 ha, įskaitant žemės ūkio ir tyrimų įrenginius.

Manhetene gyvena daugiau nei 56 000 žmonių ir jis palaiko puikius santykius su K-State šeima.

Šis miestelis yra šalia Fort Riley, didelės armijos instaliacijos, ir bendradarbiauja įgyvendinant daugelį kariniams tikslams skirtų projektų.

Šalia universiteto miestelio statoma JAV vidaus saugumo departamento nacionalinė bio ir agro gynybos priemonė.

Vietos

Vietos
  • Manhattan

    Manhattan, Jungtinės Amerikos Valstijos

    Klausimai